Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vystrelovaci konfety s platky ruzi

Nalezeno:    16 produktů

VYSTŘELOVACÍ KONFETY - srdíčka a plátky růží

Vystřelovací konfety s bílými srdíčky a červenými plátky růží. Překvapte své hosty záplavou těchto krásných dvoubarevných konfet, které pouhým otočením tubusu vystřelíte do vzduchu. Bude zaručen wow efekt a zároveň vám vzniknou krásné fotky. Konfety vyletí do výšky 5-8 metrů a poté se pomalu snáší k zemi Délka tuby : 30 cm

Paris Dekorace Vystřelovací konfety se srdíčky a plátky růží 50cm

Vystřelovací konfety se srdíčky a plátky růží , 50cm. Vystřelovací konfety ve tvaru bílých srdcí a červených lupínků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 50cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novoman·elů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelovací konfety se srdíčky a plátky růží 30cm

Vystřelovací konfety se srdíčky a plátky růží ,30cm. Vystřelovací konfety ve tvaru bílých srdcí a červených lupínků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 30cm. . Konfety mů·ete vystřelit při vycházení novoman·elů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Vystřelovací konfety fialové lupeny růží 60cm

1 ks, 60 cm, konfety: umělé lupeny růží, fialová barva, tuba s vystřelovacími konfetami

Vystřelovací konfety růžové lupeny růží 40cm

1 ks, 40 cm, konfety: umělé lupeny růží, růžová barva, tuba s vystřelovacími konfetami

Vystřelovací konfety fialové lupeny růží 40 cm

1 ks, 40 cm, konfety: umělé lupeny růží, fialová barva, tuba s vystřelovacími konfetami

Paris Dekorace Vystřelující konfety bílé plátky růží 60cm

Vystřelující konfety bílé plátky růží 60cm. Vystřelovací konfety bílé plátky růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 60cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelující konfety bílé plátky růží 80cm

Vystřelující konfety bílé plátky růží 80cm. Vystřelovací konfety bílých plátků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 80cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelující konfety bordó plátky růží 60cm

Vystřelující konfety bordó plátky růží 60cm. Vystřelovací konfety bordó plátků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 60cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelující konfety růžové plátky růží 80cm

Vystřelující konfety růžové plátky růží 80cm. Vystřelovací konfety růžových plátků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 80cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelující konfety bordó plátky růží 80cm

Vystřelující konfety bordó plátky růží 80cm. Vystřelovací konfety bordó plátků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 80cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Paris Dekorace Vystřelující konfety růžové plátky růží 60cm

Vystřelující konfety růžové plátky růží 60cm. Vystřelovací konfety rů·ových plátků růží vystřelí do výšky a postupně padají směrem k zemi. Velmi jednoduchá manipulace. Délka tubusu je 60cm. . Konfety můžete vystřelit při vycházení novomanželů z obřadní síně, pro zajímavý efekt fotografií, ale také při svatební hostině..

Vystřelovací konfety svatební

Vystřelovací konfety s bílými lupeny růží, které se vystřelí do výška a následně pomalu klesají k zemi.Pozor, nedávejte do rukou dětem.

ISO Vystřelovací konfety - růže, 571

Tuba s plátky růží, vhodná na svatby k zasypání novomanželů při vycházení z kostela, obřadní síně, při vcházení na sál nebo na zábavu.  Rýže není praktická – svatebčané pak musejí vytahovat drobná zrníčka z vlasů a oblečení. Nahraďte rýži dokonalými plátky růží! Jemné a barevné – budou nádh...

KORNOUTY na konfety 20cm 10ks

Bílé papírové kornoutky na konfety s ozdobným zakončením se hodí na všechny druhy svatebních konfet nebo na bonbónky pro malé svatebčany. - dají se naplnit např. rýží, svatebními konfetami, ale lze je využít i např. na čerstvé nebo sušené okvětní lísky růží, levandule, látkové plátky růží. - balení obsahuje 10 kornoutků - výška 20 cm

KORNOUTKY BEST DAY EVER 16cm

Svatební kornoutky se zlatým nápisem "Nejlepší den" jsou idální na plátky růží, papírové konfety, na rýži nebo na bonbónky pro nejmenší svatebčany. Krásně vypadají kornoutky umístěné v krabici s dekorem dřeva. Balení obsahuje 10 kornoutků o výšce 23 cm