Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vyprodej zidli

Nalezeno:    16 produktů

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 16

Stůl konferenční - MDF, dýha, nepoškozený, nepoužitý, plná kvalita. Barva černá. Rozměr stolu je 160x90x40 cm. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Původní cena 8 000,-výprodejová cena je 1 000,- Cena je bez dekorací na desce stolu. Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 15

Stůl konferenční - MDF, dýha, nepoškozený, nepoužitý, plná kvalita. Barva tmavá třešeň. . Rozměr stolu je 160x90x40 cm. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Původní cena 8 000,-výprodejová cena je 1 000,- Cena je bez dekorací na desce stolu. Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 7

Stůl konferenční - bukový celomasiv, nový nepoškozený, nepoužitý, barva světlá olše. Rozměr stolu je 120x60x45 cm. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Původní cena 12 000,- výprodejová cena 5 000,- Cena je bez dekorace na stolové desce Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 18

Stůl konferenční - MDF, dýha, sklo, barva třešeň. Stůl je nepoškozený, nepoužitý, plná kvalita. Rozměr stolu je 100x50x44 cm. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Původní cena 4500,-výprodejová cena je 1 000,- Cena je bez dekorací na desce stolu. Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 12

Stůl konferenční - sklo, kov - nerez, dovoz z Itálie. Stůl je nový, nepoužitý, nepoškozený. Rozměr stolu je cca 12x73x55 cm. Stůl je zařazen do výprodeje vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Původní cena 12000- výprodejová cena je 4 000,- Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 2

Stůl konferenční od firmy Triant- ELEGANCE, masivní buk, horní deska dýhovaná třešní, dýha je sesazená do obrazce. Barva třešeň. Stůl je na horní desce velmi lehce škrábnutý, nepoužitý, nový. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Rozměr stolu je 70x70x64 cm. Původní cena 14 000,- Výprodejová cena je 3500,- Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí- stůl konferenční 4

Stůl konferenční, masivní buk, horní deska dýhovaná bukovou dýhou, Barva třešeň. Stůl je nepoškozený, nepoužitý, nový. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Rozměr stolu je 100x66x47 cm. Původní cena stolu 8 000,- výprodejová cena 2 000,- Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí stůl konferenční 5

Stůl konferenční, masivní buk, horní deska dýhovaná bukovou dýhou, Barva třešeň. Stůl je nepoužitý, nový, na horní straně desky kosmetické vady - lehké škrábance. . Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Rozměr stolu je průměr 83 cm, výška 46. Původní cena stolu 8 000,- výprodejová cena 2 500,- Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl konferenční 6

Stůl konferenční, masivní buk, horní deska masivní buková spárovka, barva přírodní. Stůl je nepoužitý, nový, nepoškozený. Do výprodeje je zařazen vzhledem ke změně sortimentu prodejny. Rozměr stolu je průměr 114x69x58. Původní cena stolu 8 000,- výprodejová cena 1 000,- Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej stolů a židlí, stůl kuchyňský 5

Stůl kuchyňský, rozkládací od firmy TON , materiál bukový masiv, barva hnědá, na stolové desce dýha, Rozměr stolu je 85x85x77 plus 50 cm rozkládání. Stůl je nepoužitý, nepoškozený, na prodej je vzhledem ke změně exposice. Původní cena 12500,- Výprodejní cena 4000 v rozloženém stavu najdete v kolonce - Detail - fotogalerie. Ke stolu lzte dokoupit židle ve stejné barvě a stylu. Vzhledem k velikosti stolu je možný pouze osobní odběr, nebo rozvoz za 5,- km.

Výprodej solů a židlí, stůl kuchyňský 6

Stůl kuchyňský, rozkládací od firmy TON , materiál bukový masiv, barva hnědá, na stolové desce dýha, Rozměr stolu je 140x90x77plus 50 cm rozkládání. Rozkládání je uděláno tak, že se vysunou- vytáhnou nohy stolu směrem dozadu a vloží se přídavná deska, takže není vidět žádná spára na desce v pevném stavu. Stůl je nepoužitý, nepoškozený, na prodej je vzhledem ke změně exposice. Původní cena 28000,- Výprodejní cena 8000,- Foto v rozloženém stavu najdete v kolonce - Detail - fotogalerie. Ke ...

Výprodej Židle LUTON Područky limetková

Jednoduchá židle příjemného vzhledu. Vhodná do všech typů interiérů. Pro Vaše pohodlí jsou ideální područky, kterými je tato židle vybavena. Předností této řady židlí je velký výběr typů a barev. Rozměry: ŠxVxH: 55cm x 85cm x 55cm Rozměr sezení ŠxVxH: 45cm x 40cm x 40cm Výška zádové opěrky: 40cm Výška područek: 20cm Materiál: Strukturovaná látka 100% polyester Základna: buk Barva: limetková Akční cena se vztahuje pouze na skladové kusy a platí do vyprodání zásob. Počet kusů skladem: 1....

Výprodej Jídelní židle JUN šedá

Jídelní židle JUN v příjemné jemné kombinaci barev. Sedák potažený šedou měkkou tkaninou a designová opěrka skvěle ladí se dřevěnými podnožemi barvy ořechu. Stylově řešená opěrka Vás zaujme na první pohled a nikdy nepřestane bavit! Vyřezávané ornamenty pozvednou vzhled každého interiéru a stanou se jeho předním doplňkem. Právě provedení opěrky je to, co křesílko JUN odlišuje od všech dalších křesel a židli! Rozměry: výška - 76 cm šířka - 56 cm hloubka - 56 cm výška sedadla - 47 cm šířka sedadla...

Kovový zahradní nábytek (stůl+4 židle), Ekonom 4 Silver, VÝPRODEJ č.163

POUZE JAKO SADA 1 STŮL + 4 ŽIDLE !! SRAZILI JSME CENY NA KOLENA !! OBŘÍ SLEVY U ROZBALENÉHO ZBOŽÍ BEZ ORIGINÁLNÍHO OBALU !! Kovový zahradní nábytek Ekonomy set SILVER 4  se skládá z velkého stolu a čtyř pohodlných židlí. Konstrukci tvoří kombinace oceli a hliníku a sedadlo a opěrná strana židle je jemně propletena ratenem. Pro luxusnější vzhled a snadnější údržbu je stůl pokrytý tvrzeným sklem. Důvodem zařazení sortimentu do výprodeje je možnost objevení drobných z...

Dřevěná židle 4D - 2ks - světle béžový potah, VÝPRODEJ č.155 - borovice (světlá)

POUZE JAKO SADA  2 KS !! SRAZILI JSME CENY NA KOLENA !! OBŘÍ SLEVY U ROZBALENÉHO ZBOŽÍ BEZ ORIGINÁLNÍHO OBALU !! Levná jídelní židle je vyrobena z masivu kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je broušeno a dvakrát lakováno, aby byl konečný výsledek 100%. Lakováno bezbarvým ekologickým lakem. Židle je vhodná do kuchyně, či jiných místností. Samozřejmě se hodí také, do různých typů jídelen či restaurací. Židle je vybavena příjemnou sedací a opěrnou plochou, která je z čalouněného materiá...

Organza krém: 12cm/39cm x 8m

Organza krém 12cm x 39cm Organza (lesklá, velmi zdobná tkanina), obšitá, v barvě krém. Dodáváme v rozměrech 39cm nebo 12cm a délce navinutého materiálu 8m. Výprodej v rozměru 36cm x 9m. Cena uvedena je za celou roli materiálu, tedy 8m. Organza je vhodná na ozdobu slavnostních tabulí, svatebních křesel a židlí, výzdobu exteriéru i interiéru, zdobení kytic, svatební stoly, závoje, šaty...