Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vlhcene ubrousky bez vune 20ks naty nature

Nalezeno:    8 produktů

Vlhčené ubrousky bez vůně 20ks Naty Nature

Vlhčené ubrousky bez vůně 20ks Naty Nature - Pevné, přesto velmi jemné vlhčené uborusky v cestovním balení. Ekologické ubrousky obohaceny o zjemňující výtažek z heřmánku jsou vhodné pro dětskou citlivou pokožku i pro pokožku s ekzémem.

Vlhčené ubrousky bez vůně 56ks Naty Nature

Vlhčené ubrousky bez vůně 56ks Naty Nature - Pevné, přesto velmi jemné vlhčené uborusky v cestovním balení. Ekologické ubrousky obohaceny o zjemňující výtažek z heřmánku jsou vhodné pro dětskou citlivou pokožku i pro pokožku s ekzémem.

Naty Vlhčené ubrousky Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks)

Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks) Vlastnosti: 56 ks v balení. Extra silné a zároveň jemné vlhčené ubrousky. Dermatologicky testovány. Doporučeno pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem. Vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, kompostovatelné. Obohaceny o zjemňující výtažek z heřmánku. Bez obsahu chlóru, umělých parfémů a barviv, alkoholu, parabenů a ftalátů. Působí preventivně proti opruzeninám.

Naty Vlhčené ubrousky Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (20 ks)

Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (20 ks) Vlastnosti: PRAKTICKÉ CESTOVNÍ BALENÍ - obsahuje 20 ks. Extra silné a zároveň jemné vlhčené ubrousky. Dermatologicky testovány. Doporučeno pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem. Vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, kompostovatelné. Obohaceny o zjemňující výtažek z heřmánku. Bez obsahu chlóru, umělých parfémů a barviv, alkoholu, parabenů a ftalátů. Působí preventivně proti opruzeninám.

Vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks)

Vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks) ECO vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku. 56 ks v balení.

Vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (20 ks)

Vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku (20 ks) ECO vlhčené ubrousky Naty Nature Babycare bez vůně - pro citlivou pokožku. Praktické cestovní balení obsahující 20 ks.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: