Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vicedilne obrazy

Nalezeno:    1302 produktů

Vícedílné obrazy - Stříbrný déšť

2 x 60x40, 1x60x70 cm Malované vícedílné obrazy s motivem hnědo-stříbrné absktrakce. Obraz se skládá ze tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Mozaika

3 x 40 cm x 40 cm Malované vícedílné obrazy s motivem absktrakce. Obraz se skládá ze tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Zelený strom

3 x 90 x 30 cm Vícedílné obrazy malované na plátně a vypnuté na dřevěném vypínacím rámu. Na tomto setu je namalován zelený strom rozvětvený strom. Obrazový set se skládá se tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Květy

3 x 60 x 40 cm Malované vícedílné obrazy s motivem světlých květů na červeném pozadí. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují v jeden motiv. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnutý na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Anděl

2 x 90 x 30, 90 x 50 cm Malovaný obrazový set je malován olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na obraze je namalována žena s andělskými křídly. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do bytu.

Vícedílné obrazy - Hudebníci

2 x 90 x 30, 110 x 30, 80 x 40 cm Malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na tomto setu jsou namalovány osoby hrající na hudební nástroje v krásných hnědých barvách. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do bytu.

Vícedílné obrazy - Křídla

4 x 80 x 30 cm Obrazový set malovaný olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na obraze jsou namalovány abstraktní křídla ve zlaté barvě na tmavším pozadí. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do každého interiéru.

Vícedílné obrazy - Pozdrav

2 x 50 x 40, 2 x 90 x 30, 110 x 30 cm Vícedílné obrazy jsou malovány ručně olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalován pozdrav dvou lidí. Obrazový set se skládá z pěti samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Schody

3 x 80 cm x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktních schodů v krásných barvách. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Kouzla

4 x 110 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstrakce v černé a stříbrné barvě. Obraz je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Oko

1x65x20, 1x70x40, 1x60x30, 1x40x20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstraktního oka v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Žlutá záře

2 x 50x40, 1x60x20, 1x80x20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce s názvem žlutá záře. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Čáry

4 x 100 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce v různých barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Zlatá záře

4 x 60 x 40 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstraktí zlaté záře v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Vánek

3 x 40 x 30 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktního vánku na žlutooranžovém pozadí. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Červený strom

2 x 30 x 60, 1 x 60 x 60 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem vzrostlého stromu v černo červeném prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Kruhy

2 x 60 x 40 cm , 1 x 80 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktních kruhů v krásných barvách. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Africké ženy

3 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných Afrických žen v červeno oranžovém prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Cvičení

3 x 90 x 30, 1 x 60 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem moderních lidí natahujících ruce k sobě. Obraz je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Tanec I.

2 ks 40 x 55 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou dva tančící lidé v hnědých barvách. Tento obrazový set je složen ze dvou samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy jsou moderním doplňkem každého interieru.

Vícedílné obrazy - Vlnky

2 x 60 x 30, 60 x 50 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou vlnky v abstraktním prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Tento set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Žena

20 x 80, 20 x 60, 20 x 40, 50 x 65 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu je sedící ženy v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Město

2 x 60 x 30, 60 x 60 cm Moderní malované obrazov sety na plátně s motivem moderního města na okraji vody. Obrazové sety je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Stromy

2 x 40 x 20, 2 x 60 x 30 cm Moderní malované obrazové sety. Motivem tohoto setu jsou čtyři stromy na obvodu kruhu s červenými slunci. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vlčí máky

2 x 90 x 30 xm, 2 x 40 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem krásných červených vlčích máků. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červený kruh

2x90x30, 1x60x30, 1x60x80 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem červeného kruhu uprostřed krásných barev. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - V Reflektorech

1 x 40 x 40, 4 x 60 x 30 cm Moderní malované obrazyové sety na plátně s motivem dvou lidí v záři reflektorů. Obrazový set je složen z pěti samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Příliv

3 x 80 x 40 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem krásého růžovomodrého přílivu moře. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Tanec

3 x 110 x 30, 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou dva tančící lidé v hnědých barvách. Tento obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Abstraktní květy

4 x 80 x 40 cm Moderní malovaný obrazový set na plátně s motivem abstraktních květů v příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř stejně velkých samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Rudé květy

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných rudých květů s krásným pozadím. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Červené květy

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných červených květů v příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazov sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Tři akty

3 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem tří aktů žen v zelené, modré a žluté barvě. Obrazvý set je složen ze tří samostatných obrazů. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Barevné ladění

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obrazy je možné objednat i jednotlivě.

Vícedílné obrazy - Divočina

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obrazy je možné objednat i jednotlivě.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Tři květy

4 x 20 x 100 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem tří červených květů na stříbrném pozadí. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Pojď

2 x 90 x 30, 90 x 60 cm Obrazové sety jsou malovány na plátně. Vícedílné sety jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obrazovém setu je namalována krásný motiv lidí jdoucí po břehu řeky, obrazový set je laděn do modrošedé barvy. Vícedílný obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Zelený strom

4 x 90 x 30 cm Moderní malovaný obrazový set na plátně s motivem krásného černého stromu v zeleném prostředí. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Květ

2 x 60x40, 1x60x70 cm Malované vícedílné obrazové sety. Motivem tohoto setu je zlátý květ na červeném pozadí. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů. Tento obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červení lidé

2 x 80 x 40, 1 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem lidí v červených barvách. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Africká vesnice

3 x 80 x 40 cm Malovaný triptych olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na tomto setu jsou namalovány dvě ženy nesoucí nádoby na hlavách a v pozadí je jejich vesnice. Vícedílné obrazové sety jsou moderní doplněk do bytu.

Vícedílné obrazy - Barevné čtverce

4 x 40 x 40 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Čtyři obrazy, každý v jiné pestré barvě. Jednotlivé obrazy jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech s klínky.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

2 x50x30, 50x50 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována barevná abstrakce. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Větev

2 x 60x30, 60x50 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována rozvětvená větev v západu slunce. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Azurový déšť

3 x 60 x 40 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalován abstraktní azurový déšť. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Vlčí mák

3 x 90 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány krásné červené vlčí máky. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Barevná abstrakce

3 x 70 x 40 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována barevná abstrakce. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Červený déšť

3 x 50 cm x 40 cm Moderní malované obrazy malované na plátně olejovými barvami. Obrazy jsou napnuté na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována červená abstrakce s kapkami.

Vícedílné obrazy - Bílé kaly

2 x 60x30, 60x50 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány bílé kaly v zeleném prostředí. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

3 x 60 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována barevná abstrakce. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Zlatá abstrakce

2 x 90x30, 90x60 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována zlatá abstrakce na červeném pozadí. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Malované růže

3 x 90 x 40 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány tři květy červených růží. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Červené tulipány

3 x 100 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto obraze jsou namalovány červené tulipány. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

3 x 100 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována poklidná abstrakce. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kostky

2 x 60x30, 1x60x90 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány barevné kostky které na sebe navazují. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Jezero

4 x 60 x 40 cm Moderní ručně malovaný obrazový set na plátně s motivem krásného výhledu na jezero v jemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Slunce

2x 20x25, 2x 30x40, 50x50 Pětidílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obrazy zlatého slunce na tmavém červenočerném pozadí.

Vícedílné obrazy - Vlny

2x 50x40cm Dvoudílné ručně malované obrazy. Tmavý obraz se zlatým motivem vlny. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Dvojčata

2x 40x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Dva stejné vícebarevné obrazy. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Tulipány

2x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy s motivem žlutých tulipánů. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Čtverce

2x 40x40cm Dvoudílné ručně malované obrazy. Moderní obraz v šedočerném ladění. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Větev

2 x 50x30, 50x50 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalována větev stromu v červáncích. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vlčí máky

120 x 30, 2 x 90 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány červené vlčí máky na světlém pozadí. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Luční květy

3 x 100 x 30 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze jsou namalovány luční květy v červeno-žlutém prostředí. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Stopa

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obraz. Moderní obrazy v energické žluté a červené barvě. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

2x60x30, 1x60x60 vm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze je namalována abstrakce v mnoha barvách. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vícedílné obrazy - Červené květy

2 x 60x30, 60x50 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze jsou namalovány červené květy na světlém pozadím. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vícedílné obrazy - Stříbrné znaky

2 x 50x40 cm, 1x70x40 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze je namalována abstrakce se znaky v příjemných stříbrno-zlatých barvách. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vicedílné obrazy - Barevná duha

2x60x30, 1x60x60 vm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze je namalována abstrakce Barevná duha. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vícedílné obrazy - Vlající

2x 50x70cm Dvoudílné ručně malované obrazy. Moderní obraz s dynamickým motivem na bílém pozadí. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Pták

70x50, 2x30x60 cm Moderní obrazy namalované na plátně a napnuté na dřevěném rámu doladí každý interier. Na těchto obrazech je znázorněna abstrakce s názvem Pták. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Barevná řeka

3x 60 x 40 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze je namalována barevná abstrakce, která znázorňuje řeku. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vícedílné obrazy - Noc

3 x 40 x 60 cm Moderní obrazy namalované na plátně a napnuté na dřevěném rámu doladí každý interier. Na těchto obrazech je namalována abstrakce na téma noc a zářivý měsíc. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

2x70x30, 1x70x50 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto třídílném obraze je namalována abstrakce v tmavších barvách. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím rámu a je připraven ihned k zavěšení.

Vícedílné obrazy - Rozpačití medvídci

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem plyšových medvídků. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Štěňátka

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem štěňat. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Veselí medvídci

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem plyšových medvídků. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Medvídci

3x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem plyšových medvídků. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Nádoby

6 x 30 x 30 cm Šestidílný ručně malovaný obrazový set s motivem nádob. Jednotlivé obrazy můžete sestavit dle vlastní fantazie. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: