Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vibracni vajicko basix jelly red

Nalezeno:    4 produkty

Vibrační vajíčko Basix Jelly Egg - růžové

Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním na kabelu, s plynulým nastavením rychlosti vibrací. Napájení na 2 AA baterie. Materiál: PVC, ABS plast. Délka vajíčka: 6 cm, průměr: cca. 2,5 cm.

Basix Rubber Works Jelly Egg black

Vibrační vajíčko "Basix Rubber Works Jelly Egg Black" Vyrobeno z průhledného černého plastu s příjemným zdravotně nezávadným gelovým potahem. Tělísko je 9 x 2,5 cm velké, Výkon lze plynule měnit kolečkem na připojeném ovladači s LED signalizací. Napájení 2xAA baterie. Přívodní kabel s délkou 60 cm. Materiál: ABS/PVC.

Basix Rubber Works Jelly Egg blue

Vibrační vajíčko "Basix Rubber Works Jelly Egg Blue" Vyrobeno z průhledného modrého plastu s příjemným zdravotně nezávadným gelovým potahem. Tělísko je 9 x 2,5 cm velké, Výkon lze plynule měnit kolečkem na připojeném ovladači s LED signalizací. Napájení 2xAA baterie. Přívodní kabel s délkou 60 cm. Materiál: ABS/PVC.

Basix Rubber Works Jelly Egg pink

Vibrační vajíčko "Basix Rubber Works Jelly Egg Pink" Vyrobeno z průhledného růžového plastu s příjemným zdravotně nezávadným gelovým potahem. Tělísko je 9 x 2,5 cm velké, Výkon lze plynule měnit kolečkem na připojeném ovladači s LED signalizací. Napájení 2xAA baterie. Přívodní kabel s délkou 60 cm. Materiál: ABS/PVC.