Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Veprove ucho

Nalezeno:    44 produktů

Mapes sušené vepřové ucho 2ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu. Stejně tak jako doplněk případně, náhrada za užívané léky při potížích s klouby. Složení: proteiny: 65,5%, popeloviny: 2,07%, vlhkost: 4,41%, tuky: 28%

Více informací
od 61 Kč
Koupit nejlevněji

Mapes sušené vepřové ucho 10ks

Jednička mezi psími dobrotami - přírodní sušené vepřové ouško. Praktické balení 10 ks. Lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu. Stejně tak jako doplněk případně, náhrada za užívané léky při potížích s klouby. Baleno ve znovuuzavíratelném sáčku. Složení: proteiny: 65,5%, popeloviny: 2,07%, vlhkost: 4,41%, tuky: 28%

Více informací
od 242 Kč
Koupit nejlevněji

GRAND Mňamka věpřové ucho

Kvalitní sušené doplňkové krmivo pro psy od českého výrobce. Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené Baleno v zipovém sáčku - možnost vícenásobného otevření a zavření. 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. Posiluje mordu (žvýkací svaly). Čistí chrup a vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. Podporuje peristaltiku střev.

Více informací
od 38 Kč
Koupit nejlevněji

GRAND Vepřové ucho 2ks

GRAND Vepřové ucho 2ks - Oblíbená sušená vepřová ouška pro potěšení, která i posílí žvýkací svaly. - Obsahuje: 100% ucho vepřové sušené. - baleno v zipovém sáčku - možnost vícenásobného otevření a zavření. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

VEPŘOVÉ UCHO 100ks VÝBĚR!

VEPŘOVĚ UCHO JE KLASIKA!- neodolatelná vůně a chuť- nádherná velikost !- dlouhá výdrž- vhodné ke žvýkání, posiluje dásně a chrupJedná se o vepřové ucho velikosti až 20 cm k dlouhému žvýkání. Tyto uši jsou důkladně tříděny a proto se jedná jen o kousky prvotřídní kvality.Tuto suchou klasiku pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ...

KAZAR vepřové ucho (50ks) 2kg

Popis: KAZAR vepřové ucho (50ks) 2kgKAZAR vepřové ucho (50ks) 2kg je doplňkové krmivo pro psy.Podrobnosti: KAZAR vepřové ucho (50ks) 2kgKAZAR vepřové ucho (50ks) 2kg je chutný sušený pamlsek, který potěší Vašeho mazlíčka. Podávejte jako pamlsek či odměnu.

KAZAR vepřové ucho bělěné (10ks)

Popis: KAZAR vepřové ucho bělěné (10ks)KAZAR vepřové ucho bělěné (10ks) je doplňkové krmivo pro psy.Podrobnosti: KAZAR vepřové ucho bělěné (10ks)KAZAR vepřové ucho bělěné (10ks) je chutný sušený pamlsek, který potěší Vašeho mazlíčka. Podávejte jako pamlsek či odměnu.

Vepřové ucho Reedog 1 ks

Vepřové ucho - výborná pochoutka nebo odměna pro vašeho psa. Doplňkové krmivo pro dospělé psy.

Argi Vepřové ucho 10 ks

100% přírodní pochoutka pro všechny psí gurmány. Ideální zejména pro zvířata s nadváhou.

VÝBĚROVÉ VEPŘOVÉ UCHO PRO PSY 1ks

VEPŘOVĚ UCHO JE KLASIKA!- neodolatelná vůně a chuť- nádherná velikost !- dlouhá výdrž- vhodné ke žvýkání, posiluje dásně a chrupJedná se o vepřové ucho velikosti až 20 cm k dlouhému žvýkání. Tyto uši jsou důkladně tříděny a proto se jedná jen o kousky prvotřídní kvality.Tuto suchou klasiku pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá...

Pochoutka sušená MAPES vepřové ucho 2ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Pochoutka sušená MAPES vepřové ucho 10ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Ucho vepřové sušené

Sušený pamlsek - doplňkové krmivo pro dospělé psy. Vepřové uši z čisté chrupavky jsou zdrojem kolageu a elastitinu a jsou velmi bohaté na proteiny a látky, které jsou nezbytné pro správný vývoj chrupavek, vaziva a kloubů. Výborné doplňkové krmivo vhodné pro všechna plemena psů. Krmný návod: podávejte jako pochoutku. Zajistěte dostatek pitné vody. Uvedená cena je za 1ks.

Sušené UCHO VEPŘOVÉ - 1ks

Je zdrojem kolagenu a vápníku. Určeno pro střední a velká plemena psů, slouží jako žvýkačka a hračka pro Vaše miláčky, čistí chrup.

MAPES Ucho vepřové 2 ks

MAPES Ucho vepřové 2 ks - Pochoutka pro psy bohatá na proteiny. - Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu. Stejně tak jako doplněk nebo náhrada za užívané léky při potížích s klouby.

GRAND Ucho vepřové 2 ks

GRAND Ucho vepřové 2 ks - 2 kousky vepřového ouška - jedna z nejoblíbenějších dobrot pro psy - Obsahuje: 100% ucho vepřové sušené. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

PROFIZOO Ucho vepřové volně 1ks

PROFIZOO Ucho vepřové volně 1ks - Sušené vepřové ouško, které chlupáči milují - Sušená pochoutka pro psy.

MARLEX Ucho vepřové suš. 1ks

Ucho vepřové sušené 50ks - Sušené pamlsky. - Podrobnosti: Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku.

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 60ks

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 60ks - Sušené vepřové ucho, nebalené - Slouží jako žvýkačka a hračka pro Vaše miláčky. Zdroj kolagenu a vápníku. Balení: Rašlový pytel

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 40ks

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 40ks - Sušené vepřové ucho, nebalené - Slouží jako žvýkačka a hračka pro Vaše miláčky. Zdroj kolagenu a vápníku. Balení: Rašlový pytel

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 20ks

PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 20ks - Sušené vepřové ucho, nebalené - Slouží jako žvýkačka a hračka pro Vaše miláčky. Zdroj kolagenu a vápníku. Balení: Rašlový pytel

GRAND Ucho vepřové "CRACKED" 8 ks

GRAND Ucho vepřové "CRACKED" 8 ks - 100% přírodní, sušená vepřová ouška s lákavou vůní pro dlouhé žvýkání. - Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

GRAND Ucho vepřové 5+1 ks

GRAND Ucho vepřové 5+1 ks - Vepřová ouška v zipovém sáčku 5+1 zdarma - Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené. - baleno v zipovém sáčku - možnost vícenásobného otevření a zavření. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

Suš. ucho - vepřové balené 10 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Suš. ucho - vepřové balené 2 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Suš. ucho - vepřové balené 10 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Suš. ucho - vepřové balené 2 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny.

Suš. ucho - vepřové balené CRACKED 8 ks

Sušené doplňkové krmivo GRAND vepřové ucho Cracked slouží jako lahodný pamlsek, který příznivě působí na střevní mikroflóru Vašich miláčků.

Suš. ucho - vepřové balené CRACKED 8 ks

Sušené doplňkové krmivo GRAND vepřové ucho Cracked slouží jako lahodný pamlsek, který příznivě působí na střevní mikroflóru Vašich miláčků.

GRAND Ucho vepřové 10+2 ks (12ks)

GRAND Ucho vepřové 10+2 ks (12ks) - Jeden z nejoblíbenějších psích pamlsků - Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené. - baleno v zipovém sáčku - možnost vícenásobného otevření a zavření. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

Ucho MARLEX vepřové sušené

Sušené pamlsky. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku.

GRAND Suš. vepř.ucho 10+2 zdarma

Sušené doplňkové krmivo GRAND vepřové ucho slouží jako lahodný pamlsek, který příznivě působí na střevní mikroflóru Vašich miláčků.

GRAND Suš. vepř.ucho 10+2 zdarma

Sušené doplňkové krmivo GRAND vepřové ucho slouží jako lahodný pamlsek, který příznivě působí na střevní mikroflóru Vašich miláčků.

MAPES Ouško vepřové 10 ks

MAPES Ouško vepřové 10 ks - Pochoutka pro psy bohatá na proteiny. - Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu. Stejně tak jako doplněk nebo náhrada za užívané léky při potížích s klouby.

GRAND Ucho vepř. kousky 100 g

GRAND Ucho vepř. kousky 100 g - Sušené vepřové kousky v zipovém sáčku - Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené - řezané. - baleno v zipovém sáčku - možnost vícenásobného otevření a zavření. - 100% přírodní produkt - bez chemických konzervantů. - posiluje mordu (žvýkací svaly). - čistí chrup. - vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. - podporuje peristaltiku střev.

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 500g

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 500g - 100% přírodní sušená pochoutka - 100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV. Obsahují vápník, elastinu a fosforu. Jsou zdrojem kolagenu a proteinu, které jsou potřebné pro vývoj chrupavek, vaziva a kloubů. Vepřové ucho je výživově vysoce hodnotný pamlsek, proto doporučujeme podávat postupně. Tenhle chutný, křupavý a oblíbený pamlsek psovi také čistí chrup a ...

PROFIZOO Vánoční balíček pro psy č. 22

PROFIZOO Vánoční balíček pro psy č. 22 - Dárkový balíček plný dobrot - **+ ZDARMA Přetahovadlo 45-52 cm BARVA MIX (průměr míčku 9 cm, průměr lana 10 mm) v hodnotě 189,-** Složení balíčku: 1x PROFIZOO Ucho vepřové volně 1ks 1x Lhota pařátky B 1x Lhota záušky H U 1ks 1x Lhota rypáček B 1ks 1x Smokie copánek uzený 1ks 1x Miramar naturální tyč s dršťkami 1ks 3x Jorkie s uherákovou příchutí 1ks 1x Lovecký salám 1ks 1x Šťavnaté párečky 1ks 120g Pochoutka RintiExtra Chicko kuře 500g 1x PEDIGREE pochou...

PROFIZOO Vánoční balíček pro psy č. 16

PROFIZOO Vánoční balíček pro psy č. 16 - Dárkový balíček plný dobrot - **+ ZDARMA Přetahovadlo 45-52 cm BARVA MIX (průměr míčku 9 cm, průměr lana 10 mm) v hodnotě Kč 189,-** Složení balíčku: 1x PROFIDOG konzerva zvěřina 405g 1x PROFIDOG konzerva krocan 405g 1x PROFIZOO Dog Snack mentol 130 g 1x PROFIZOO Dog Snack jehněčí 160 g 1x MIRAMAR Tubitos s drůbeží příchutí 1ks 1x MIRAMAR Tubitos s drůbežími játry 1ks 1x MIRAMAR Dentální kartáček 1ks 1x DELIKA-PET Pendrek MIX 1Ks 1x Lovecký salám 1ks 1x ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: