Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vanocni svicen elektricky

Nalezeno:    5 produktů

STAR TRADING Elektrický svícen Vira 78 cm, bílá barva, dřevotříska

STAR TRADING Elektrický svícen Vira 78 cm, bílá barva, dřevotříska. Vytvořte si doma tu nejkrásnější vánoční atmosféru! Elektrický svícen Vira se o to postará raz dva. Bílý svícen ve tvaru stromečku má sedm ramen - každé rameno je opatřeno bílou plastovou svíčkou vydávající teplé žluté světlo. Součástí je také sedm červených stužek k uvázání mašlí kolem svíček. Svícen bude vypadat krásně postavený na okně nebo komodě, s trochou fantazie může ale posloužit i jako jednoduchý a netradiční vánoční ...

svícen vánoční el. 7 svíček, jehlan, dřev.přírodní

materiál: dřevo barva: přírodní 7 svíček Elektrický vánoční svícen je krásná dekorace, která navodí nádhernou vánoční atmosféru.

svícen vánoční el. 7 svíček, jehlan, dřev.ČRV

materiál: dřevo barva: červená 7 svíček Elektrický vánoční svícen je krásná dekorace, která navodí nádhernou vánoční atmosféru.

svícen vánoční el. 7 svíček, oblouk, dřev.přírodní

materiál: dřevo barva: přírodní 7 svíček Elektrický vánoční svícen je krásná dekorace, která navodí nádhernou vánoční atmosféru.

svícen vánoční el. 7 svíček LED, dřev.přírodní 42,5x21,5x5cm

rozměry (D x V x Š): 42,5 x 21,5 x 5 cm materiál: dřevo barva: přírodní 7 svíček LED Elektrický vánoční svícen osázený sedmi svíčkami, je krásná dekorace, která navodí nádhernou vánoční atmosféru.