Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vaky na zada potisk tanecnika

Nalezeno:    5 produktů

Černý vak Meatfly Buck

Praktické, módní a stylové vaky na záda najdete právě u značky Meatfly . Typ: vak na záda Barva: černá, světle zelená Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, šusťákový, snadná údržba Praní: v ruce Něco extra: potisk loga značky Rozměry: 40 x 32 cm

Tmavě modrý vak Meatfly Buck

Praktické, módní a stylové vaky na záda najdete právě u značky Meatfly . Typ: vak na záda Barva: oranžová, tmavě modrá, bílá Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, šusťákový, snadná údržba Praní: v ruce Něco extra: potisk loga značky Rozměry: 40 x 32 cm

Hokejový dres ČR Michael Jackson

Michael Jackson - nesmrtelný král popu. Kdo by neznal tohoto skvělého zpěváka a tanečníka, který navždy změnil tvář moderní hudby.. 100% polyester, prodyšný sportovní materiál. Dres není určen na hokejovou výstroj - je tudíž menších rozměrů než hokejový dres přímo pro hráče ledního hokeje. Doporučujeme volit větší velikosti. Potisk možný pouze na záda.

Hokejový dres ČR Michael

Michael Jackson - nesmrtelný král popu. Kdo by neznal tohoto skvělého zpěváka a tanečníka, který navždy změnil tvář moderní hudby. Náš motiv ho zachycuje v jeho nejtypičtější taneční kreaci.. 100% polyester, prodyšný sportovní materiál. Dres není určen na hokejovou výstroj - je tudíž menších rozměrů než hokejový dres přímo pro hráče ledního hokeje. Doporučujeme volit větší velikosti. Potisk možný pouze na záda.

Hokejový dres ČR Jackson

Michael Jackson - nesmrtelný král popu. Kdo by neznal tohoto skvělého zpěváka a tanečníka, který navždy změnil tvář moderní hudby.. 100% polyester, prodyšný sportovní materiál. Dres není určen na hokejovou výstroj - je tudíž menších rozměrů než hokejový dres přímo pro hráče ledního hokeje. Doporučujeme volit větší velikosti. Potisk možný pouze na záda.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: