Kde jsem:     >  Katalog

Unilakt se skorici tbl 850 3572436

Nalezeno:    4 produkty

UNILAKT se skořicí

Vlákninový komplexní přípravek Unilakt se skořicí je důležitá součást redukčních diet a doplněk zdravé výživy. Obsahuje probiotické bakterie enterococcus faecium, které pomáhají upravit střevní mikroflóru, což je zejména důležité po léčbě antibiotiky. Snižování váhy podporuje díky své příjemné chuti a vysokému sytícímu efektu.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Unilakt se skořicí tbl.850 (3572436)

Doplněk stravy při redukčních dietách, obsahuje vlákninu, probiotikum, skořici, vitamin C a chlorellu Tradiční český doplněk stravy UNILAKT se skořicí.• při redukčních dietách• pro upravení trávení a zažívání • při nedostatečné nebo nekvalitní výživěTbl.850. SloženíJablečné vlákniny, 1řasy chlorelly, 2skořice, probiotiky a vitaminem C.

Unilakt se skořicí tbl.850

Unilakt se skořicí tradiční český doplněk stravy s obsahem jablečné vlákniny, řasy chlorelly, skořice, probiotik a vitaminu C. Je vhodný pro ty, kteří drží redukční dietu nebo se stravují nekvalitně nebo nepravidelně. Jablečná vláknina přispívá k normální činnosti střev a podporuje kontrolu tělesné hmotnosti. Chlorella přispívá k normální funkci střevního traktu, pročištění a ke kontrole tělesné hmotnosti. Skořice podporuje normální trávení. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systém...

Unilakt se skořicí 850 tablet

Unilakt se skořicí tbl.850 UniLakt® SKOŘICE jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturou a řasu chlorellu, která napomáhá k upravení trávení a zažívání.