Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Unicorn nafukovacky do vody

Nalezeno:    6 produktů

Nafukovačky Sunnylife Inflatable Ball Watermelon SULBASWM

Sunnylife Inflatable Ball Watermelon - super cool míč na pláž nebo do vody, který vypadá opravdu šťavnatě. Materiál: 0,2 mm PVC. Průměr: 32 cm.

Nafukovačky Sunnylife Foot Air Pump Caribbean Blue

Sunnylife Foot Air Pump - tohle léto bude totál napumpovaný! Šetřte dech, budete ho potřebovat. Cool pumpa na nafukování a vyfukování všech vašich dovolenkových propriet (myslíme hlavně ty do vody) včetně výměnných hlavic. Rozměry: 22 x 39 x 10 cm.

Nafukovačky Sunnylife Car Air Pump hot coral

Sunnylife Car Air Pump - tohle léto bude totál napumpovaný! Šetřte dech, budete ho potřebovat. Cool autopumpa do zapalování, která se bude na cestách hodit. Na nafukování a vyfukování všech vašich dovolenkových propriet (myslíme hlavně ty do vody) včetně výměnných hlavic. Rozměry: 11 x 9 x 10 cm.

Jednorožec FiscerTip, "Unicorn"

Rozměr: 21x21x20 cmVšk: 3+Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec UnicornVytvořte si vlastního jednorožce! Balení obsahuje 600 barevných válečků, plastový nožík na řezání a tvarování a návod. Válečky se spojují pomocí vody. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk...

Sedátko do vody s držadly ohnivá edice

; Sedátko do vody o průměru 1,35 m. 0,45 mm vinyl. Síťové dno.; Opěradlo pro pohodlné sezení. 2 vzduchové komory. 2 držátka na pití.; Lanko po celé délce nafukovačky. Opravná náplast přiložena.;

Sedátko do vody s držadly ohnivá edice

Sedátko do vody o průměru 1,35 m. 0,45 mm vinyl. Síťové dno. Opěradlo pro pohodlné sezení. 2 vzduchové komory. 2 držátka na pití. Lanko po celé délce nafukovačky. Opravná náplast přiložena.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: