Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Umyvadlova skrin

Nalezeno:    3 produkty

SAPHO - TOSCANO umyvadlová skříň se zrcadlem vč. mramoru a osvětl.,š.100 cm,šedá patina (33-88800)

Široká škála koupelnových skříněkKoupelnový set TOSCANO je vyroben z masivní borovice v provedení "Šedá patina". Součástí setu je: umyvadlová skříň se 4 zásuvkami mramorová deska se zápustným...

SAPHO TOSCANO umyvadlová skříň se zrcadlem vč. mramoru a osvětl.,š.100 cm,šedá patina (33-88800)

Široká škála koupelnových skříněkKoupelnový set TOSCANO je vyroben z masivní borovice v provedení "Šedá patina". Součástí setu je: umyvadlová skříň se 4 zásuvkami mramorová deska se zápustným umyvadlem zrcadlo 2x osvětlení V této sérii naleznete skříňky hranaté i zaoblené a v různém barevném provedení. S výběrem umyvadla na desku, keramickým nebo z litého mramoru. Kompozice jsou jednotlivé skříňky, které lze jednoduše kombinovat.

SAPHO Obrácená skříň 40x140x20cm, wenge, pravá (22335)

Hluboké a přitom štíhlé umyvadlo v kombinaci se zkosenou skříňkouVysoká skříňka pravá otevírací část má 4 dřevěné police, bez možnosti nastavení se systémem zpomalovacích pantů. Uvnitř : část na zdi - po celé ploše zrcadlo Levá nebo pravá strana skříňky se určuje dle pozice pantů Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Instalujte nábytek na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky, může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů.Nevystavujte nábytek trvalé v...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: