Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tus pro technicka pera rotring

Nalezeno:    4 produkty

Sada technických per Isograph Rotring College Set - 0,25, 0,35 A 0,5 mm a mikrotužka Tikky

Sada 3 technických per Isograph, mikrotužky a dalších rýsovacích potřeb Rotring. Sada obsahuje: 3 technická pera Isograph - šíře hrotu 0,25 mm, 0,35 mm a 0,5 mm mechanickou tužku Tikky 0,5 mm technickou pryž (gumu) Rapid B20 balení náhradních tuh do mikrotužky HB 0,5 mm nástavec na kružítko černou tuš 23 ml Upozornění: Sada má vybledlou a mírně poškozenou krabičku z výlohy. Pera i mikrotužka jsou samozřejmě nepoškozené a vztahuje se na ně standartní 2-letá záruka. Zakupte produkt Sada tec...

Technická tuš "Mars Matic", černá, 22ml, STAEDTLER

pro pauzovací, rýsovací papír, matný filmobsah nádobky 22 ml Zakupte produkt Technická tuš "Mars Matic", černá, 22ml, STAEDTLER z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Technická pera, hroty od výrobce Staedtler za cenu 101 Kč.

Technická tuš v bombičkách "Mars Matic", černá, STAEDTLER

pro pauzovací, rýsovací papírobsahuje přísadu proti ucpávání peraobsah bombičky: 0,9 mlV balení: 5 Zakupte produkt Technická tuš v bombičkách "Mars Matic", černá, STAEDTLER z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Technická pera, hroty od výrobce Staedtler za cenu 79 Kč.

Centropen Souprava technických trubičkových per 6 ks - 9070/6

Sada 6 technických trubičkových per s příslušenstvím v plastové krabičce. Rozměry hrotů jsou 0,25; 0,35; 0,5; 0,7; 1,0; 1,4 mm. Technická trubičková pera s dále zlepšenou funkčností, odpovídající normám ISO, DIN a ČSN. Pera jsou vhodná pro profesionální konstruktéry, studenty. Balení obsahuje tuš a držák na připevnění ke kružítku.