Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tricko harry potter nebelvir

Nalezeno:    137 produktů

Dámské tričko Harry Potter - Nebelvír

Dámské bavlněné tričko se znakem Nebelvíru na motivy knih a filmů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Tričko Harry Potter - znak Nebelvír (šedé)

Stylové šedivé pánské bavlněné tričko se znakem koleje Nebelvír na motivy příběhů čarodějnického učně Harry Pottera ze školy čar a kouzel v Bradavicích.

Tričko Harry Potter - znak Nebelvír (červené)

Tričko s nebelbírským lvem - erbem nebelvírské koleje z populárních knih a filmů J. K. Rowlingové - Harry Potter. SMLXL délka: 67 cm 70 cm 73 cm 75 cm šířka: 41 cm 45 cm 48 cm 51 cm

HARRY POTTER TRIČKO DÁMSKÉ/

Oficiální tričko z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Černé dámské tričko s grafikou a logem školy čar a kouzel v

HARRY POTTER TRIČKO DÁMSKÉ/

Oficiální tričko z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Černé dámské tričko s logem koleje Nebelvíru.; Velikost trička:

HARRY POTTER TRIČKO DÁMSKÉ/

Oficiální tričko z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Šedé dámské tričko s grafikou a logem školy čar a kouzel v

HARRY POTTER TRIČKO DÁMSKÉ/

Oficiální tričko z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Šedé dámské tričko s grafikou a logem školy čar a kouzel v

Záložka Harry Potter - Nebelvír

Záložka Harry Potter - Nebelvír, oficiálně licencovaný předmět z filmové série Harry Potter. Záložka má rozměry cca 24 x 8 x 2 cm, je vyrobena z PVC a součástí je pokovaný symbol.

Přívěsek Harry Potter - Nebelvír

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Nebelvír na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Deštník Harry Potter - Nebelvír

Skvělý stylový čarodějnický deštník inspirovaný bradavickou školou čar a kouzel - kolejí Nebelvír.

Polštář Harry Potter - Nebelvír

Polštářek s velkým znakem koleje Nebelvír na bradavické škole čar a kouzel na světlé straně a s menšími symboly a nápisy z příběhů o kouzelnickém učni Harry Potterovi na červeném podkladu z druhé strany.

Zápisník Harry Potter - Nebelvír

Zápisník pro fanoušky Harry Pottera má na obalu znak koleje Nebelvír ze školy čar a kouzel v Bradavicích. Zápisník má formát A6, obsahuje 240 stran a dá se uzavřít pomocí stuhy.

Klíčenka Harry Potter - Nebelvír

Klíčenka zpodobňující znak Nebelvíru z knižní a filmové série Harry Potter. Klíčenka je kovová, má velice kvalitní provedení a pečlivě zpracované detaily. Výška samotného znaku je 6 cm.

Pečetidlo Harry Potter - Nebelvír

Pečetidlo s nebelvírským lvem - znakem koleje Nebelvír ze školy čar a kouzel v Bradavicích. Balení obsahuje dva pečetní vosky. Zašlete stylově svým přátelům dopis s pečetí vaší oblíbené koleje!

Miska Harry Potter - Nebelvír

Miska z kameniny s motivem znaku kapitána famfrpálového týmu Nebelvíru z Bradavic, školy čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi.

Sklenice Harry Potter - Nebelvír

Sklenice na motivy příběhů o Harry Potterovi, s červeně vyvedeným znakem Nebelvíru, koleje na nejslavnější škole ve Velké Británii - škole čar a kouzel v Bradavicích.

Brašna Harry Potter - Nebelvír

Brašna s nastavitelným popruhem přes rameno s motivem znaku koleje Nebelvíru podle série o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Vhodná pro váš notebook, sešity nebo jiné předměty potřebné k magickému studiu...

Vlajka Harry Potter - Nebelvír

Nástěnná vlajka na motivy knih a filmů o Harry Potterovi, se znakem Nebelvíru, koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích. Potisk z obou stran. Velikost vlajky je 70 x 120 cm. Lze prát v pračce.

Poncho Harry Potter - Nebelvír

Slušivé poncho do deště v barvách a se znakem Nebelvíru, koleje na bradavické škole čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi. Jedna velikost se hodí na většinu postav.

Náramek Harry Potter - Nebelvír

Kvalitní pozlacený náramek na motivy příběhů o Harry Potterovi je osázen krystaly a trojicí šperků: znakem Nebelvíru, Moudrým kloboukem a motýlem Lumos. Náramek je dlouhý 20,3 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Harry Potter Nebelvír - hrnek

Vysoce kvalitní hrnek s potiskem znaku Nebelvíru, jedné z kolejí na bradavické škole čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi. Z druhé strany hrnku se nachází popis této koleje. Obsah 460 ml, umývatelný v myčce na nádobí, vhodný do mikrovlnní trouby.

Peněženka Harry Potter - Nebelvír

Peněženka se znakem Nebelvírké koleje ze školy čar a kouzel v Bradavicích. Materiál: 70% PU, 30% polyester.

Taška Harry Potter - Nebelvír

Taška s motivy nebelvírské koleje (Gryffindor) z Bradavické školy čar a kouzel z harryho pottera. Je opatřená nastavitelným popruhem pro nošení přes rameno,

Pantofle Harry Potter - Nebelvír

Kvalitní pantofle v barvách a se znakem nebelvírské koleje v Bradavicích podle příběhů Harryho Pottera. Pro dámy s velikostí nohy 36-39 doporučujeme velikosti S/M a pro pány velikosti M/L.

Batoh Harry Potter - Nebelvír

Baťůžek v tradičních barvách nebelvírské koleje se znakem Nebelvíru - koleje Bradavické školy čar a kouzel z harryho Pottera. Batoh má dvě kapsy - hlavní a přední, obě se zipovým zavíráním. Popruhy na ramena jsou délkově nastavitelné.

Prsten Harry Potter - Nebelvír

Prsten s vyobrazením erbu nebelvírské koleje na motivy oblíbeného Harryho Pottera.

Náušnice Harry Potter - Nebelvír, postříbřené

Postříbřené náušnice na motivy příběhů o Harry Potterovi, se znakem koleje Nebelvír z čarodějnické školy čar a kouzel v Bradavicích.

Příruční taška Harry Potter - Nebelvír

Příruční taška s motivem gryfa podle koleje Nebelvír na škole čar a kouzel v Bradavicích, z příběhů o Harry Potterovi.

Fleesová deka Harry Potter - Nebelvír

Červená fleesová deka se znakem koleje Nebelvír na bradavické škole čar a kouzel v příbězích Harry Pottera.

Koupelová taška Harry Potter - Nebelvír

Taška na věci do koupele či na pláž s motivem znaku koleje Nebelvír ze školy čar a kouzel v Bradavicích, podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Tepláky Harry Potter: Bradavice - Nebelvír

Stylové bavlněné tepláky pro sport i volný čas na motivy příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi, se znakem koleje Nebelvír na bradavické škole čar a kouzel.

Podtácky Harry Potter - Nebelvír (6ks)

Sada šesti korkových podtácků s erbem Nebelvírské koleje kouzelnické školy v Bradavicích z oblíbeného románu o Harry Potterovi.

Kravata Harry Potter erb - Nebelvír

Elegantní kravata v barvách Nebelvíru - koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích. Zdobí ji erb této koleje. Skvělý doplněk obleku pro fanoušky příběhů o Harry Potterovi.

Taška Harry Potter - Nebelvír (nákupní)

Kvalitní taška se znakem Nebelvírské koleje, na nákupy i transport věcí. Je vyrobená z kvalitní, pevné bavlněné látky, zdobená motivem z oblíbeného díla J. K. Rowlingové - Harryho Pottera.

Festivalový náramek Harry Potter - Nebelvír

Dva stylové látkové náramky pro každého fanouška Harryho Pottera a Nebelvírské koleje, opatřené stahovacím korálkem.

Dámská mikina s kapucí Harry Potter - Nebelvír

Hezká dámská bavlněná mikina s kapucí v barvách koleje Nebelvír z bradavické školy čar a kouzel podle příběhů o Harry Potterovi. Mikina má znak Nebelvír na prsou a na zádech.

Mikina Harry Potter - Famfrpálový tým Nebelvír

Stylová červená bavlněná pánská mikina s kapucí a na zip na motivy knih a filmů o Harry Potterovi - se znakem nebelvírské koleje a nápisy Nebelvír, famfrpál a Bradavice .

Sada vinylových samolepek Harry Potter - Nebelvír

Sada vinylových samolepek s motivy z filmů o Harry Potterovi, kolejí Nebelvír na bradavické škole čar a kouzel. Balení obsahuje 1 velkou a 4 malé samolepky.

Stojan na kouzelnickou hůlku Harry Potter - Nebelvír

Stylový stojan na vystavení Vaší kouzelnické hůlky z příběhů o Harry Potterovi. Stojan zdobí symboly koleje Nebelvír ze školy čar a kouzel v Bradavicích.

Přívěsek Harry Potter - Nebelvír, s řetízkem

Postříbřený přívěsek Harry Potter se znakem nebelvírské koleje na řetízku. Na opačné straně přívěsku je logo Warner Bros.

Dámská oboustranná mikina Harry Potter - Nebelvír

Dámská bavlněná mikina na motivy příběhů o Harry Potterovi, se znakem koleje Nebelvír. Mikina je oboustranná, z jedné strany stylově červeno-žlutá, z opačné pak černá, s barevnými lemy. Mikina má kapuci a zip.

Dětská zimní sada Harry Potter - Nebelvír

Čepice a rukavice dětských velikostí v barvách a se znaky koleje Nebelvír v Bradavicích, škole čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi. V této stylové sadě naleznete kromě čepice pár šikovných rukavic se speciálními koncovkami pro palec a ukazovák, které usnadňují práci s dotykovými obrazovkami (smartphony, tablety, apod.).

Sada nádobí Harry Potter - Nebelvír 4 ks

Balení čtyř kusů červeného keramického nádobí s grafikou koleje Nebelvír ze Školy čar a kouzel v Bradavicích. Balení obsahuje hrnek, misku a dva talíře.

Forma na pečení Harry Potter - Nebelvír

Nic nechutná lépe, než ten správný geekovský koláček se znakem Nebelvíru, koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích! Pomocí této silikonové formy vytvoříte ty nejlepší koláčky, že by i Harry Potter zamlaskal!

Prapor a vlajka Harry Potter - Nebelvír

Sada obsahuje prapor a nástěnnou vlajku na motivy knih a filmů o Harry Potterovi, se znakem Nebelvíru, koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích.

Pero a stojánek Harry Potter - Nebelvír

Stylové pero s pozlaceným stojánkem v podobě symbolu Nebelvíru podle příběhů o Harry Potterovi. Pero je dlouhé cca 10 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Hrnek Harry Potter - Nebelvír (460 ml)

Vysoce kvalitní hrnek s potiskem znaku Nebelvíru, jedné z kolejí na bradavické škole čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi. Z druhé strany hrnku se nachází popis této koleje. Vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí.

Kravata Harry Potter s odznakem - Nebelvír

Elegantní kravata v barvách Nebelvíru - koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích. Je opatřena monogramem a odznakem této koleje. Skvělý doplněk obleku pro fanoušky příběhů o Harry Potterovi.

Obal na doklady Harry Potter - Nebelvír

Stylový obal na doklady se znakem Nebelvíru, jedné z kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Obal pojme např. cestovní pas, občanský průkaz, platební karty, apod.

Tričko Harry Potter - House Gryffindor

Šedé bavlněné tričko se znakem koleje Nebelvír z bradavické školy čar a kouzel podle příběhů o Harry Potterovi. Menší znak naleznete na levé části hrudi, další pak na zádech.

Tričko Harry - Nebelvír with lion

Dobře padnoucí černé bavlněné tričko s motivem koleje Nebelvír na kouzelnické škole čar a kouzel v Bradavicích, ve světě Harryho Pottera.

Šála Nebelvír

Hřejivá šála vyrobená dle filmové předlohy - Nebelvírské šály z filmů Harry Potter. Zaručeně zahřeje (nejen na srdci) každého fanouška Harryho Pottera!

Dámské tričko Harry Potter - Gryffindor Logo

Dámské černé bavlněné tričko se znakem koleje Nebelvír na škole čar a kouzel v Bradavicích, podle příběhů o Harry Potterovi od J. K. Rowlingové.

Dámské tričko Harry Potter - House Gryffindor

Slušivé dámské šedé bavlněné tričko se znakem koleje Nebelvír z bradavické školy čar a kouzel podle příběhů o Harry Potterovi. Menší znak naleznete na levé části hrudi, další pak na zádech.

Dárkový set Harry Potter - Nebelvír (Hrneček + Klíčenka + Sklenice)

FanStyle Dárkový set Harry Potter - Nebelvír: Hrnek, Klíčenka, Sklenice Ze všech čtyř kolejí bradavické školy čar a kouzel je Nebelvír ta nejuznávanější. Vycházejí z ní nejmocnější čarodějové a hlavně se vždy staví proti zlu. No a pochází z ní i sám Harry Potter.

Plakát, Obraz - Harry Potter - Nebelvír, (61 x 91,5 cm)

Stylový plakát Harry Potter - Nebelvír o rozměru 61x91,5 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz

Zimní rukavice Harry Potter - Nebelvír, fialovo-zlaté

Kvalitní stylové zimní rukavice s odklápěcími prsty, takže s nimi budete moci např. pohodlně ovládat svůj dotykový telefon. Rukavice jsou ve fialové a zlaté barvě bradavické koleje Nebelvír z příběhů o Harry Potterovi. Rukavice mají jednu univerzální velikost. Uvedená cena je za pár rukavic.

Zimní rukavice Harry Potter - Nebelvír, červeno-žluté

Kvalitní stylové zimní rukavice s odklápěcími prsty, takže s nimi budete moci např. pohodlně ovládat svůj dotykový telefon. Rukavice jsou v červené a žluté barvě bradavické koleje Nebelvír z příběhů o Harry Potterovi. Rukavice mají jednu univerzální velikost. Uvedená cena je za pár rukavic.

Sada 2 hrnků Harry Potter - Nebelvír a Havraspár

Sada obsahuje 2 malé keramické hrnky (každý o objemu 110 ml) s vyobrazením znaků Nebelvíru a Havraspáru, dvojice kolejí na Bradavické škole čar a kouzel z příběhů o Harry Potterovi. Vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí.

Tričko Harry Potter - Logo

Černé bavlněné tričko s logem knižních a filmových příběhů o Harry Potterovi, čarodějnickém učni z Bradavic.

Tričko Harry Potter - Havraspár

Bílé bavlněné tričko s motivem erbu havraspárské koleje. K mání ve velikostech M, L a XL. Tabulka velikostí: MLXL šířka:50 cm53 cm58 cm délka:70 cm73 cm75 cm

Hrnek Harry Potter - Gryffindor

Keramický hrnek se zelenou grafikou znaku koleje Nebelvír (Gryffindor), podle příběhů o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi.

Nášivky Harry Potter

Sada čtyř bavlněných nášivek o velikosti 7 x 10 cm. Jedná se o znaky jednotlivých bradavických kolejí (Nebelvír, Havraspár, Zmijozel a Mrzimor).

Kravata Harry Potter

Možná tě čeká Nebelvír, kde mají chrabrá srdce. Odvaha, klid a rytířskost jdou u nich ruku v ruce... Elegantní hedvábná kravata v barvách nebelvírské koleje, opatřená nebelvírským erbem. Stejná, jako hrdě nosili Harry Potter, ROn Weasley nebo Hermiona Grangerová.

Harry Potter - kravata

Kupte si! Harry Potter - kravata od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. BFR-RU9709 - Kravata Harryho Pottera reprezentující kolej Nebelvír.Nejen uniforma,a le i samotná kravata udává do jaké koleje daný učeň Patří. Kouzelný klobouk zařadil Harryho Pottera do koleje Nebelvír, stejně jako kdysi jeho rodiče. Kravata je tedy vínové barvy se žlutými proužky. Do jaké koleje byste chtěli patřit vy? ...

Puzzle Harry Potter - Houses

Puzzle se znaky čtveřice kolejí na bradavické škole čar a kouzel (Nebelvír, Havraspár, Mrzimor a Zmijozel), podle příběhů o Harry Potterovi. Kterou si vyberete vy? Balení obsahuje 500 dílků puzzle.

Harry Potter - šála

Kupte si! Harry Potter - šála od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. BFR-RU9710 - Šála představující kolej Nebelvír ve škole čar a kouzel.Překrásná a hřejivá šála je vyrobena z příjemného materiálu a v zimních dnech udělá radost každému fanouškovi Harryho Pottera. ...

Kravata Nebelvír De Luxe

Kravata z filmové série Harry Potter J. K. Rowlingové. Vyrobená je ze 100% hedvábí, dodáváme ve sběratelské krabičce.

Pletená čepice Nebelvír

Kvalitní zimní čepice v barvách bradavické koleje s erbem Nebelvíru. Na motivy filmů Harry Potter. Materiál čepice je akryl - umělé vlákno, texturou podobné vlně.

Tričko Harry Potter - Famfrpálový dres

Červenomodré bavlněné tričko a replika Harryho dresu famfrpálového týmu Nebelvíru z filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Oblékněte tričko a chňapněte svou zlatonku!