Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny

Nalezeno:    199 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený

Vůně Kořeněný buket. Chuť Plná, nižší kyselinky. Doporučujeme k Ke sladkým desertům, drůbež.

Tramín červený - 2015

zlatožlutá barva s intenzivní vůní a výraznou křenitou chutí sklizeno 28.10.2015 s cukernatostí moštu 24,6

Archivní víno - Tramin červený - 1972

Víno prodáváme s certifikátem platnosti a v dřevěné kazetě.

Tramín červený 1508 Reservé - 2015

Vůně plná s tóny přezrálých meruněk a šípku. Chuť šťavnatá s dochutí bílého ovoce. Víno se skvěle hodí k uzeným rybám. Vhodné je také k dezertům.

Baloun Tramín červený Pozdní sběr 2012 0,75l 13,5%

Kvalitní Baloun Tramín červený Pozdní sběr 2012 0,75l 13,5%, Bílá vína

Archivní - Tramín červený z Mikrosu - 2001

zdravé víno z vynikající polohy, před konzumací doporučujeme dekantovat

Tramín červený CH.C.André - 2015

Víno je jiskřivě zlatavé barvy s výraznou viskozitou. Vůně je čistá intenzivní, jemně kořenitá, s nádechem červených růží. V chuti je bohaté, kořenité, s příjemným zbytkovým cukrem a lahodnou kyselinkou. Víno má dlouhé a elegantní doznívání.

Znovín Znojmo Tramín červený 2016 0.75l

Vůně Tropické ovoce, květy akátu a med. Chuť Vyzrálé meruňky či broskve svěží jarní kvítí. Doporučujeme k Drůběži nebo asijské kuchyni.

Znovín Znojmo Tramín červený 2015 0.75l

Vůně Květinovo broskvová s meruňkou a šeříkem. Chuť Tropické ovoce, typická kořenitost. Doporučujeme k Čínské kuchyni či kvalitním sýrům.

Znovín Znojmo Tramín červený ŠU 0,75l

Vůně Svěží, růže nebo šeřík. Chuť Pikantní kyselinka, svěží. Doporučujeme k Asijská kuchyň.

Valtice Tramín červený Gastro 0,75l

Vůně Květinová, čajové růže. Chuť Rozložitá, kořenitá, extraktivní. Doporučujeme k Ke všem druhům mas, sýrům s modrou plísní.

Skoupil Tramín červený jakostní 2016 0.75l

Vůně Tóny fialky, kosatce a rebarbory. Chuť Svěží, jemná kyselinka a decentní kořenitost. Doporučujeme k Jemnější plísňové sýry a aromatická jídla.

Tramín červený pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Výraznější barva tohoto vína se zlatavými odlesky je důkazem použití speciální technologie dlouhodobé ledové macerace. Tato technologie nechala vyniknout typickému projevu „terroir“ polohy vsrdci Znojemské podoblasti, který se vyznačuje velmi intenzivní vůni růží a rozkvetlých šeříků. Charakter této vůně se následně projevuje i v chuti, kde jej doplňuje delikátní nasládlost a kořenitost vína. Vhodné k archivaci. Teplota servírování 8o až 10oC. Doporučujeme k sýrům s modrou plísní a k pokrmům s ...

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený, Pozdní sběr, 2016, Vinařství Sedlák, 0.75 l

Víno Vás potěší bohatou vůní po růžích, šeříku a dlouhou kořenitou chutí s medovým závěrem. Tramín červený je jednou z nejoblíbenějších odrůd z Vinařství Sedlák. Mimořádné kvality hroznů dosahuje díky vhodné půdě na vinici. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Vinařství Krist Tomáš, Tramín červený, zemské víno, 0,75l

Toto suché víno vyzařuje svou zlatavou barvou s delikátní vůní japonské růže. V chuti můžeme najít stopy po medu a rozinkách. Opravdu neskromné víno.Tramín červený - je jednou z nejstarších moštových odrůd, určených k výrobě bílých vín. Patří do skupiny západoevropských odrůd, které se vyznačují menšími bobulemi a hrozny, tenčím révím, slabším růstem, dobře odolává mrazu. Doporučuje se podávat k různým předkrmům, zejména paštice z husích jater, dále pak i ke kozím a ovčím sýrům....

Tramín červený - Velká stříbrná medaile GPA 2016 - 2015

Vyrobeno 1580 lahví, tramín s chutí fíků a pomerančů, harmonické a šťavnaté víno

Vinařství Sonberk Tramín červený pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Osobitý, vyzrálý, kořenitý Tramín.Vůně: Středně intenzinví, lehce zastřená, kořenitá s jemnými tóny růže a limety.Chuť: Silná, kořenitá, s mírnou grepovou hořčinou a decentní ovocnou chutí.Ochutnali jsme: V prosinci 2017.

Vinařství Ampelos Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázka výrazného, vyzrálého, plného a kořenitého vína, které je vhodné například i jako aperitiv.Vůně: Příznivci této odrůdy ocení intenzivní vůni čajových růží smíšenou s jemnou broskví.Chuť: Tramín je sladší, kořenitý, středně výrazné chuti, doplněný jemnou citrusovou strukturou.Ochutnali jsme: V červenci 2016. Stříbrná medaile - AWC Vienna 2016

Vinařství Fridrich Tramín červený pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Čitelně odrůdový Tramín, který potěší. Vhodný pro větší oslavy a rauty.Vůně: Intenzivní, odrůdová, s nádechem růží, sladkého koření a vanilky.Chuť: Kořenitá, s čitelnou odrůdovostí. Decentní zbytkový cukr výborně doplňuje jemná kyselinka.Ochutnali jsme: V říjnu 2017.

Víno Rakvice Tramín červený pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Velmi dobré víno s typickou odrůdovostí a intenzivní vůní.Vůně: Intenzivní, čitelně odrůdová, s tóny květů, růží a citrusů.Chuť: Středně plná, odrůdová, kořenitá, s lehkým zbytkovým cukrem a středně dlouhou dochutí. Tento ovocný Tramín doprovází tóny meruněk a grepů.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Tramín červený, Zemské, Vinařství Čech, 0.75 l

Vína Tramínu mají intenzivnější barvu než ostatní bílá vína. Jejich barva je zeleno-žlutá až zlato-žlutá s jasnými zlatavými odlesky. Velká většina Tramínů bývá s menším či větším zbytkem cukru, podporující chuť a aroma. Mají zpravidla vyšší procento alkoholu a glycerolu. Vína jsou perzistentní a nejsou určena k běžnému u pití, ale spíše ke slavnostním okamžikům. Jejich chutě se musí nechat rozvinout a řádně vychutnat. Vína jsou osobitá, dobře rozpoznatelná. Ve vůni můžeme hledat koření, med, h...

Vinařství Hrabal Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Odrůdově čisté víno, které osloví širokou společnost. Vůně: Intenzivní, odrůdově čistá, lehce kořeněná, s tóny medu a růží. Chuť: Jemná, typicky odrůdová, příjemně sladká, s kořenitou dochutí. Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Tramín červený, Pozdní sběr, 2016, Vinařství Štěpánek, 0.75 l

Víno má zlato-žlutou slámovou barvu. Vůně je příjemná, ovocně květinová (liči, růže). V chuti je víno příjemně nasládlé, umocněné kořenitostí s dlouhým závěrem. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Tramín červený, Zemské, 2013, Vinařství Kraus, 0.75 l

Víno z první sklizně mladé vinice trati Klamovka. Má jemnou aromatiku květu růže a svěží citrusový projev. Alkohol: 12,0 % obj. Kyseliny: 6,5 g/l Cukernatost hroznů při sběru: 21,5 °NM Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Tramín červený, Zemské, 2014, Vinařství Kraus, 0.75 l

Chuťově plné, extraktivní víno vyrobené z vyzrálých hroznů. Vůně i chuť je intenzivní s odrůdovou aromatikou květů růže a citrusů. Alkohol: 14,0 % obj. Kyseliny: 6,5 g/l Cukernatost hroznů při sběru: 24,5 °NM Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Tramín červený, Kabinet, 2014, Vinařství Vladimír Tetur, 0.75 l

Víno krásné zlatožluté barvy. V chuti je lehce kořenité s květinovými tóny v závěru. Obec: Velké Bílovice Alkohol: 11,5 % obj. Zbytkový cukr: 3,6 g/l Kyseliny: 7,3 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Tramín červený, Výběr z hroznů, 2015, BMVinařství, 0.75 l

Víno má příjemnou a atraktivní sytě zlatožlutou barvu. Vůně je okouzlující, kořenitá s květinovými tóny po čajové růži a pampeliškovém medu. Bohatá, extraktivní, ovocná chuť líčí, mandarinek a zázvoru se snoubí s medovými tóny a kandovaným ovocem. Doporučujeme podávat k asijským pokrmům, uzeným rybám, palačinkám a k sýrům s modrou plísní. Ocenění: Král vín 2016 - velká zlatá medaile + vítěz kategorie Vinařské Litoměřice 2016 - stříbrná medaile Obec: Týnec Trať: Vinohrady A...

Tramín červený, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Hnidák, 0.75 l

Ve víně zlatavé barvy najdete aroma čajové růže s medovým podtónem. Chuť je kořenitá s lehkou pikantní kyselinkou. Alkohol: 13,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Tramín červený, Pozdní sběr, 2015, Château Lednice, 0.75 l

Víno zlatavé žluté barvy. Vůně je nevtíravá, květnatá s vůní odkvétajících čajových růží. Chuť je jemně kořenitá, příjemně šťavnatá harmonicky zakulacená se zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat jako aperitiv, k husím játrům, k dezertům a k ovčím sýrům. Obec: Lednice Trať: Končiny Alkohol: 11,5 % obj. Zbytkový cukr: 14,1 g/l Kyseliny: 6,0 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zal...

Tramín červený, Klasik, Zemské, 2016, ZD Němčičky, 0.75 l

V silné koncentraci aromaticky převládá výrazná kořenitost s kombinací medu a sušeného ovoce. Chuť je plná, kořenitá s příjemnou nasládlou dochutí. Alkohol: 13,0 % obj. Zbytkový cukr: 20,5 g/l Kyseliny: 6,9 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování. Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových...

Tramín červený, Výběr z hroznů, 2015, Moravíno, 0.75 l

Zlatožlutá barva, intenzivní aroma damascénské růže. Chuť je výrazná, medová s kořenitou dochutí. Doporučujeme podávat k pikantním úpravám drůbeže, pečeným rybám nebo zrajícím sýrům. Obec: Valtice Trať: Kačidorfské pole Alkohol: 13,5 % obj. Zbytkový cukr: 17,9 g/l Kyseliny: 5,4 g/l Doporučená teplota podávání: 11 - 13 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3-5 let....

Tramín červený, Pozdní sběr, 2016, Jiří Šilinek, 0.75 l

Obec: Pavlov Trať: Pod Pálavou Alkohol: 12,5 % obj. Zbytkový cukr: 11,1 g/l Kyseliny: 6,0 g/l Cukernatost hroznů při sběru: 21,6 °NM Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 5 let od lahvování.

Tramín červený, Pozdní sběr, 2016, Vinný dům, 0.75 l

Průzračné víno s tmavě žlutou barvou. Vůně je čístá, intenzivní s nádechem zralého ovoce. Připomíná nektarinky, sušené meruňky a citronovou trávu. Chuť je plná a šťavnatá po ovoci. Obec: Nový přerov Trať: Langewarte Alkohol: 13,0 % obj. Zbytkový cukr: 6,9 g/l Kyseliny: 6,5 g/l Doporučená teplota podávání: 9 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2-3 let....

Tramín červený, Jakostní odrůdové, 2016, Znovín Znojmo, 0.75 l

Ve vůni se hrdě hlásí k rodině aromatických odrůd a svádí atraktivními tóny po sladkém tropickém ovoci, jemných květech akátu nebo medu. V ústech oceníte příjemný projev po vyzrálých broskvích nebo meruňkách a dokonalou harmonii mezi laskavou nasládlostí zbytkového cukru a jarní svěžestí kyselin. Doporučujeme podávat například k drůbeži nebo asijské kuchyni. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl ko...

Tramín červený, Jakostní odrůdové, 2016, Vinařství Štěpánek, 0.75 l

Víno má zlato-žlutou slámovou barvu. Vůně je příjemná, ovocně květinová (liči, růže). V chuti je víno nasládlé, umocněné kořenitostí s dlouhým závěrem. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Tramín červený, Výběr z hroznů, 2016, BMVinařství, 0.75 l

Barva vína je intenzivně zlatožlutá s jasnými zelenozlatavými odlesky. Intenzivní kořenité aroma připomíná tóny pampeliškového medu a okvětních plátků růží. Chuť je plná, velmi kořenitá s ovocnými tóny po mangu, černém bezu, mandarinkách a medem se skořicí. Doporučujeme ke kořeněným pokrmům, uzeným rybám, palačinkám a k sýrům s modrou plísní. Ocenění: OENOFORUM 2017 - zlatá medaile KRÁL VÍN 2017 - zlatá medaile Valtické vinné trhy 2017 - stříbrná medaile Epikuros 2017 - stříbrn...

Vinařství Vinselekt Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Svěží ovocné víno s čitelně odrůdovými znaky. Vhodné podávat k pikantním zeleninovým jídlům exotické kuchyně.Vůně: Typicky odrůdová, s příjemnou kořenitostí. Připomíná růže, karafiáty a muškáty.Chuť: Středně plná, typicky odrůdová, kořenitá, lehce medová, mírně nasládlá s ovocnou svěží kyselinou a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Vinařství Vladimír Tetrur, Tramín červený, kabinetní, 2014, 0,75 l

Víno s květinovou vůní čajové růže a fialek, v chuti je plné a harmonické, jemně kořenité.

Vinařství Krist Tomáš. Tramín červený, ledové, 2009, 0,375 l

Noblesní víno žlutozelené barvy. Ve vůni bohaté, aromatické, odrůdově kořenité s náznakem medových tónů. V chuti je přírodní zbytkový cukr harmonicky doplněn příjemnou kyselinkou s minerálním pozadím. Víno má velmi dlouhou perzistenci.

Lahofer Tramín červený jakostní víno s přívlastkem 2016 0.75l

Vůně Zralé zahradní ovoce,růže, zázvor a liči. Chuť Svěží kyselinka a meruňkový džem. Doporučujeme Ke sladkým dezertům či pikantním paštikám.

Sonberk Tramín červený jakostní víno s přívlastkem 2015 0.75l

Vůně čajová růže, kosatce, pomerančová kůra. Chuť dlouhá, delikátní, noblesní.

Reisten Tramín červený jakostní víno s přívlastkem 2013 0.75l

Vůně růžové lístky, citrusové plody. Chuť růže, citrusy.

Vican Tramín červený jakostní víno s přívlastkem 2015 0.75l

Vůně Okvětní lístky čajové růže a vánoční koření. Chuť Delikátně jemná s krémovým zakončením.

Réva Rakvice Tramín červený ledové 2009 0.2l

Vůně S nádechem fialek a čajové růže. Chuť Příchuť tropických plodů, rozinek. Doporučujeme k Ke grilované drůbeži, sladké kuchyni.

Sonberk Tramín červený pozdní sběr 2011 0.75l

Vůně Tropické ovoce, obzvláště ananas. Chuť Žlutého melounu.

Kubík Tramín červený pozdní sběr 2013 0.75l

Vůně Růže, liči a exotické koření. Chuť Plná, lehce kořenitá.

Gotberg Tramín červený pozdní sběr 2015 0.75l

Vůně Čajová růže, medová plástev, skořice. Chuť Plná, čistá, výrazně kořenitá.

Gotberg Tramín červený pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Čajová růže, medová plástev, skořice. Chuť Plná, čistá, výrazně kořenitá.

Znovín Znojmo Tramín červený výběr z hroznů 2013 0.5l

Vůně Perníkové koření, kompotované ovoce. Chuť Vyzrálé zahradní ovoce. Doporučujeme k Drůbež, ovocný dezert.

Patria Kobylí Tramín červený pozdní sběr 2012 0.75l

Vůně jemně muškátová, intenzivní. Chuť muškátové aroma přechází i do chuti. Doporučujeme k harmonická chuť s příjemnou kyselinkou.

Ampelos Tramín červený pozdní sběr 2015 0.75l

Vůně Okvětní lístek růže. Chuť Citrusové ovoce.

Sedlec Tramín červený výběr z hroznů 2015 0.75l

Vůně kořenitá přezrálé ovoce a med. Chuť kompotované ovoce s medovou dochutí. Doporučujeme k dezerty,kozí sýry,sýry s modrou plísní.

Znovín Znojmo Tramín červený výběr z hroznů 2015 0.5l

Vůně Po šeříku, pivoňce a růži. Chuť Bohatá, čistá a má dlouhý projev. Doporučujeme k Kuřecímu masu nebo dezertům.

Habánské sklepy Tramín červený pozdní sběr 2013 0.75l

Vůně Jemně kořenitá, květinová a ovocná. Chuť Kořenitá, šťavnatá, s dlouhou dochutí. Doporučujeme k Jemné paštiky, husí játra, dezerty,ovčí sýry.

Pavlov Tramín červený pozdní sběr 2015 0.75l

Vůně Růže, fialky a ananas. Chuť Bohatá a kořenitá. Doporučujeme k Pikantní úprava drůbeže či vepřového masa.