Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tp link hr sm321b sm lc minigbic modul

Nalezeno:    4 produkty

TP-LINK TL-SM321A

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na druhé straně příjmu signálu, je nutno použít modul TL-SM321B, na který najdete odka...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru MC220L. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. M...

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty. Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru Normy: IE...

SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550 / 1310 Dosah [km]: 2 Typ přenosu: WDM Software DDMI - diagnostika: Ano Popis produktu TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom o...

TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 20 km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321B. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost...