Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Toulava kamera 13

Nalezeno:    4 produkty

Toušlová Iveta, Podhorský Marek, Maršál Josef Toulavá kamera 13

Třináctý díl knižního zpracování televizního pořadu obsahuje padesát poutavých reportáží. Jako bonus obdržíte hru pexeso. Reportáže vás zavedou do hradů a zámků, prohlédnete si neobvyklá muzea a pozoruhodné přírodní úkazy. Také se projedete malebnou krajinou, historickými městečky a vesnicemi a poznáte nadšené a šikovné lidi, kteří se věnují zapomenutým řemeslům.

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

Toulavá kamera 13 + pexeso + karty kvarteto

Toulavá kamera 13 + pexeso + karty kvarteto najdte na Digiboss.cz. Toulavá kamera 13 + pexeso + karty kvarteto nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Toulavá kamera 13 - Iveta Toušlová, Marek Podhorský, Josef Maršál

Tentokrát Vám přinášíme 13tý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu, který obsahuje padesát poutavých reportáží.

Toulavá kamera 13 + pexeso + karty kvarteto - Marek Podhorský, Iveta Toušlová, Josef Maršálek

Autor : Marek Podhorský, Iveta Toušlová, Josef Maršálek, Tentokrát Vám přinášíme 13tý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu, který obsahuje padesát poutavých reportáží. Zavedou vás do hradů a zámků, prohlédnete si neobvyklá muzea a pozoruhodné přírodní úkazy. Také se projdete či projedete malebnou krajinou, historickými městečky a vesnicemi a poznáte nadšené a šikovné lidi, kteří se věnují zapomenutým řemeslům nebo netradičním koníčkům. Reportáže jsou doplněny fotografiemi, inov...

Toulavá kamera 13 + pexeso + karty kvarteto (978-80-7445-062-4)

Kniha – autor Iveta Toušlová; Marek Podhorský; Josef Maršálek, 238 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tentokrát Vám přinášíme 13tý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu, který obsahuje padesát poutavých reportáží. Zavedou vás do hradů a zámků, prohlédnete si neobvyklá muzea a pozoruhodné přírodní úkazy. Také se projdete či projedete malebnou krajinou, historickými městečky a vesnicemi a poznáte nadšené a šikovné lidi, kteří se věnují zapomenutým řemeslům nebo netradičním k...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: