Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tlakova diureza a arterialni

Nalezeno:    3 produkty

Tlaková diuréza a arteriální..

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 83 Kč
Koupit nejlevněji

Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

Autor : Jaroslav Veselý, Předkládaná kniha je zaměřena na jeden z masových medicínských problémů. Pojednává o patogenezi arteriální hypertenze. Interpretuje chronické zvýšení arteriálního krevního tlaku ve velkém oběhu jako poruchu základního fyziologického mechanismu, který zabezpečuje vyrovnaný poměr mezi náplní oběhového systému a jeho kapacitou. Druh sortimentu : Kniha, Tlaková diuréza a arteriální hypertenze, Jazyk : Čeština, Počet stran : 266

Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

Předkládaná kniha je zaměřena na jeden z masových medicínských problémů. Pojednává o patogenezi arteriální hypertenze. Interpretuje chronické zvýšení arteriálního krevního tlaku ve velkém oběhu jako poruchu základního fyziologického mechanismu, který zabezpečuje vyrovnaný poměr mezi náplní oběhového systému a jeho kapacitou.

Tlaková diuréza a arteriální hypertenze (978-80-86297-11-8)

Kniha – autor Jaroslav Veselý, 266 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Předkládaná kniha je zaměřena na jeden z masových medicínských problémů. Pojednává o patogenezi arteriální hypertenze. Interpretuje chronické zvýšení arteriálního krevního tlaku ve velkém oběhu jako poruchu základního fyziologického mechanismu, který zabezpečuje vyrovnaný poměr mezi náplní oběhového systému a jeho kapacitou.