Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Thule nosic kol thule sprint 569

Nalezeno:    3 produkty

Thule Sprint 569 XT

Nosič kol Thule Sprint 569 XT je nejvšestrannější nosič pro uchycení kola za vidlici zajišťující maximálně bezpečné upevnění kola. Patentovaná svěrací hlavice AcuTight cvaknutím upozorní, že je kolo optimálně upevněno. Pomáhá tak kontrolovat moment utažení, který působí na rám kola.

Nosič kol Thule Sprint 569 XT + ZDARMA 5 let záruky

Produkt Nosič kol Thule Sprint 569 XT zařazený v: Střešní boxy, nosiče > Nosiče na kola > Nosiče kol na střechu, Objednací kód: AU-36838, výrobce: Thule, pro rámy kol: všechny, montáž na aero tyče: ano, montáž na čtyřhranné tyče: ano, připevnění kola: přední vidlice-kolo, samonastavovací držák rámu: ne, rychloupínací popruhy: ano, zamčení nosiče k nosiči: ano, zamčení kola k nosiči: ano, přepravní kapacita: 1x kolo, pro elektrokola: ne

Thule Thule Sprint 569

Thule Sprint 569 Vlastnosti Rychloupínací mechanismus AcuTight knob s indikátorem správného dotažení Nosič nelze použít pro biky, které mají osu předního kola s průměrem 15 mm a 20 mm Váha výrobku 3,9 kg Nosnost 17 kg Road Dampening Technology (RDT) - elastomery zasazené v nosiči pohlcují rázy a vibrace při jízdě. Ozubený pásek s ochranou ráfku RDT umožní jednoduché a rychlé uchycení zadního kola. Modifikovaný žlábek pro zadní pneumatiku podporuje zvýšenou bezpečnost a stabilitu kola. Sp...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: