Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Termostat na din listu

Nalezeno:    1201 produktů

Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení) - ochrana p...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmys

Planet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmys

Rozbočovač hlavního vedení, D2, 1:4, lze připojt různé dveřníky nebo různé monitory(max 4), DIN - DPA-D2-DBC4A

umožňuje rozbočit hlavní vedení na 4 směry, napojení až 32 monitorů (nerozšiřuje však celkovou kapacitu systému) umožňuje připojit až 4 dveřní stanice (lze kombinovat bez ohledu na přítomnost čtečky RFID) nebo 4 monitory (nelze zapojit dveřní stanici a monitor současně do jednoho rozbočovače) napájení odebírá z hlavního vedení, vlastní odběr 0,5W při aktivitě, 0,25W standby 2x 2-pólový konektor pro napojení na hlavní vedení, 4x 2-pólový konektor pro odbočení LED indikátory stavu přepínač termin...

Dahua PFS3106-4P-60, PoE switch 4x 100Base-TX+ 1x SFP/TP 1000Base-X, 802.3at <60W, DIN, IP30, -40~70°C - PFS3106-4P-60

Přepínače řady PFS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Verze s PoE IEEE 802.3af/at umožňuje přímo napájet až 4 koncová zařízení, je tak ideálním prvkem pro aplikace se sníženou možností napajení koncových zařízení jako jsou IP kamery nebo WiFi p...

Dahua PFS3110-8P-96, PoE switch 8x 100Base-TX+ 1x SFP/TP 1000Base-X, 802.3at <90W, DIN, IP30, -30~65°C - PFS3110-8P-96

Přepínače řady PFS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Verze s PoE IEEE 802.3af/at umožňuje přímo napájet až 4 koncová zařízení, je tak ideálním prvkem pro aplikace se sníženou možností napajení koncových zařízení jako jsou IP kamery nebo WiFi p...

Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým...

Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým...

Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 4 porty 100Base-TX, Sw...

Planet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 4 porty 100Base-TX, Sw...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet IGS-801M, 8x 1000Base-T, DIN, IP30, -10 až +60 st.C, přepěťová ochrana do 6kV,Web - IGS-801M

Planet IGS-801M, 8x 1000Base-T, DIN, IP30, -10 až +60 st.C, přepěťová ochrana do 6kV,Web Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-801M je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba zotavení je v řádu se...

Planet ISW-804PT-M12, 8x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, DIN, vodotěsný IP67, -40~75 st.C - ISW-804PT-M12

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Model ISW-800PT-M12 je velmi robustn...

Planet switch IGS-801M, 8X 1000BASE-T, DIN, IP30, -10 AŽ 60°C, ESD+EFT DO 6KV, WEB/SNMP, VLAN, STP

Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení) - ochrana p...

Planet switch IGS-801M, 8X 1000BASE-T, DIN, IP30, -10 AŽ 60°C, ESD+EFT DO 6KV, WEB/SNMP, VLAN, STP

Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení) - ochrana p...

Planet IGS-501T 5x 1000Base-T, DIN, IP30, rozšířený teplotní rozsah -40 až +75 st.C, ESD+EFT do 6kV - IGS-501T

Vlastnosti: 5 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu instalace na DIN lištu nebo na zeď, montážní díly součástí krytí IP30 napájení stejnosměrné 12-48V, ochrana proti přepólování, vyjímatelná svorkovnice připojení napájení na svorkovnici, umístění na bočním panelu (nepřek...

Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-20040MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž dob...

Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-20040MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž dob...

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-10020MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba...

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-10020MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba...

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-10020MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba...

Planet 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN router, DIN, IP40, -20 až 75C - ICG-2420-LTE-EU

Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS-232, 1x RS-485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G+4G). Web/SNMPv3 správa, dualstack IPv4+IPv6, autokonfigurace TR069. Router s firewallem, podpora VPN IPsec+OpenVPN, URL/IP/MAC filtr. ESD+EFT ochrany proti přepětí. Krytí IP40, pracovní teplota -40 až 75°C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Napájení DC 10~32V. Průmyslová ethernet LTE brána pro m...

Planet 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN, GPS, DIN,IP40, -20 až 75C - ICG-2420G-LTE-EU

Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS-232, 1x RS-485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G+4G). Web/SNMPv3 správa, dualstack IPv4+IPv6, autokonfigurace TR069. Router s firewallem, podpora VPN IPsec+OpenVPN, URL/IP/MAC filtr. GPS přijímač pro lokalizaci. ESD+EFT ochrany proti přepětí. Krytí IP40, pracovní teplota -40 až 75°C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Napájení DC 10~32V. Průmysl...

Regulátor vyhřívání ploch, Fenix EM 524 89, cena za ks

instalace na lištu DIN (8 modulů), kabelové čidlo, ukazatel na displeji, vypínač, spínací proud 16 A

Svorka řadová RSA PE 10 A zelenožlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 10 mm2

Svorka řadová RSA PE 16 A zelenožlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 16 mm2

Svorka řadová RSA PE 35 A zelenožlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 35 mm2

Svorka řadová RSA PE 4 A zelenonžlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 4 mm2

Svorka řadová RSA PE 6 A zelenožlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 6 mm2

Zásuvka vestavná 230 V, Hager SN216, cena za ks

dva moduly, pro montáž na lištu DIN, jmenovitý proud 16 A, max. průřez vodiče 6 mm2

Peach Skartovačka Auto Cross Cut Shredder - PS500-60 (i pro CD a kreditní karty)

skartovač na až 100 listů A4, DIN P-4, 21l odpadní nádoba, skartace CD a platebních karet se samostatným zásobníkem

Elektroměr DDS-1Y-18L 45A, cena za ks

digitální číselník, 1 fáze, 1 modul, fakturační podružné měření, montáž na lištu DIN, pro jištění 45 A

Elektroměr DDS-1Y-18M 45A, cena za ks

mechanický číselník, 1 fáze, 1 modul, fakturační podružné měření, montáž na lištu DIN, pro jištění 45 A

Elektroměr DTS 353-L 80A 3F 1tarif, cena za ks

digitální číselník, 3 fáze, 5 modulů, fakturační podružné měření, montáž na lištu DIN, pro jištění 80 A

Elektroměr DTS 353-L 100A 3F 2tarif, cena za ks

digitální číselník, 3 fáze, 7 modulů, fakturační podružné měření, montáž na lištu DIN, pro jištění 100 A

Svorka řadová RSA 10 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 10 mm2, jmenovitý proud 57 A

Svorka řadová RSA 16 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 16 mm2, jmenovitý proud 76 A

Svorka řadová RSA 35 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 35 mm2, jmenovitý proud 125 A

Svorka řadová RSA 4 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 4 mm2, jmenovitý proud 32 A

Svorka řadová RSA 6 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 6 mm2, jmenovitý proud 41 A

Svorka řadová RSA PE 2,5 A zelenožlutá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva zelenožlutá, pro max. průřez vodiče 2,5 mm2

Zásuvka soklová, OEZ ZSE-03, cena za ks

pro instalaci na lištu DIN, přívod zespodu, 2P + T, jmenovitý proud 16 A, jmenovité napětí 230 V

Můstek modrý N15, cena za ks

pro instalaci na lištu DIN (TS 35), jmenovitý proud 63 A, 15×16 mm2, modrý, propojování vodičů N

Můstek zelený PE15, cena za ks

pro instalaci na lištu DIN (TS 35), jmenovitý proud 63 A, 15×16 mm2, zelený, propojování vodičů PE/PEN

Můstek modrý N7, cena za ks

pro instalaci na lištu DIN (TS 35), jmenovitý proud 63 A, 7×16 mm2, modrý, propojování vodičů N

Můstek zelený PE7, cena za ks

pro instalaci na lištu DIN (TS 35), jmenovitý proud 63 A, 7×16 mm2, zelený, propojování vodičů PE/PEN

Peach proužkový skartovací stroj PS400-11 (i pro CD a kreditní karty)

skartovač na až 5 listů A4, pásky 7mm (DIN 1), 7l odpadní nádoba, skartace CD a platebních karet se samostatným zásobníkem

Elektrobock

TECHNICKÉ PARAMETRY * Zdroj pro napájení jednotek PT41, R3V-421 * Slouží pro napájení regulátoru R3V-421 * Vstup: 230V/ 50Hz * Výstup: 5V/2,5A DC * Jednoduchá montáž na DIN lištu

Rozváděčový blok UVB šedý, cena za ks

1 pól, vstup 2× 25 mm2, výstup 6× 10 mm2, jmenovitý proud 100 A, napětí 690 V, montáž na lištu DIN (TS 35), krytí IP 20, barva šedá

Rozváděčový blok UVB modrý, cena za ks

1 pól, vstup 2× 25 mm2, výstup 6× 10 mm2, jmenovitý proud 100 A, napětí 690 V, montáž na lištu DIN (TS 35), krytí IP 20, barva modrá

Rozváděčový blok UVB zelený, cena za ks

1 pól, vstup 2× 25 mm2, výstup 6× 10 mm2, jmenovitý proud 100 A, napětí 690 V, montáž na lištu DIN (TS 35), krytí IP 20, barva zelená

Svorka řadová RSA 2,5 A bílá, cena za ks

šroubovací, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva bílá, pro max. průřez vodiče 2,5 mm2, jmenovitý proud 24 A

Svorka řadová RSP 4, cena za ks

šroubovací, pro uchycení trubicové pojistky 5× 20, jmenovitý proud 6 A, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva šedá, max. průřez vodiče 4 mm2

Svorka řadová RSP 4 LED, cena za ks

šroubovací, se signalizací, pro uchycení trubicové pojistky 5× 20, jmenovitý proud 6 A, montáž na lištu DIN, krytí IP 20, barva šedá, max. průřez vodiče 4 mm2

IDEAL Shredcat 8280 CC 4 x 10mm skartovač - 82809111

křížový řez: 4 x 10mm, šířka: 220mm, kapacita: až 6 listů A4 (70g/m2), koš: 30 litrů, podavač až na 150 listů A4 (70g/m2), skartuje CD/DVD, DIN P-4

IDEAL Shredcat 8283 CC 4 x 10mm skartovač - 82839111

křížový řez: 4 x 10mm, šířka: 220mm, kapacita: až 6 listů A4 (70g/m2), koš: 53 litrů, podavač až na 300 listů A4 (70g/m2), skartuje CD/DVD, DIN P-4

Skartovačka Fellowes AutoMax 130

automatická skartovačka, až 8 současně skartovaných listů zásobník na 130 listů, objem koše 32l, bezpečnostní stupeň DIN: papír P-4, čidlo automatického spuštění, zpětný chod, rozměry: 542 x 346 x 507 mm

Skartovačka Fellowes AutoMax 200

automatická skartovačka, až 10 současně skartovaných listů zásobník na 200 listů, objem koše 32l, bezpečnostní stupeň DIN: papír P-4, čidlo automatického spuštění, zpětný chod, rozměry: 563 x 346 x 507 mm

Heatit Z-Water, ovládání vodního podlahového topení 10 okruhů

Heatit Z-Water modul na DIN lištu 10 relé výstupmi na ovládanie termopohonov pre rozvádzač vodného podlahového kúrenia Ovláda 24V alebo 230V termopohony Môže sa použiť s Heatit Z-Temp Inštalácia na DIN lištu Pracuje ako Z-Wave repeater Rôzne firmverové verzie (analógové/digitálne vstupy)

Jistič C6A/1 6kA BM617106 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x6A BM617106 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 6A jistič SCHRACK BM617106 6kA na DIN lištu s charakteristikou C pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů CPro obvody s vyššími proudovými rázy (žárovkové skupiny a motory s lehkým rozběhem)

Jistič B63A/1 6kA BM618163 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x63A BM618163 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 63A jistič SCHRACK BM618163 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B50A/1 6kA BM618150 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x50A BM618150 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 50A jistič SCHRACK BM618150 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B40A/1 6kA BM618140 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x40A BM618140 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 40A jistič SCHRACK BM618140 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B32A/1 6kA BM618132 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x32A BM618132 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 32A jistič SCHRACK BM618132 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B25A/1 6kA BM618125 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x25A BM618125 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 25A jistič SCHRACK BM618125 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B20A/1 6kA BM618120 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x20A BM618120 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 20A jistič SCHRACK BM618120 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B13A/1 6kA BM618113 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x13A BM618113 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 13A jistič SCHRACK BM618113 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič C4A/1 6kA BM617104 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x4A BM617104 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 4A jistič SCHRACK BM617104 6kA na DIN lištu s charakteristikou C pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů CPro obvody s vyššími proudovými rázy (žárovkové skupiny a motory s lehkým rozběhem)

Jistič C2A/1 6kA BM617102 SCHRACK jednofázový

Jednopólový 1x2A BM617102 SCHRACK 6kA BM6 jističJednofázový 2A jistič SCHRACK BM617102 6kA na DIN lištu s charakteristikou C pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů CPro obvody s vyššími proudovými rázy (žárovkové skupiny a motory s lehkým rozběhem)

Jistič B6A/3 6kA BM618306 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x6A BM618306 SCHRACK 6kA BM6 jističTřífázový 6A jistič SCHRACK BM618306 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B63A/3 6kA BM618363 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x63A BM618363 SCHRACK 6kA BM6 jističTřífázový 63A jistič SCHRACK BM618363 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B50A/3 6kA BM618350 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x50A BM618350 SCHRACK 6kA BM6 jističTřífázový 50A jistič SCHRACK BM618350 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B4A/3 10kA BM018304 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x4A BM018304 SCHRACK 10kA BMS0 jističTřífázový 4A jistič SCHRACK BM018304 10kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B40A/3 6kA BM618340 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x40A BM618340 SCHRACK 6kA BM6 jističTřífázový 40A jistič SCHRACK BM618340 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B32A/3 6kA BM618332 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x32A BM618332 SCHRACK 6kA BM6 jističTřífázový 32A jistič SCHRACK BM618332 6kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)

Jistič B2A/3 10kA BM018302 SCHRACK třífázový

Třípolový 3x2A BM018302 SCHRACK 10kA BMS0 jističTřífázový 2A jistič SCHRACK BM018302 10kA na DIN lištu s charakteristikou B pro řadovou instalaci. Vypínací charakteristika jističů BPro obvody s nízkými proudovými rázy (světelné a zásuvkové obvody a tepelná zařízení)