Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tempo pasta

Nalezeno:    5 produktů

TEMPO Pasta 120 g Vosková pasta na čištění, leštění a konzervaci starších autolaků

Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny). Výrazně oživuje lesk i původní barvu karoserie. Je vhodná i pro čištění a oživení lesku chromu. Je určena pro všechny druhy autolaků, zvláště vhodná je pro intenzivní péči o znečištěný nebo starší lak. Má konzervační úč...

Vosková pasta na nové laky Tempo

Pasta na leštění a konzervaci nových autolaků včetně metalíz

Vosková pasta na staré laky Tempo

Vosková pasta na čištění a leštění starých laků. Český výrobek.

TEMPO AUTOKRÉM 120 g Pasta na leštění a konzervaci nových autolaků, včetně metalíz

Kvalitní neabrazivní lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk. Vodoodpudivost a konzervační schopnost voskového fi lmu na karoserii zvyšuje přísada silikonového oleje. Používá se také jako udržovací prostředek po použití Tempo Pasty.

LF A1 Pasta per due Libro + MP3 on line - Giovanni Ducci

Cosa succede quando siamo in un Paese straniero e non capiamo bene la lingua? Molti equivoci, naturalmente. Come quelli che accadono a Minni, una ragazza orientale, quando arriva in Italia per la prima volta. Una storia divertente e originale che aiuta a riflettere sulle espressioni piu caratteristiche e curiose della lingua italiana. Una nuova serie di letture graduate, in un nuovo formato tutto a colori e con la possibilita di accedere gratuitamente on line alla versione audio del testo, con...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: