Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tecnifibre carboflex x speed 135

Nalezeno:    8 produktů

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 135

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 135 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

Tecnifibre Carboflex X-Speed Junior (3490150168656)

Squashová raketa pro juniorské hráče, vyvážení do ruky, materiál: graphite, herní styl: komfort, rám V-shaft (bez krčku), 175 g Squashová raketa řady Carboflex X-Speed Junior od značky Tecnifibre je určena pro mladé hráče squashe. Jedná se o velmi lehkou juniorskou variantu skvělé rakety, která je přesně přizpůsobena pro potřeby mladších sportovců. Je bez krčku a je vhodná pro děti do cca 11 let. Jedná se o pevnou raketu, se kterou díky své zesílené tuhosti bude hráč dosahovat vyššího...

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS (3490150168946)

Squashová raketa , vyvážení na střed, materiál: graphite, herní styl: silová hra, rám V-shaft (bez krčku), 125 g Dámská squashová raketa řady Carboflex X-Speed 125 NS od známého výrobce Tecnifibre je stvořena pro pokročilé hráčky i profesionálky. Hraje s ní například hvězda squashe Nour Sherbini. Silový výplet DNAMX 1,2 mm zajišťuje snižování vibrací, zesílená struktura se hodí pro agresivní silovou hru. Raketa disponuje technologií AeroShatft Design pro precizní manipulaci,...

TECNIFIBRE CARBOFLEX STORM X-SPEED - Squashová raketa

Raketa na squash TECNIFIBRE CARBOFLEX STORM X-SPEED je vhodná pro pokročilé a profesionální hráče. Raketa vyniká jak v síle, tak v technice a bude se vám skvěle ovládat.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS, s kterou hraje i Nour El Sherbini, je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

TECNIFIBRE CARBOFLEX X-SPEED 125 NS - Squashová raketa

Squashová raketa Tecnifibre CARBOFLEX X-SPEED 125 NS je vhodná pro zkušené hráče nejvyšší úrovně. NS značí iniciály jména dámské světové jedničky Nour Sherbini, která s touto raketou sbírá úspěchy na světové squashové scéně. Inovovaný tvar shaftu zlepšuje kontrolu nad míčkem a soupeře můžete překvapit výbornou technikou.