Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Swarovski pero

Nalezeno:    50 produktů

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5064408

Dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Model stříbrné barvy je naplněn 1300 jiskřivými krystalky, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte tento stylový doplněk i Vy.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5064409

Luxusní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Růžové zlacení podtrhuje 1300 jiskřivých krystalků, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte tento exkluzivní doplněk i Vy.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5064410

Luxusní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Zlaté provedení podtrhuje 1300 jiskřivých krystalků, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte tento exkluzivní doplněk i Vy.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5136534

Luxusní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Model disponuje stříbrným krytem s klipem a je naplněn 1200 jiskřivými krystalky, které se při psaní oslnivě třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5136548

Luxusní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Model disponuje zlatým krytem s klipem a je naplněn 1200 jiskřivými krystalky, které se při psaní oslnivě třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224389

Dámské psací potřeby SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Zlatá barva spolu s 540 jiskřivými krystalky, které se při psaní jemně třpytí, vytváří toto jedinečné kuličkové pero, s nímž je radost pracovat!

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224390

Dámské psací potřeby SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Růžově zlatá barva spolu s 540 krystalky, které se při psaní jemně třpytí, vytváří toto jedinečné kuličkové pero, s nímž je radost pracovat!

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5285947

Darujte toto exkluzivní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI, které dodá jiskru každodenním povinnostem! Elegantní bílo-stříbrné provedení podtrhuje 520 krystalků, které se při psaní jemně třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5285949

Dámské psací potřeby SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Kombinace růžově zlaté a černé barvy oživená 520 tmavými krystalky, které se při psaní jemně třpytí, vytváří toto jedinečné kuličkové pero.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5351069

Dámské psací potřeby SWAROVSKI si Vás podmaní svým elegantním designem. Černo-stříbrné provedení oživuje 540 tmavých krystalků, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte toto kuličkové pero a nebudete litovat.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5351070

Hledáte luxusní dárek? Pak vyzkoušejte toto exkluzivní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI. Elegantní modro-stříbrné provedení podtrhuje 540 jiskřivých krystalků, které se při psaní jemně třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5351074

Hledáte luxusní dárek? Pak vyzkoušejte toto exkluzivní dámské kuličkové pero značky SWAROVSKI. Elegantní růžovo-stříbrné provedení podtrhuje 540 jiskřivých krystalků, které se při psaní jemně třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224391

Dodejte jiskru každodenním povinnostem s exkluzivními psacími potřebami SWAROVSKI. Jemně růžová barva, chromované komponenty a 540 krystalků, které se při psaní třpytí, vytváří toto elegantní dámské kuličkové pero.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224392

Dodejte jiskru každodenním povinnostem s exkluzivním dámským kuličkovým perem značky SWAROVSKI. Elegantní bílo-stříbrné provedení podtrhuje 540 zářivých krystalků, které se při psaní jemně třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5285945

Dodejte jiskru každodenním povinnostem s exkluzivním dámským kuličkovým perem značky SWAROVSKI. Elegantní černo-stříbrné provedení podtrhuje 520 tmavých krystalků, které se při psaní jemně třpytí.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224384

Dodejte jiskru každodenním povinnostem s exkluzivním dámským kuličkovým perem SWAROVSKI. Chromovaný povrch podtrhuje 750 krystalků, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte tento exkluzivní doplněk i Vy.

SWAROVSKI LUXUSNÍ PERO 5224385

Dodejte jiskru každodenním povinnostem s dámským růžově laděným kuličkovým perem SWAROVSKI. Chromovaný povrch podtrhuje 540 krystalků, které se při psaní jemně třpytí. Vyzkoušejte tento exkluzivní doplněk i Vy.

Luxusní kuličkové pero se Swarovski Elements křišťály

Luxusní kuličkové pero s krystaly je krásný a praktický dárek pro každého muže i ženu.Okouzlete okolí tímto krásným a elegantním doplňkem. Tato propiska s křišťály podtrhne Váš styl a eleganci.Materiál: Ocel Délka: 14 cm Šířka: 1 cm

Online Crystal Inspiration Black, kuličkové pero

Pero Online v elegantní černé barvě s krystaly SWAROVSKI. Tohle pero je festivalem barvy a emocí. Zvýrazněte svoji ženskost tímto módním doplňkem a psacím nástrojem v jednom. Dodáváno v krásné dárkové krabičce. V šuplíčku pod perem je leštící hadřík.

Online Crystal Inspiration Black, plnicí pero

Pero Online v elegantní černé barvě s krystaly SWAROVSKI. Tohle pero je festivalem barvy a emocí. Zvýrazněte svoji ženskost tímto módním doplňkem a psacím nástrojem v jednom. Dodáváno v krásné dárkové krabičce. V šuplíčku pod perem je leštící hadřík a kožené pouzdro na pero. Na hrot je 5 let záruka.

Kuličkové pero Lady Pen - černá

Kuličkové pero Lady Pen - černá elegantní dámské kuličkové pero, 6 krystalů Swarovski, náplň: RD1

Kuličkové pero Lady Pen - růžová

Kuličkové pero Lady Pen - růžová elegantní dámské kuličkové pero, 6 krystalů Swarovski, náplň: RD3

Kuličkové pero Lady Pen - modrá

Kuličkové pero Lady Pen - modrá elegantní dámské kuličkové pero, 6 krystalů Swarovski, náplň: RD3

Online Sinfonie Champagne, kuličkové pero

Impozantní pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Champagne. Vrchní část pera z matného hliníku je osazena kameny Swarovski Elements. Dodáváno v dárkové krabičce.

Online Sinfonie Silver, kuličkové pero

Impozantní pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Silver. Vrchní část pera z matného hliníku je osazena kameny Swarovski Elements. Dodáváno v dárkové krabičce.

Online Sinfonie Mocca, kuličkové pero

Impozantní pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Mocca. Vrchní část pera z matného hliníku je osazena kameny Swarovski Elements. Dodáváno v dárkové krabičce.

Online Sinfonie Mocca, plnicí pero

Online Sinfonie Mocca, plnicí pero, Impozantní pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Mocca. Nasazovací víčko z matného hliníku je osazeno kameny Swarovski Elements. Dodáváno v dárkové krabičce. F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu M – střední – průměrný tlak a šíře stop

Online Sinfonie Champagne, plnicí pero

Impozantní pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Champagne. Nasazovací víčko z matného hliníku je osazeno kameny Swarovski Elements. Dodáváno v dárkové krabičce. F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu M – střední – průměrný tlak a šíře stopy při psaní Záruka na hrot je 5 let.

Kuličkové pero Lady Pen - bílo/stříbrná

Kuličkové pero Lady Pen - bílo/stříbrná elegantní dámské kuličkové pero, 6 krystalů Swarovski, náplň: RD2

Kuličkové pero CONCORDE Lady Pen, bílá

Luxusní dámské pero s otočným mechanismem pro snadné ovládání. Mosazné lakované tělo v perleťově bílé barvě. Pochromované doplňky s 8 krystaly Swarovski na středním prstenu. Koženkové pouzdro v bílé barvě. Visačka Concorde Swarovski pro potvrzení pravosti. Délka pera 11,5cm. Náplň vyměnitelná MINI-RD1. Šířka hrotu 0,8mm.

Kuličkové pero CONCORDE Lady Pen, růžová

Luxusní dámské pero s otočným mechanismem pro snadné ovládání. Mosazné lakované tělo v perleťově růžové barvě. Pochromované doplňky s 8 krystaly Swarovski na středním prstenu. Koženkové pouzdro v růžové barvě. Visačka Concorde Swarovski pro potvrzení pravosti. Délka pera 11,5cm. Náplň vyměnitelná MINI-RD1. Šířka hrotu 0,8mm.

Kuličkové pero CONCORDE Lady Pen, černá

Luxusní dámské pero s otočným mechanismem pro snadné ovládání. Mosazné lakované tělo v černé barvě. Pochromované doplňky s 8 krystaly Swarovski na středním prstenu. Koženkové pouzdro v černé barvě. Visačka Concorde Swarovski pro potvrzení pravosti. Délka pera 11,5cm. Náplň vyměnitelná MINI-RD1. Šířka hrotu 0,8mm.

Kuličkové pero CONCORDE Lady Pen, modrá

Luxusní dámské pero s otočným mechanismem pro snadné ovládání. Mosazné lakované tělo v perleťové tyrkysově-modré barvě. Pochromované doplňky s 8 krystaly Swarovski na středním prstenu. Koženkové pouzdro v modré barvě. Visačka Concorde Swarovski pro potvrzení pravosti. Délka pera 11,5cm. Náplň vyměnitelná MINI-RD1. Šířka hrotu 0,8mm.

Online Crystal Style Rose, kuličkové pero

Elegantní kuličkové pero ve stylové barvě růžového zlata. Trojboké tělo pera je osazeno kameny Swarovski Elements. Díky své kapesní velikosti (12 cm) je pero ideální do kabelky. Otočný mechanismus pro vysunutí náplně. Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.

Online Crystal Style Black, kuličkové pero

Elegantní kuličkové pero Online ve stylové černé barvě v kombinaci s doplňky v barvě růžového zlata. Trojboké tělo pera je osazeno kameny Swarovski Elements. Díky své kapesní velikosti (12 cm) je pero ideální do kabelky. Otočný mechanismus pro vysunutí náplně. Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.

Online Sinfonie Silver Stylus, keramické pero

Impozantní keramické pero Sinfonie je kombinací elegance a luxusu. Psaní je s tímto perem požitek. Model v barvě Silver. Vrchní část pera z matného hliníku je osazena kameny Swarovski Elements. Na těle je druhé strany také stylus pro dotykové displeje. Dodáváno v dárkové krabičce.

Online Icone Crystal Rose, kuličkové pero

Nádherné kuličkové pero Icone je kombinací elegance a luxusu. Vrchní část v moderním elegantním designu je vyrobena z eloxovaného hliníku s lakovou povrchovou úpravou v barvě Rose Gold. Zdobené kameny Swarovski Elements. Pružinový klip je pochromovaný a zdobený logem Online. Otočný mechanismus pro vysunutí velkokapacitní náplně. Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.

Levien Copper Topaz SWPENCO-TOP - kuličkové pero

Levien Copper Topaz SWPENCO-TOP - kuličkové pero.Kuličkové pero od značky Levien, luxusní provedení v metalické oranžové barvě, doplněno krystaly Swarovski Topaz, součástí náplň modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Kuličkové pero Pen Black Jet Hematite SWPENBL-JHE

Levien Kuličkové pero Pen Black Jet Hematite SWPENBL-JHE.Kuličkové pero od značky Levien, elegantní černé provedení, v průhledné části zasazeny černé krystaly Swarovski, dodáváno včetně náplně modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Kuličkové pero Pen Purple Crystal AB SWPENPU-CAB

Levien Kuličkové pero Pen Purple Crystal AB SWPENPU-CAB.Elegantní kuličkové pero značky Levien, moderní fialové barvy, uvnitř třpytivé AB krystaly Swarovski, součástí náplň modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Blue Aquamarine AB SWPENBU-AQX - kuličkové pero

Levien Blue Aquamarine AB SWPENBU-AQX - kuličkové pero.Kuličkové pero od značky Levien, luxusní design, tělo pera vyrobeno v lesklé světle modré barvě, střed čirý se zářivými krystaly Swarovski, dodáváno včetně náplně modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Kuličkové pero Pen Green Crystal SWPENGR-CRY

Levien Kuličkové pero Pen Green Crystal SWPENGR-CRY.Kuličkové pero od značky Levien, luxusní design, tělo pera vyrobeno v lesklé světle zelené barvě, střed čirý se zářivými krystaly Swarovski, dodáváno včetně náplně modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Rose Light Rose Crystal SWPENRO-LRO - kuličkové pero

Levien Rose Light Rose Crystal SWPENRO-LRO - kuličkové pero.Kuličkové pero od značky Levien, luxusní design, tělo pera vyrobeno v lesklé světle růžové barvě, střed čirý se zářivými růžovými krystaly Swarovski, dodáváno včetně náplně modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.

Levien Blue Aquamarine AB SWPENBU-AQX - kuličkové pero

Levien Blue Aquamarine AB SWPENBU-AQX - kuličkové pero.Kuličkové pero od značky Levien, luxusní design, tělo pera vyrobeno v tmavě fialové barvě, střed čirý se zářivými krystaly Swarovski, dodáváno včetně náplně modré nebo černé barvy, pero je dodáváno v dárkové papírové krabičce.