Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svitidla kuchyn

Nalezeno:    3 produkty

Luxera Luxera 71007 - Podhledové svítidlo ELEGANT 1xGU10/50W/230V 71007

Originální design podhledového svítidla DOWNLIGHT poutá již na první pohled. Propracované detaily, nápaditý tvar. Jestliže k tomu přidáme kovovo plastové provedení a barvu chromu, získáme originální doplněk do každého interiéru. podhledová svítidla se v dnešní době stále častěji používají i mimo svá tradiční umístění. Záleží jen a pouze na Vaši fantazii kam osvětlení umístíte. Může to být koupelna, kuchyň či třeba ložnice. Výška svítidla je 80mm, šířka 90mm a montážní otvor činí 65mm. Žárovk...

Prezent Bodové svítidlo ZEUS 4xE14/40W/230V 367

Elegance a styl. To je lustr ZEUS. Osvětlení jež dokonale rozzáří váš interiér. Kupříkladu ložnici, obývací pokoji, kuchyň, salónek či pracovnu. Moderní design spočívající chromové a matně chromové povrchové úpravě v kombinaci s tmavým dřevem zajisté zaujme každou návštěvu. Výška svítidla činí 400mm a šířka 830mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Nástěnné stropní svítidlo CARERA 12000

Nástěnné stropní svítidlo CARERA pomůže osvětlit například kuchyň, ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj, salónek či pracovnu. Svým unikátním designem, jež tvoří skleněné stínítko s matně chromovou povrchovou úpravou, zaujme naprosto každého. Osvětlení interiéru zajišťují dvě žárovky, jež nejsou součástí dodávky. Výška svítidla činí 290mm a šířka 290mm.