Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Suck uk hrnek kasicka

Nalezeno:    7 produktů

Suck UK Kasička Greedy Pig od SUCK UK

Vtipná kasička Greedy Pig od SUCK UK Předělejte si svůj oblíbený hrneček, plechovku od kávy nebo starou sklenici od okurek na kasičku. Fantazii se tady meze nekladou. Překvapte kamarády opravdu originálním dárkem. Plastové prasátko má rozměry: 8,5 x 11 x 11,5 cmVýrobek není hračkou pro děti.

Hrnek se vzorníkem kávy

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Coffee je chytrý hrnek , který lze použít jako ideální dárek pro milovníky kávy.Hrnek díky vzorníku barev uvnitř umožní připravit kávu vždy podle Vašeho gusta. Ptáte se proč ? Celý princip chytrého hrnku spočívá v barevných proužcích které jsou uvnitř hrnku, a podle kterých snadno a rychle porovnáte odstín vaší kávy. Hrnek je balen v dárkové krabičce....

Hrnek se vzorníkem čaje

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Tea je chytrý hrnek , který lze použít jako ideální dárek pro milovníky čaje.Hrnek díky vzorníku barev uvnitř umožní připravit čaj vždy podle Vašeho gusta. Ptáte se proč ? Celý princip chytrého hrnku spočívá v barevných proužcích které jsou uvnitř hrnku, a podle kterých snadno a rychle porovnáte odstín vašeho čaje. Hrnek je balen v dárkové krabičce.

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Coffee

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Coffee Inteligentní hrnek

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Tea

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Tea Inteligentní hrnek

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Coffee

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Coffee Chytrý hrnek

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Tea

Hrnek se vzorníkem SUCK UK My Cuppa Tea Chytrý hrnekPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: