Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stulpny detske

Nalezeno:    12 produktů

Dětské štulpny Montreal Canadiens Home

Dětské štulpny Montreal Canadiens Home. Originální dětské pletené štulpny oblíbeného týmu NHL.Oficiálně licencovaný produkt NHL.Materiál: 55% polyester, 45% bavlna.

Montreal Canadiens dětské štulpny Home Varianta Základní varianta

Montreal Canadiens dětské štulpny Home Dětské štulpny Home Montreal Canadiens Dětské stulpny, díky kterým se vaše ratolest ještě více přiblíží svým hokejovým hrdinům. Tentokrát jde o kousek z oficiální kolekce Montrealu Canadiens, klubu ze skutečně hokejového města. Materiál: 55% polyester, 45% bavlna.

TPS YTH štulpny Černá

TPS YTH štulpny nakupujte v sekci Hokejové oblečení. Další Hokej značky TPS nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské hokejové štulpny z kvalitního materiálu. Jednobarevné štulpny na lední hokej značky TPS. Dostupné v černé, červené a modré barvě.

TPS YTH štulpny Červená

TPS YTH štulpny Červená nakupujte v sekci Hokejové oblečení. Další Hokej značky TPS nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské hokejové štulpny z kvalitního materiálu. Jednobarevné štulpny na lední hokej značky TPS. Dostupné v černé, červené a modré barvě.

TPS YTH štulpny Modrá

TPS YTH štulpny Modrá nakupujte v sekci Hokejové oblečení. Další Hokej značky TPS nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské hokejové štulpny z kvalitního materiálu. Jednobarevné štulpny na lední hokej značky TPS. Dostupné v černé, červené a modré barvě.

Zelené dětské COLO štulpny Force SR Junior celadon-white velikost: 38-40, odstíny barev: zelená

Délka pod kolena. Extra měkká frotá podšívka. Manžeta z pružného materiálu. Střední velikost 38 - 40 . Materiál: 80% polyester, 13% směs polyuretanu a polyakrylu, 7% polypropylen.

Červené dětské COLO štulpny Force SR Junior red-black velikost: 38-40, odstíny barev: červená

Délka pod kolena. Extra měkká frotá podšívka. Manžeta z pružného materiálu. Střední velikost 38 - 40 . Materiál: 80% polyester, 13% směs polyuretanu a polyakrylu, 7% polypropylen.

Oranžové dětské COLO štulpny Force SR orange-white velikost: 41-45, odstíny barev: oranžová

Délka pod kolena. Extra měkká frotá podšívka. Manžeta z pružného materiálu. Střední velikost 38 - 40 . Materiál: 80% polyester, 13% směs polyuretanu a polyakrylu, 7% polypropylen.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: