Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stavebnice konstrukter variant

Nalezeno:    11 produktů

Montážní stavebnice - konstruktér 100ks

Montážní stavebnice v kyblíku ´´ konstruktér´´ nabízí pro malé kutily nekonečné množství variant různých staveb od strojů , aut až po domečky , jeřáby a podobně.

WOODY, Montážní stavebnice Konstruktér

Montážní stavebnice v kyblíku. Stavebnice nabízí pro malé kutily nekonečné množství variant různých staveb (stroje, auta, domečky, jeřáby apod.). Praktické balení v kyblíku s víkem je ideální také pro cestování. Sada obsahuje: 100 dílků (matice, šrouby, kolečka, šroubovák a montážní klíč) Dřevěné hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a jemnou motoriku. Všechny hračky WOODY jsou testo...

Stavebnice Variant Mega konstruktér 458 dílů

Stavebnice Variant Mega konstruktér 458 dílů Plastová konstrukční stavebnice je připravena pro děti od 3 let, ze které si mohou stavět ze 458 dílků.  Přednosti: rozvíjí představivost a logické myšlení trénuje motoriku a trpělivost Obsah balení: 90 dílků: plastové šroubky, háčky, kolečka, kostky Zajistěte pro Vaše dítko tvůrčí stavebnici!

Variant Mega konstruktér 458dílů

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stavebnice Variant Mega konstruktér 458 dílů v krabici 46x33x12cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Woody Montážní stavebnice - konstruktér 100ks

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér pro malé kutily. Sada nabízí nekonečné množství variant stavění různých staveb od strojů a aut až po domečky, jeřáby a spoustu dalších.

Teddies Variant Malý konstruktér 402 dílů v boxu

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stavebnice Variant Malý konstruktér 402 dílů v plastovém boxu 36x22x26cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Teddies Variant Malý konstruktér 402 dílů v boxu

Stavebnice Variant Malý konstruktér 402 dílků barevné plastové stavebnice čeká na klučíky od tří let, kteří se učí konstruovat autíčka nebo i stavební stroje dle přiloženého plánku. Přednosti: podporuje zručnost a trpělivost stavební dílky uloženy v praktickém boxu Potěšte chlapce prakticky balenou stavebnicí! Vhodné pro děti od 3 let Mat...