Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Squashove raketa tecnifibre black

Nalezeno:    7 produktů

Squashová raketa Tecnifibre Black

Squashová raketa s vyvážením do ruky je ideální pro náročné amatéry a díky menší hlavě i technické hráče.

Squashová raketa Tecnifibre SUPREM SB 135

Nový tvar squashové rakety má delší krk pro lepší pocit při hře a silnější údery.

TECNIFIBRE CARBOFLEX X-SPEED 125 NS - Squashová raketa

Squashová raketa Tecnifibre CARBOFLEX X-SPEED 125 NS je vhodná pro zkušené hráče nejvyšší úrovně. NS značí iniciály jména dámské světové jedničky Nour Sherbini, která s touto raketou sbírá úspěchy na světové squashové scéně. Inovovaný tvar shaftu zlepšuje kontrolu nad míčkem a soupeře můžete překvapit výbornou technikou.

Vrchní omotávka Tecnifibre ATP Player´s Wrap Black

Vrchní omotávka Tecnifibre ATP Player´s Wrap Black je určena jako další vrstva tzv. OverGrip a jednoduše a rychle se namotává na původní omotávku. Omotávka je určena pro tenisové, ale i squashové či badmintonové rakety. Maximální přilnavost v bílé barvě!

Základní omotávka na rakety Tecnifibre Squash Dry Grip Black

Základní omotávka na squashové rakety s příjemným povrchem v černé barvě s opravdu vynikající absorpcí potu pro efektivní údery.

Tecnifibre Carboflex X-Speed Junior (3490150168656)

Squashová raketa pro juniorské hráče, vyvážení do ruky, materiál: graphite, herní styl: komfort, rám V-shaft (bez krčku), 175 g Squashová raketa řady Carboflex X-Speed Junior od značky Tecnifibre je určena pro mladé hráče squashe. Jedná se o velmi lehkou juniorskou variantu skvělé rakety, která je přesně přizpůsobena pro potřeby mladších sportovců. Je bez krčku a je vhodná pro děti do cca 11 let. Jedná se o pevnou raketu, se kterou díky své zesílené tuhosti bude hráč dosahovat vyššího...

Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS (3490150168946)

Squashová raketa , vyvážení na střed, materiál: graphite, herní styl: silová hra, rám V-shaft (bez krčku), 125 g Dámská squashová raketa řady Carboflex X-Speed 125 NS od známého výrobce Tecnifibre je stvořena pro pokročilé hráčky i profesionálky. Hraje s ní například hvězda squashe Nour Sherbini. Silový výplet DNAMX 1,2 mm zajišťuje snižování vibrací, zesílená struktura se hodí pro agresivní silovou hru. Raketa disponuje technologií AeroShatft Design pro precizní manipulaci,...