Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Squashova raketa tecnifibre black

Nalezeno:    22 produktů

Squashová raketa Tecnifibre Black

Squashová raketa s vyvážením do ruky je ideální pro náročné amatéry a díky menší hlavě i technické hráče.

TECNIFIBRE DYNERGY 117 - Squashová raketa

Squashová raketa Tecnifibre DYNERGY 117 je charakteristická svým extra odolným robustním rámem. Díky své váze je velmi snadno ovladatelná. Ideální pro ženy a pokročilé děti.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex 130S

Špičková závodní lehká squashová raketa vyvážená více do hlavy. Hodí se pro náročné hráče s útočným herním stylem.

Squashová raketa Tecnifibre SUPREM SB 125

Squashová raketa Tecnifibre SUPREM SB 125 zajistí silný úder, přesný dopad míčku a snadnou ovladatelnost.

Squashová raketa Tecnifibre Suprem 135 CurV

Squashová raketa Tecnifibre Suprem 135 CurV se stane skvělým společníkem pro špičkové hráče, kteří preferují precizní hru.

Squashová raketa Tecnifibre Suprem 130 CurV

Squashová raketa Tecnifibre Suprem 130 CurV se stane skvělým společníkem pro špičkové hráče, kteří preferují precizní hru.

Squashová raketa Tecnifibre Dynergy AP 135

Squashová raketa Tecnifibre Dynergy AP 135 slouží profesionálům, protože disponuje precizní přesností a delšími strunami pro tvrdé údery.

Squashová raketa Tecnifibre Dynergy APX 135

Squashová raketa Tecnifibre Dynergy APX 135 nadchne energické hráče, kteří od své rakety požadují stabilitu a herní jistotu.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex Airshaft 135

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex Airshaft 135 je nová vlajková loď z řady Carboflex pro zkušené a závodní hráče.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex Airshaft 130

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex Airshaft 130 je nová vlajková loď z řady Carboflex, se kterou hraje světový hráč Marwan El Shorbagy.

TECNIFIBRE DYNERGY AP 130 - Squashová raketa

Raketa na squash TECNIFIBRE DYNERGY AP 130 je vyrobená z materiálů nejvyšší kvality a poskytne vám skvělý pocit ze hry. Raketa poskytuje maximální sílu a stabilitu. Je ideální pro pokročilejší hráče, kteří chtějí svoji hru posunout na další úroveň.

Squashová raketa Tecnifibre SUPREM SB 135

Nový tvar squashové rakety má delší krk pro lepší pocit při hře a silnější údery.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 135

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 135 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 130 je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

TECNIFIBRE CARBOFLEX STORM X-SPEED - Squashová raketa

Raketa na squash TECNIFIBRE CARBOFLEX STORM X-SPEED je vhodná pro pokročilé a profesionální hráče. Raketa vyniká jak v síle, tak v technice a bude se vám skvěle ovládat.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS

Špičková závodní squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS, s kterou hraje i Nour El Sherbini, je skvělá pro kombinaci síly i techniky. Dostaňte svou hru pod kontrolu.

TECNIFIBRE CARBOFLEX X-SPEED 125 NS - Squashová raketa

Squashová raketa Tecnifibre CARBOFLEX X-SPEED 125 NS je vhodná pro zkušené hráče nejvyšší úrovně. NS značí iniciály jména dámské světové jedničky Nour Sherbini, která s touto raketou sbírá úspěchy na světové squashové scéně. Inovovaný tvar shaftu zlepšuje kontrolu nad míčkem a soupeře můžete překvapit výbornou technikou.

Tecnifibre Carboflex X-Speed Junior (3490150168656)

Squashová raketa pro juniorské hráče, vyvážení do ruky, materiál: graphite, herní styl: komfort, rám V-shaft (bez krčku), 175 g Squashová raketa řady Carboflex X-Speed Junior od značky Tecnifibre je určena pro mladé hráče squashe. Jedná se o velmi lehkou juniorskou variantu skvělé rakety, která je přesně přizpůsobena pro potřeby mladších sportovců. Je bez krčku a je vhodná pro děti do cca 11 let. Jedná se o pevnou raketu, se kterou díky své zesílené tuhosti bude hráč dosahovat vyššího...

Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS (3490150168946)

Squashová raketa , vyvážení na střed, materiál: graphite, herní styl: silová hra, rám V-shaft (bez krčku), 125 g Dámská squashová raketa řady Carboflex X-Speed 125 NS od známého výrobce Tecnifibre je stvořena pro pokročilé hráčky i profesionálky. Hraje s ní například hvězda squashe Nour Sherbini. Silový výplet DNAMX 1,2 mm zajišťuje snižování vibrací, zesílená struktura se hodí pro agresivní silovou hru. Raketa disponuje technologií AeroShatft Design pro precizní manipulaci,...

Head Cyber Pro

Squashová raketa od světoznámé značky Head se spolehlivou srdcovou konstrukcí. Unisexové provedení pro hráče i hráčky. Univerzální grip pro pevné držení. Výplet Synthetic Black ve velikosti 12–17. Velikost hlavy 500 cm2. Hmotnost 170 g. Kolekce 2020.

Head Cyber Pro

Squashová raketa od světoznámé značky Head se spolehlivou srdcovou konstrukcí. Unisexové provedení pro hráče i hráčky. Univerzální grip pro pevné držení. Výplet Synthetic Black ve velikosti 12–17. Velikost hlavy 500 cm2. Hmotnost 170 g. Kolekce 2020.