Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sprej silikonovy 400ml

Nalezeno:    5 produktů

WD-40 Specialist Silikonové mazivo 400ml sprej silikonový

Je mimořádně účinné mazivo, které chrání díly před přilepením, ochraňuje proti působení vlhkosti, zabraňuje rzi a korozi, nešpiní, nebarví a nepřitahuje nečistoty. Produkt poskytuje vynikající lubrikaci na každém povrchu z kovu, plastů, dřeva nebo pryže. Je vhodný pro použití na vysokotlakých zařízeních, hydraulických dílech, kladkách a na mnohých dalších místech. Toto mazivo je obzvláště vhodné pro aplikaci na kovové nosné konstrukce, písty, navijáky, dopravníky, ložiska, vodní čerpadla, pře...

Soudal SILICONE SPRAY 400ml silikonový sprej maže a odpuzuje vodu

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU silný mazací účinek silný vodoodpudivý účinek odolává velkým rozdílům teplot PŘÍKLADY POUŽITÍ ochrana gumových těsnění dveří a oken před navlhnutím a následným přimrznutím mazání pohyblivých spojů, ochrana kabelů, svíček a víčka rozdělovače před navlhnutím ochrana všech gumových povrchů, plastů, dřeva, kovu, textilu apod.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Air Fix 400ml

Sprej pro okamžitou fixaci. Nové technologické pojetí jedinečné pro velmi silnou fixaci při respektování vlasů. Dlouhodobější fixace. Vláčnější vlasy. Výsledek: Dlouhotrvající fixace pro nejrůznější účesové variace a vůně. Technologie: Anionický polymer, neutralizovaný a zvláčněný pro velmi silnou fixaci vlasů. Silikonový derivát pro lesk a snadné rozčesávání vlasů. UV Filtry pro ochranu vlasu před sluncem.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: