Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Spacaky stany

Nalezeno:    3 produkty

Granger's Gear cleaner

Sprej účinně odstraňuje zápach a nečistoty bez použití pračky, zároveň chrání voděodolný povrch látek a maximalizuje prodyšnost. Ideální pro použití na oblečení, batohy, spacáky, stany i koberce.

Zip spirálový šíře 4 mm pevný metráž (5 m)

Tento spirálový zip v metráži se vyrábí technologií tkalcováním spirály se stuhou dohromady. Díky tomu je zip pevnější a hodí se na techničtější výrobky jako jsou stany, spacáky, matrace apod. Zipy jsou certifikovány jako vhodné i pro děti do 3 let. K tomuto zipu je vhodný jezdec, který najdete pod kódem 740717. [Náš tip: Pokud budete mít problém s nasazováním jezdce na zip, zkuste ho nasadit z rubu.]

Zip spirálový šíře 6 mm pevný metráž (5 m)

Tento spirálový zip v metráži se vyrábí technologií tkalcováním spirály se stuhou dohromady. Díky tomu je zip pevnější a hodí se na techničtější výrobky jako jsou stany, spacáky, matrace apod. Zipy jsou certifikovány jako vhodné i pro děti do 3 let. [K tomuto zipu je vhodný jezdec, který najdete pod kódem 750277 a 740716]. Náš tip: Pokud budete mít problém s nasazováním jezdce na zip, zkuste ho nasadit z rubu.