Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sonnenmacht premium aloe vera 1000 ml

Nalezeno:    9 produktů

Sonnenmacht Aloe Vera - 100% Bio šťáva 1000 ml

Aloe vera - 100% Bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby bylo získáno maximum účinných látek. Aloe vera je rostlina obsahující mnoho důležitých látek - vitamíny, aminokyseliny, enzymy, mono a polysacharidy. Tyto látky poskytují Aloe vera příznivé vlastnosti. Pokožka Aloe vera je jakýmsi výrobním závodem, v němž se syntetizují cukry, tuky, bílkoviny a vitaminy. Pod její pokožkou jsou umístěny cévní svazky, které tvoří pletivo. Je to...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Aloe Ferox 1L

Aloe Ferox byla po staletí používána místními domorodci z kmene Khoisan a teprve v nedávné době se z ní začaly vyrábět kosmetické přípravky a doplňky stravy. Vzhledem k omezenému množství aloe ferox, která je k dispozici, se jedná o velice vzácný doplněk stravy. Její přirozená chuť připomínající citrusové plody a sirupovitá konzistence jsou dalšími důvody, proč je Aloe ferox mezi zákazníky velice populární.Aloe ferox je divoce rostoucí druh aloe, která pochází z hornaté oblasti jižní Afriky. Na...

Více informací
od 263 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Aloe Vera BIO 100% šťáva 1000 ml

Přírodní 100% šťáva z Aloe Vera je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby rostlina vydala maximum svých účinných látek bez snížení jejich účinnosti.

Allnature Aloe vera Premium 1000 ml

Allnature Aloe vera Premium, doplněk stravy, je přírodní 100% šťáva z Aloe Vera, která má jemnou chuť bez výrazného aroma. Aloe Vera podporuje přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální hladina cukru v krvi a normální funkce střevního traktu. Balení obsahuje 1000 ml.

Allnature Aloe vera Premium 1000 ml

Přípravek Aloe vera Premium obsahuje 97% šťávu z Aloe vera.

Allnature Aloe vera Premium 1000 ml

Přípravek Aloe vera Premium obsahuje 97% šťávu z Aloe vera.

Allnature Aloe vera Premium šťáva 1000 ml

Přírodní šťáva z Aloe Vera je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby rostlina vydala maximum svých účinných látek.

Allnature Aloe Vera Premium šťáva 1000 ml

Šťáva z Aloe Vera pomáhá detoxikovat organismus a podporuje jeho přirozenou obranyschopnost . 

Akce Allnature Aloe Vera Premium šťáva 1000 ml

Šťáva z Aloe Vera v prémiové kvalitě pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a je účinným antioxidantem.

Aloe Vera Premium 1000ml

Aloe vera Premium 1000 ml Šťáva z Aloe Vera v prémiové kvalitě vyniká svými pozitivními účinky na lidský organismus. Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a přispívá k dobré funkci trávicího systému.