Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skrabadlo hedy

Nalezeno:    5 produktů

TOMMI Hedy 95cm

Komfortní škrabadlo Hedy s odpočívadlem a boudičkou. O zahnání nudy se postará travní myška s peříčky. Robustní a bezpečná konstrukce. Jednoduchá montáž. 100% recyklovatelný materiál, který nezatěžuje přírodní prostředí Vyrobeno s bezpečných a certifikovaných materiálů - desky kategorie E1, plyš hustota 450g/m, 6 mm sisalový provaz z pravé Agave Americana Barva: antracit/světle modrá Rozměr: 50 x 35 x 95 cm (délka x šířka x výška)

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

Škrábadlo Hedy - antracit/sv. šedá

Komfortní škrabadlo Hedy s lehátkem a odpočívadlem. O zahnání nudy se postará travní myška s peříčky. Robustní a bezpečná konstrukce.

Škrabadlo Hedy antracit/sv.modrá

Komfortní škrabadlo Hedy s odpočívadlem a boudičkou. O zahnání nudy se postará travní myška s peříčky. Robustní a bezpečná konstrukce. Jednoduchá montáž. 100% recyklovatelný materiál, který nezatěž

Tommi škrabadlo Hedy antracitové/světle modré

Komfortní škrábadlo s odpočívadlem a boudičkou pro každou kočku.

Škrábadlo Hedy - antracit/sv. šedá 50 x 35 x 95 cm

Komfortní škrabadlo Hedy s lehátkem a odpočívadlem. O zahnání nudy se postará travní myška s peříčky. Robustní a bezpečná konstrukce.

Škrabadlo TOMMI Hedy antracitové/světle modré 35x50x95cm

Popis: Škrabadlo TOMMI Hedy antracitové/světle modré 35x50x95cmŠkrabadlo TOMMI Hedy antracitové/světle modré 35x50x95cm je doplňkový sortiment pro kočky.Podrobnosti: Škrabadlo TOMMI Hedy antracitové/světle modré 35x50x95cmŠkrabadlo TOMMI Hedy antracitové/světle modré 35x50x95cm je komfortní škrabadlo Hedy s odpočívadlem a boudičkou. O zahnání nudy se postará travní myška s peříčky. Robustní a bezpečná konstrukce. Jednoduchá montáž. 100% recyklovatelný materiál, který nezatěžuje přírodní prostře...