Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenena konev s pistem

Nalezeno:    23 produktů

BANQUET Konvice na kávu HOME Coll. 1 l

Konvice na kávu s dekorem HOME 1 l je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

BANQUET Konvice na kávu LAVENDER 1 l, bílé víko

Konvice na kávu LAVENDER 1 l s bílým víkem je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

BANQUET Konvice na kávu LAVENDER 1 l, fialové víko

Konvice na kávu LAVENDER 1 l s fialovým víkem je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

BANQUET Konvice na kávu SWEET HOME 1 l

Konvice na kávu s dekorem SWEET HOME 1 l je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

Banquet Konvice na kávu HOME Coll. 1 l

Banquet Konvice na kávu HOME Coll. 1 l je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli. Borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

Banquet Konvice na kávu LAVENDER 1 l, fialové víko

Banquet Konvice na kávu– LAVENDER 1 l, fialové víko je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli. Borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje. Konvice **není vhodná do myčky na nádobí.

Bodum konvice na čaj ASSAM 0,5 l

Nejprodávanější model čajové konvice Bodum Assam vás zaujme svou jednoduchostí, která jde ruku v ruce s praktičností a elegancí. Praktická rukojeť z tvrzeného skla pro pohodlné nalévání. Jemné nerezové sítko ve spojení s pístem integrovaným ve vrchním víčku pro snadnou kontrolu síly čaje a optimální dobu louhování. Příprava lahodného čaje již nemůže být snazší. skleněná konvice jemné nerezové sítko s pístem všechny části jsou omyvatelné v myčce není určeno k použití na přímých zdrojích žáru...

BANQUET Konvice na kávu ATIKA 600 ml

Skleněná konvice na kávu ATIKA 600 ml s nerezovými doplňky je vybavema filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8), jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C.

BANQUET Konvice na kávu WAVE 600 ml

Skleněná konvice na kávu WAVE 600 ml s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8), jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C.

Banquet Konvice na kávu Atika 350 ml

Skleněná konvice na kávu Atika s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C. Konvice není určena pro přímý ohřev.

Banquet Konvice na kávu Wave 600 ml

Skleněná konvice na kávu Wave s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C. Konvice není určena pro přímý ohřev.

Banquet Konvice na kávu Wave 1 l

Skleněná konvice na kávu Wave s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C. Konvice není určena pro přímý ohřev.

Banquet Konvice na kávu Atika 600 ml

Skleněná konvice na kávu Atika s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C. Konvice není určena pro přímý ohřev.

Banquet Konvice na kávu Wave 350 ml

Skleněná konvice na kávu Wave s nerezovými doplňky je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. C. Konvice není určena pro přímý ohřev.

ROYCE BOHEMIA, konvice 1,0l ALEGRIA, COFFEE MAKER, sklo+plast

Konvice na kávu ALEGRIA 1 l je skleněná konvice s plastovými doplňky v krémové barvě a filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8). Sklo je určeno pro nápoje do teploty 100 st. C (sklo není varné). Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

BANQUET Konvice na kávu TIAGO 600 ml, hnědá

Konvice na kávu TIAGO 600 ml je skleněná konvice s plastovými doplňky v krémové barvě a filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8). Sklo je určeno pro nápoje do teploty 100 st. C (sklo není varné). Konvice není vhodná do myčky na nádobí.

BANQUET Konvice na kávu DARBY 800ml zelená

Skleněná konvice na kávu a čaj DARBY 800 ml v plastovém obalu s výřezem ve tvaru srdce. Konvice je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli, jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny nebo čaj DARBYe. Nádoba konvice je vyrobena z tvrzeného stolního skla, které je velmi odolné.

BANQUET SWEET HOME 1 l (49322511)

French press skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje, konvice není vhodná do myčky na nádobí Hledáte jednoduchý způsob, jak si doma připravit kávu nejvyšší kvality? Tak zvolte BANQUET SWEET HOME 1 l s objemem 1000 ml. French press vyrobený z působivého skla, nerezu a pevného plastu vám pomůže připravit lahodnou kávu, ale zvládne i čaj z bylinek. Klasický model french pressu je osazený pístem. Budete tímto způsobem připravova...

BANQUET HOME Coll. 1 l (49322509)

French press skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje, konvice není vhodná do myčky na nádobí Hledáte dostupné řešení pro přípravu prvotřídního šálku kávy? Nejvhodnější pro vás bude BANQUET HOME Coll. 1 l s objemem 1000 ml. French press konvička vyrobená z plastu, skla a nerezu vám pomůže připravit lahodnou kávu, ale zvládne i čaj z bylinek. Klasický model french pressu je doplněný pístem. Nikdy jste tímto způsobem kávu nepřip...

BANQUET LAVENDER 1 l, bílé víko (49322497)

French press skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje, konvice není vhodná do myčky na nádobí Chcete si kdykoli dopřát kvalitní, silnou kávu a to pokud možno jednoduše? Nejvhodnější pro vás bude BANQUET LAVENDER 1 l, bílé víko, který má objem 1000 ml. French press vyrobený z elegantního nerezu, skla a odolného plastu připraví kávu, čaj nebo léčivý odvar z bylinek. French press je jednoduchý presovač osazený pístem. Nemáte s tí...

BANQUET LAVENDER 1 l, fialové víko (49322495)

French press skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli, borosilikátové sklo konvice je určeno na horké nápoje, konvice není vhodná do myčky na nádobí Chcete si v pohodlí domova připravit kávu jako z kavárny? V tom případě je pro vás ideální BANQUET LAVENDER 1 l, fialové víko, který má objem 1000 ml. French press vyrobený z působivého skla, nerezu a pevného plastu doplní vaši kuchyň o praktickou pomůcku. French press je standardně doplněný pístem. Nikdy jste tímto způsobem kávu nepř...

Bodum french press Caffettiera 1,0 l

Klasický french press pro přípravu mleté kávy od dánské společnosti Bodum. Skleněná nádoba s rámováním z pochromované oceli a rukojetí z tvrzeného plastu se sametovou úpravou. Vrchní víčko z černého plastu je uzavíratelné a to prostým otočením. Uprostřed víčka se nachází manuální míst opatřený jemným sítkem.Použití: Sundejte vrchní víčko včetně pístu, vsypte kávu a zalijte ji horkou vodou (nikoli vroucí, maximálně 3 cm pod okraj nádoby). Zamíchejte plastovou či dřevěnou lžičkou, přiklopte víčko...

Bodum french press Caffettiera, bílý, 1,0 l

Klasický french press pro přípravu mleté kávy od dánské společnosti Bodum. Skleněná nádoba s rámováním z pochromované oceli a rukojetí z bílého tvrzeného plastu se sametovou úpravou. Vrchní víčko z bílého plastu je uzavíratelné a to prostým otočením. Uprostřed víčka se nachází manuální míst opatřený jemným sítkem. Použití: Sundejte vrchní víčko včetně pístu, vsypte kávu a zalijte ji horkou vodou (nikoli vroucí, maximálně 3 cm pod okraj nádoby). Zamíchejte plastovou či dřevěnou lžičkou, přiklopt...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: