Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sitovy ethernet adapter

Nalezeno:    481 produktů

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

Technické informace: Konektory 1x RJ-45 Podporované OS Linux Mac OS NetWare Windows 2000 Windows 98 Windows Me Windows NT 4.0 Windows XP Podporované rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Full Duplex IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Sběrnice PCI Podporované specifikace LAN IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX

Více informací
od 291 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

König 8/8

Modulární krimpovací kleště pro konektory RJ10 (4/4), RJ11 (4/6), RJ12 (6/6) a RJ45 (8/8). Vhodné na konektory (TEL-0080R) a odizolování kulatých kabelů (TEL-C4100R). Kleště na telef. konektory 4/4 4/6 6/6 8/8 Ean: 5412810126088

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Hama 49244 - síťový adaptér USB - Ethernet

Síťový adaptér Hama na propojení USB - Ethernet je kompatibilní s většinou operačních systémů. Pro používání není nutná žádná instalace.

Síťový adaptér USB 3.0 Gigabit Ethernet

Adaptér umožňuje připojení k internetu přes USB konektor vašeho počítače. Tento gigabitový síťový adaptér zajišťuje maximální možnou rychlost. USB 3.0 poskytuje data, na rozdíl od běžných USB řešení, dostatečně rychle. Zajímavostí je možnost využití pro všechny mobilní počítače, které mají pouze vestavěnou WiFi. Zálohování dat a kompletní backup přes síť je s tímto gigabitovým adaptérem mnohem rychlejší než přes WiFi. Umožňuje Vašim počítačům připojení ke gigabitové síti·Zpětně kompatibilní USB...

Hama síťový adaptér USB - Ethernet (RJ45)

- USB-A vidlice - RJ45 zásuvka (8p8c) - umožňuje využít USB zásuvku počítače pro připojení do sítě Ethernet (např. k routeru/modemu) - zásuvka pro síťový UTP/STP kabel s konektorem RJ45 - pro sítě Ethernet 10/100 Mb/s - napájení z USB zásuvky - USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 1.1 - plugplay, není potřeba instalovat ovladače - vhodné pro Windows XP/Vista/7/8 (32/64 bit) a Mac OS-X 10.5 a vyšší

Hama síťový adaptér USB - Ethernet (RJ45)

- USB-A vidlice - RJ45 zásuvka (8p8c) - umožňuje využít USB zásuvku počítače pro připojení do sítě Ethernet (např. k routeru/modemu) - zásuvka pro síťový UTP/STP kabel s konektorem RJ45 - pro sítě Ethernet 10/100 Mb/s - napájení z USB zásuvky - USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 1.1 - plug&play, není potřeba instalovat ovladače - vhodné pro Windows XP/Vista/7/8 (32/64 bit) a Mac OS-X 10.5 a vyšší

Gigabit PCI Ethernet Adapter

D-Link DGE-528T * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 2000 Mbit/s Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100/1000BaseT(X) Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x * Pr...

Síťový adaptér USB 3.0 Digitus Gigabit Ethernet

Adaptér Digitus USB 3.0 Gigabit Ethernet je určen speciálně k tomu, aby rozšířil notebook nebo počítač o rozhraní Ethernet tehdy, pokud schází. Je zpětně kompatibilní s USB 2.0 a USB 1.1 a podporuje systémy Microsoft Windows XP, Vista, 7, Mac OS X od 10.6 . S napájením přes USB může tento Ethernet adaptér fungovat bez přídavného síťového adaptéru. Jeho napájení lze dynamicky snížit, chcete-li snížit spotřebu energie při nečinném provozu a nízkém vytížení. Umožňuje Vašim počítačům připojení ke g...

Síťový adaptér Phihong PSA16U-480, napájení přes ethernet

Se síťovým zdrojem POE mohou být napájeny síťové přístroje, jako např. IP telefony, IP servery tiskáren, kamery nebo přípojná místa atd. přímo přes síť Ethernet. Síťový zdroj POE se jednoduše zapojí do rozvodu sítě. Napájení a přenos dat pomocí kabelu Ethernet·Plně kompatibilní s IEEE802.3af·Protokol o zkoušce IOL·Indikace stavu Síťový kabel není součástí dodávky. Síťový adaptér Phihong PSA16U-480, napájení přes ethernet od výrobce Phihong v kategorii Energie|Síťové zdroje a měniče|Síťové napáj...

Síťový adaptér Phihong POE36U-1AT-C, napájení přes ethernet

Se síťovým zdrojem PoE mohou být napájeny síťové přístroje, jako např. IP telefony, IP servery tiskáren, kamery nebo přípojná místa atd. přímo přes síť Ethernet. Síťový zdroj POE se jednoduše zapojí do rozvodu sítě. Napájení přes datové linky·56 V/DCVýstupní napětí·Pro spotřebiče do max. 0.6 A·33.6 W výkonu·Kompatibilní s IEEE802.3af a Gigabit·Klasifikace podle 802.3at·Vhodný pro IP telefony, WLAN přístupové body, Bluetooth přístupové body, IP kamery, IP print servery Síťový kabel není součástí...

TP-LINK UE200 USB Ethernet adaptér

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 / RJ-45 s rychlostí až 100Mbit/s

TP-LINK UE200 USB Ethernet adaptér

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 / RJ-45 s rychlostí až 100Mbit/s

TP-LINK UE200 USB Ethernet adaptér

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 / RJ-45 s rychlostí až 100Mbit/s

Delock USB 2.0 Ethernet Adapter (61147)

síťový adaptér USB, rozhraní USB 2.0, 10/100Mbps, full-duplex, Wake on LAN, konektor RJ45, LED, Plug and Play, napájeno z USB

j5create JUE125 USB 2.0 Ethernet Adapter

síťový adaptér USB, rozhraní USB 2.0, 10/100Mbps, chip AX88772C, konektor RJ-45, 2x LED, Plug and Play, napájeno z USB, podpora Windows, Mac OS, Linux

USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter

D-Link DUB-E100 * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: USB Rozhraní: Ethernet Interní: Ne Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 100 Mbit/s Podporované přenosové rychlosti: 10/100 Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Technologie kabeláže: 10/100BaseT(X) Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u * Příkon Vstupní proud: 0,5A Spotřeba elektrické energie: 2,5W Spotřeba energie: 150 mAh * Vzhled Barva: černá...

Síťový adaptér Phihong POE20U-560(G)-C, napájení přes ethernet

Se síťovým zdrojem PoE mohou být napájeny síťové přístroje, jako např. IP telefony, IP servery tiskáren, kamery nebo přípojná místa atd. přímo přes síť Ethernet. Síťový zdroj POE se jednoduše zapojí do rozvodu sítě. Napájení přes datové linky·56 V/DCVýstupní napětí·Pro spotřebiče do max. 0.35 A·19.6 W Výkon·Kompatibilní s IEEE802.3af a Gigabit·Vhodné pro IP telefony, IP tiskárny, přístupové body, IP kamery, atd. Síťový kabel není součástí dodávky. Síťový adaptér Phihong POE20U-560(G)-C, napájen...

Lenovo ThinkPad USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet

síťový adaptér USB, rozhraní USB 3.0, 10/100/1000Mbps, QoS, full-duplex, konektor RJ45

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, vč. Low Profile, bulk

894048 - HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter - 647594-B21

HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter - Síťový adaptér - PCI Express 2.0 x4 nízký profil - 10/10

Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet

síťový adaptér USB, rozhraní USB 3.0, 10/100/1000Mbps, full-duplex, Wake on LAN, konektor RJ45

Unitek Y-1468 adaptér USB 2.0 - Fast Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 2.0; Barva: Černá

Intel I350-T4 Ethernet Server Adapter - I350T4BLK

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 - Síťový adaptér - PCI Express 2.0 x4 nízký profil - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - 4 porty

Unitek Y-3463 adaptér USB 3.0 - 2x Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.0; Typ konektoru 2: 2 x RJ-45; Barva: Černá

Unitek Y-3463 adaptér USB 3.0 - 2x Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.0; Typ konektoru 2: 2 x RJ-45; Barva: Černá

AXAGO ADE-SG USB 3.0 Gbit Ethernet adapter

síťový adaptér USB, rozhraní USB 3.0, 10/100/1000Mbps, ASIX AX88179, full-duplex, konektor RJ45, 2x LED diody, Plug and Play, 18cm kabel, napájeno z USB

Unitek Y-3463 adaptér USB 3.0 - 2x Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.0; Typ konektoru 2: 2 x RJ-45; Barva: Černá

AXAGO ADE-XA USB 2.0 Ethernet Adapter

síťový adaptér USB, rozhraní USB 2.0, 10/100Mbps, ASIX AX88772B, full-duplex, Wake on LAN, konektor RJ45, 2x LED, Plug and Play, 8cm kabel, napájeno z USB

j5create JUE130 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

síťový adaptér USB, rozhraní USB 3.0, 10/100/1000Mbps, chip AX88179, hliníkový, konektor RJ-45, 2x LED, Plug and Play, napájeno z USB, podpora Windows, Mac OS, Linux

Intel Dual Port 10 GbE Ethernet X520 Server Adapter

Cisco N2XX-AIPCI01= * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Fiber Interní: Ano Konektor pro optická vlákna: SFP+ Porty pro optická vlákna: 2 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Počítačová síť Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad

Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter (MD463ZM/A)

Redukce Síťový adaptér, který umožní snadno připojit počítač k vysoce výkonné síti gigabitového Ethernetu. Adaptér se k počítači MAC připojí pomocí portu Thunderbolt. Díky tomu budete moci být připojený k síti s konektorem RJ-45.Parametry a specifikace:Barva:BíláUrčen pro:MAC: OS X 10.7.4 nebo novějšíRozhraní:1x Thunderbolt1x RJ-45

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1, I

Intel I210T1BLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Počítačová síť Připojení na síť Ethernet: Ano Technologie kabeláže: 10/100/1000BaseT(X) Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u * Výkon Intel Ethernet Power Management: Ano Intelligent Offloads: Ano Intel Virtual Machine Device Queues (VMDq): Ne Intel Flexible Port Partitioning: Ne iWARP/RDMA: Ne Fiber Channel ov...

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1, retail unit

Intel I210T1 * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Počítačová síť Připojení na síť Ethernet: Ano Technologie kabeláže: 10/100/1000BaseT(X) Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u Řadič LAN: Intel I210 * Výkon Intel Ethernet Power Management: Ano Intelligent Offloads: Ano Intel Virtual Machine Device Queues (VMDq): Ne Intel Flexible Port Partitioning: Ne iWARP/RDMA: ...

Converged Network Adapter, BNL/Ethernet Converged Network Adapte

Intel X540T2BLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 2 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Počítačová síť Čipset: X540 Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 100, 1000, 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad Řadič LAN: Intel X540 Maximální provozní vzdálenost: 100m * Anténa QoS: Ano * ...

IntelŽ Ethernet Converged Network Adapter X540-T1, retail unit

Intel X540T1 * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Počítačová síť Čipset: X540 Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 100, 1000, 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad Řadič LAN: Intel X540 Maximální provozní vzdálenost: 100m * Anténa QoS: Ano * Vzh...

IntelŽ Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 retail unit

Intel X540T2 * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 2 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Počítačová síť Čipset: X540 Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 100, 1000, 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad Řadič LAN: Intel X540 Maximální provozní vzdálenost: 100m * Anténa QoS: Ano * Vzh...

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter najdte na Digiboss.cz. AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter nabízíme i na splátky. Kompaktní adapter AXAGO ADE-XA jednoduchým způsobem přemění USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port.Síťová karta nabízí kromě široké kompatibility i pokročilé funkce včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci nebo podporu různých módů Wake-on-LAN.USB - Ethernet adaptér díky jednoduché ...

Intel I210-T1 Ethernet Server Adapter - I210-T1

Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sběrnice) PCI Express 2.1 x1 Revize specifikace PCI PCIe 2.1 Porty Gigabit Ethernet Rozměry (ŠxHxV) 1.8 cm x 6.7 cm Typ kabeláže Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T Protokol datového spojení 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Přenosová rychlost dat 1 Gbps Síťový / přenosový protokol TCP/ IP, UDP/ IP Procesor 1 x I210 - Intel Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1as...

Converged Network Adapter, BNL/Ethernet Converged Network Adapte

Intel X540T1BLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Ethernet Interní: Ano Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Podpora kontroly toku:...

TP-LINK USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter

TP-LINK USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter najdte na Digiboss.cz. TP-LINK USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter nabízíme i na splátky. Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s: UE200 PŘEHLED UE200 přidává možnost připojení k síti ethernet zařízením bez portu ethernet LAN, jako jsou ltrabook nebo Macbook Air, pomocí běžně používaného portu USB 2.0 a je i zpětně kompatibilní se standardem USB 1.1. *Rozšíření připojitelnosti *Kompaktní a přenosné provedení *Rychlé a stabilní dat...

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk (I210T1BLK)

Síťová karta PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk Nová síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I210 navazuje na historií prověřené excelentní síťové produkty společnosti Intel. Tato karta nejnovější generace pro socket PCI-Express nabídne gigabitový síťový port. Tento serverový ethernet adaptér představuje další krok pro gigabitovou síť v podnikání a datových centrech. Nabízí Audio Video přemostění podpory (AVB) spolu s technologií pro správu napájení, jako jsou Energy-Efficient Ethernet (EEE...

LOGILINK - Kabel HDMI s Ethernet 35 m

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: HDMI samice, HDTV: 480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080P

LOGILINK - Kabel HDMI s Ethernet 35 m

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: HDMI samice, HDTV: 480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080P

LOGILINK - Kabel HDMI s Ethernet 35 m

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: HDMI samice, HDTV: 480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080P

Svr Adapter X520-SR2, BNL/Ethernet Svr Adapter X520-SR2

Intel E10G42BFSRBLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Vlákno Interní: Ano Konektor pro optická vlákna: LC Porty pro optická vlákna: 2 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost přenosu dat: 10 Gbit/s Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae * Vzhled LED indikátory: Ano PCI Card form factor: Full-height (low-profile) * V...

Svr Adapter X520-SR1, BNL/Ethernet Svr Adapter X520-SR1

Intel E10G41BFSRBLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Vlákno Interní: Ano Konektor pro optická vlákna: LC Porty pro optická vlákna: 1 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost přenosu dat: 10 Gbit/s Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae * Vzhled LED indikátory: Ano PCI Card form factor: Full-height (low-profile) * V...

Svr Adapter X520-LR1, BNL/Ethernet Svr Adapter X520-LR1

Intel E10G41BFLRBLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Interní: Ano * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Šířka pásma: 10 GHz Plně duplexní režim: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.3 * Výkon Zabudovaný procesor: Intel 82599 Plug and Play: Ano Intel Flexible Port Partitioning: Ano Intelligent Offloads: Ano Technologie Intel Data Direct I/O: Ano iWARP/RDMA: Ne Podporované operační systémy Windows: Ano Pod...

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 93 mm; Čistá hmotnost: 0.4 kg; Doplňující informace: Max. vzdálenost 2 km, Auto MDI/MDI-X, Automatické vyjedn...

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 93 mm; Čistá hmotnost: 0.4 kg; Doplňující informace: Max. vzdálenost 2 km, Auto MDI/MDI-X, Automatické vyjedn...

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 93 mm; Čistá hmotnost: 0.4 kg; Doplňující informace: Max. vzdálenost 2 km, Auto MDI/MDI-X, Automatické vyjedn...

Intel ® Ethernet Server Adapter I350-T4, bulk

; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; Popis výrobku ; ; Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 - síťový adaptér ; ; Typ zařízení ; ;

894130 - HP NC Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter - 615732-B21

HP Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter - Síťový adaptér - PCI Express 2.0 x1 nízký profil - Gigab

Valueline adaptér zástrčka USB-C - zásuvka RJ45 (8P8C) Ethernet, VLCP64950W02

Tento USB-C 3.1 adaptér vytvoří z USB-C konektoru síťový port RJ45. Budete tak moci vytvořit síťové připojení.

König adaptér zástrčka USB-C - zásuvka RJ45 (8P8C) Ethernet, KNC64950E02

König USB-C 3.1 adaptér vytvoří z USB-C konektoru síťový port RJ45. Budete tak moci vytvořit síťové připojení.

Unitek Y-3464 adaptér USB 3.0/ Typ-C - Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.1 Typ-C (samec); Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Barva: bílá

Delock adapter HDMI Mini-C(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: mini-HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

Delock adapter HDMI Micro-D(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: Micro HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

Delock adapter HDMI Mini-C(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: mini-HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

Unitek Y-3464 adaptér USB 3.0/ Typ-C - Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.1 Typ-C (samec); Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Barva: bílá

Delock adapter HDMI Micro-D(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: Micro HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

Delock adapter HDMI Mini-C(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: mini-HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

Unitek Y-3464 adaptér USB 3.0/ Typ-C - Gigabit Ethernet

Výrobce: Unitek; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.1 Typ-C (samec); Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Barva: bílá

Delock adapter HDMI Micro-D(M)->HDMI(F) High Speed HDMI with Ethernet 4k

Výrobce: Delock; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samice; Typ konektoru 2: Micro HDMI samec; Barva: Černá , Kovové pouzdro, Pozlacený konektor

TP-Link Adaptér TP-Link UE300 USB 3.0 na Gigabit Ethernet

TP-Link UE300 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér, který zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Kompaktní přenosné provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty. TP-Link UE300 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér, který zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Kompaktní přenosné provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty....

Linksys USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter black USB3GIG-EJ

Typ: Typ: Síťový zdroj-USB-Adaptér Rozhraní: USB 3.0 Síť (Ethernet): LAN 10/100/1000 Max. přenosová rychlost (Mbit/Sek.): 1.000 Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano kompatibilní operační systémy: Windows Vista: ano Windows XP: ano Windows 7: ano Windows 8: ano Windows 8.1: ano

Linksys USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter black USB3GIG-EJ

Typ: Typ: Síťový zdroj-USB-Adaptér Rozhraní: USB 3.0 Síť (Ethernet): LAN 10/100/1000 Max. přenosová rychlost (Mbit/Sek.): 1.000 Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano kompatibilní operační systémy: Windows Vista: ano Windows XP: ano Windows 7: ano Windows 8: ano Windows 8.1: ano

Intel Ethernet Converged Network Adapter 10Gbps PCI Express 2.0 x8 Server Adapter X520-DA2 2 x SFP+ - E10G42BTDA

NEIN1GMT1 Intel Ethernet Converged Network Adapter 10Gbps PCI Express 2.0 x8 Server Adapter X520-DA2 2 x SFP+ Popis výrobku Intel Ethernet Converged Network Adapter síťový adaptér - 2 porty Typ zařízení Síťový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sběrnice) PCI Express 2.0 x8 Rozměry (ŠxHxV) 14.5 cm Počet portů 2 porty Protokol datového spojení 10 Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 10 Gbps Síťový / přenosový protokol TCP/IP,UDP/IP,IPSec,iSCSI Procesor 82599ES - Inte...

TP-Link Adaptér TP-Link UE330 USB 3.0 na Gigabit Ethernet + USB Hub

TP-Link UE330 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér, který je doplnění 3x USB Hub portem. Zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. TP-Link UE330 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér, který je doplnění 3x USB Hub portem. Zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Kompaktní přenosné provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty. Parametry: Rozměry: 31 x 23 x 96 mm U...

A-LINK USB síťový adaptér 10/100/1000 NA1GU

A-LINK NA1GU 10/100/1000Mb USB 2.0 / 1.1. Network adapter; Product specification :; • Network Standards :; IEEE 802.3: 10Base-T; IEEE 802.3u: 100Base-T; IEEE 802.3ab: 1000Base-T; • Data Transfer Rates :; Ethernet: 10Mbps (Half/Full

TP-LINK UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter

TP-LINK UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter najdte na Digiboss.cz. TP-LINK UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter nabízíme i na splátky. TP-Link UE300 USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér Hlavní znaky: *Nejrychlejší USB 3.0 a gigabitové připojení zajišťuje vysokou přenosovou rychlost. *Plug and Play ve Windows (XP/Vista/7/8/8.1), Mac OS X (10.9/10.10), Linux OS. Poznámka: Vyžadován ovladač pro Mac OS X (10.5-10.8). *Sklopné a přenosné provedení ideální pro váš Ultrabook. TEC...

A-link USB síťový adaptér 10/100/1000 NA1GU

A-LINK NA1GU 10/100/1000Mb USB 2.0 / 1.1. Network adapter Product specification : • Network Standards : IEEE 802.3: 10Base-T IEEE 802.3u: 100Base-T IEEE 802.3ab: 1000Base-T • Data Transfer Rates : Ethernet: 10Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet:100Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit:1000Mbps (Half/Full Duplex) • Data Bus : USB 2.0 (1.1 compliant) • LED Indicators : Link: ON/OFF (10/100Mb) 1000Mbps: ON/OFF • Power Consumption : 950mW • Power Management : Suspend mode, hibernation mode • Net...

A-link USB síťový adaptér 10/100/1000 NA1GU

A-LINK NA1GU 10/100/1000Mb USB 2.0 / 1.1. Network adapter Product specification : • Network Standards : IEEE 802.3: 10Base-T IEEE 802.3u: 100Base-T IEEE 802.3ab: 1000Base-T • Data Transfer Rates : Ethernet: 10Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet:100Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit:1000Mbps (Half/Full Duplex) • Data Bus : USB 2.0 (1.1 compliant) • LED Indicators : Link: ON/OFF (10/100Mb) 1000Mbps: ON/OFF • Power Consumption : 950mW • Power Management : Suspend mode, hibernation mode • Net...

A-link USB síťový adaptér 10/100/1000 NA1GU

A-LINK NA1GU 10/100/1000Mb USB 2.0 / 1.1. Network adapter Product specification : • Network Standards : IEEE 802.3: 10Base-T IEEE 802.3u: 100Base-T IEEE 802.3ab: 1000Base-T • Data Transfer Rates : Ethernet: 10Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet:100Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit:1000Mbps (Half/Full Duplex) • Data Bus : USB 2.0 (1.1 compliant) • LED Indicators : Link: ON/OFF (10/100Mb) 1000Mbps: ON/OFF • Power Consumption : 950mW • Power Management : Suspend mode, hibernation mode • Net...

D-LINK DUB-E100, USB2.0 10/100 Ethernet Adapter - DUB-E100

Tento síťový USB adaptér umožňuje přenos rychlostí 480 Mbit a je tak pravou alternativou k PCI nebo CardBus kartě. Poskytuje jednoduchou a ekonomickou cestu pro spojení Vašeho počítače se sítí Fast Ethernet. Tento adaptér je možno použít u každého stolního PC a každého notebooku, který má jeden dostupný USB port. Díky schopnosti USB Plug and Play stačí připojit pouze kabel a spojení je okamžitě k dispozici. S pomocí podpory Dual-Speed pro Ethernet a Fast Ethernet může adaptér automaticky rozezn...

D-Link Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter

Tento síťový USB adaptér umožňuje přenos rychlostí 480 Mbit a je tak pravou alternativou k PCI nebo CardBus kartě. Poskytuje jednoduchou a ekonomickou cestu pro spojení Vašeho počítače se sítí Fast Ethernet. Tento adaptér je možno použít u každého stolního PC a každého notebooku, který má jeden dostupný USB port. Díky schopnosti USB Plug and Play stačí připojit pouze kabel a spojení je okamžitě k dispozici. S pomocí podpory Dual-Speed pro Ethernet a Fast Ethernet může adaptér automaticky rozezn...

D-Link Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter

Tento síťový USB adaptér umožňuje přenos rychlostí 480 Mbit a je tak pravou alternativou k PCI nebo CardBus kartě. Poskytuje jednoduchou a ekonomickou cestu pro spojení Vašeho počítače se sítí Fast Ethernet. Tento adaptér je možno použít u každého stolního PC a každého notebooku, který má jeden dostupný USB port. Díky schopnosti USB Plug and Play stačí připojit pouze kabel a spojení je okamžitě k dispozici. S pomocí podpory Dual-Speed pro Ethernet a Fast Ethernet může adaptér automaticky rozezn...

D-Link Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter

Tento síťový USB adaptér umožňuje přenos rychlostí 480 Mbit a je tak pravou alternativou k PCI nebo CardBus kartě. Poskytuje jednoduchou a ekonomickou cestu pro spojení Vašeho počítače se sítí Fast Ethernet. Tento adaptér je možno použít u každého stolního PC a každého notebooku, který má jeden dostupný USB port. Díky schopnosti USB Plug and Play stačí připojit pouze kabel a spojení je okamžitě k dispozici. S pomocí podpory Dual-Speed pro Ethernet a Fast Ethernet může adaptér automaticky rozezn...

i-tec USB 2.0 Fast Ethernet Adapter 100/10Mbps U2LAN

i-Tec USB 2.0 Advance 10/100 Fast Ethernet LAN Síťový adaptér USB 2.0 na RJ45, LED, pro tablety, ultrabooky, Windows, Android, Linux, Mac i-Tec USB 2.0 Fast Ethernet Adapter je externí 100/10Mbps síťová karta připojitelná přes USB rozhraní. Díky tomuto adaptéru můžete jednoduše a elegantně přidat další síťovou kartu do Vašeho počítače, notebooku nebo tabletu. Adaptér nevyžaduje externí napájení a podporuje širokou škálu operačních systémů od Windows a MAC OS až po Linux a Android. Specifikace:•...

AXAGO USB3.0 -Gigabit Ethernet 10/100/1000 adapter - ADE-SG

RAAX072 AXAGO USB3.0 -Gigabit Ethernet 10/100/1000 adapter Kompaktní vysokorychlostní adapter AXAGO ADE-SG jednoduchým způsobem přemění USB 3.0 port na Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbit port. Síťová karta nabízí kromě gigabitové propustnosti širokou škálu funkcí včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci, TCP large send offload, podporu různých módů Wake-on-LAN funkce nebo pokročilé funkce Power Managementu. USB3.0 - Gigabit Ether...

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter - ADE-XA

RAAX076 AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter Kompaktní adapter AXAGO ADE-XA jednoduchým způsobem přemění USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port. Síťová karta nabízí kromě široké kompatibility i pokročilé funkce včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci nebo podporu různých módů Wake-on-LAN. USB - Ethernet adaptér díky jednoduché instalaci snadno doplní Vaše zařízení o chybějící síťový RJ-45 konektor, přidá dalš...