Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sigma powerled evo set

Nalezeno:    7 produktů

Sigma Powerled EVO set (vč.nabíječky, baterie Iion XL)

Powerled Evo je kompaktní svítilna s obrovským výkonem. Díky nové LED technologii s výkonem 900 lumenů se můžete pustit v noci do jakéhokoli terénu – dosvit až 100 m. Speciální optika zajišťuje rovnoměrné osvětlení v bezprostřední blízkosti, po stranách a na dálku.

Svítilna přední SIGMA POWERLED EVO PRO

Svítilna přední SIGMA POWERLED EVO PRO, Sigma - Svítilna přední SIGMA POWERLED EVO PRO Sigma Svítilna přední SIGMA POWERLED EVO PRO z kategorie Heureka.cz | Sport | Cyklistika | Cyklosvítilny zakoupíte na Okolokola.cz za 4499 Kč

svítilna přední SIGMA POWERLED EVO PRO

originál SIGMA kód 16910 900 lumen, svítivost 100 m, výdrž 3, 5, 11h, 4 funkce ( 3x svícení + blikání ), indikátor baterie balení: světlo + baterie IION XL + dobíječka + držák baterie a akumulátoru, voděodolná, montáž bez nářadí, pro průměr 22-32mm

držák SIGMA POWERLED na přilbu + kabel

NA OBJEDNÁVKU originál SIGMA kód 17530 Držák na přilbu ke světlu SIGMA POWERLED EVO, KARMA EVO. Včetně prodlužovacího kabelu k IION aku.

Sigma Karma EVO set (vč.nabíječky, baterie Iion)

Sigma Karma Evo je kompaktní svítilna s velkým výkonem. Díky nové LED technologie dosahuje výkon 320 lumenů, dosvítí do 80 m. Speciální optika zajišťuje rovnoměrné osvětlení v bezprostřední blízkosti, po stranách a na dálku. S touto svítilnou vás noc nepřekvapí.

Sigma Karma EVO set (vč.nabíječky, baterie Ii-ion XL, 2xdržák)

Nový Sigma Karma Evo set obsahuje kompaktní svítilnu s velkým výkonem. Díky nové LED technologie dosahuje výkon 320 lumenů, dosvítí do 80 m. Speciální optika zajišťuje rovnoměrné osvětlení v bezprostřední blízkosti, po stranách a na dálku. Nově obsahuje i 2 držáky.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: