Kde jsem:     >  Katalog

Sheaffer prelude chrome gt

Nalezeno:    5 produktů

Sheaffer Prelude Chrome GT 342-0, plnicí

Kovové plnicí pero s leštěnou chromovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem. Speciálně tvarovaná oblast úchopu s drážkami. Klasický design širšího tvaru. Plnicí pero je vybaveno systémem na bombičky i plnění konvertorem. Dodáváno s konvertorem a dvěma kusy inkoustových bombiček. Dárková krabička.    Nutno zvolit hrot: F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu, je oblíbený hlavně u žen M – střední – průměrný tlak a šíře stopy při psaní, vhodný pro v...

Více informací
od 2 600 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Prelude Chrome GT 342-1, keramické

Kovové keramické pero s leštěnou chromovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem. Speciálně tvarovaná oblast úchopu s drážkami. Klasický design širšího tvaru. Keramické pero má nasazovací víčko. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 050 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Prelude Matt Black GT 346-2, kuličkové

Značkové kovové kuličkové pero s matně černou lakovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem. Klasický design širšího tvaru. Pero je vybaveno otočným mechanismem pro vysunutí náplně. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 100 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Prelude Black Onyx GT 337-0, plnicí

Bez ohledu na to, jaký je Váš styl, kolekce Prelude se Vaším stylem stane! Toto luxusní pero se používá po celém světě a je uznáváno pro svou vysokou úroveň komfortu. Spojení tradičního stylu a moderní funkčnosti. Klasický design širšího tvaru. Velmi kvalitní kovový psací nástroj s povrchovou úpravou v barvě černého onyxu v kombinaci s víčkem pokoveným palladiem. Doplňky a chromovaný dvoutónový hrot z nerez oceli jsou pozlacené 22 karátovým zlatem. Plnicí pero je dodáváno včetně konvertoru a dv...

Více informací
od 4 079 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Prelude Chrome GT 342-1, keramické pero

Kovové keramické pero s leštěnou chromovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem.

Sheaffer Prelude Chrome GT 342-0, plnicí pero

Kovové plnicí pero s leštěnou chromovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem.

Sheaffer Prelude Black Onyx GT 337-0, plnicí pero

Bez ohledu na to, jaký je Váš styl, kolekce Prelude se Vaším stylem stane! Toto luxusní pero se používá po celém světě a je uznáváno pro svou vysokou úroveň komfortu.

Sheaffer Prelude Matt Black GT 346-2, kuličkové pero

Značkové kovové kuličkové pero s matně černou lakovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem.

Sheaffer Prelude Matt Black GT 346-0, plnicí pero

Značkové kovové plnicí pero s matně černou lakovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem.