Kde jsem:     >  Katalog

Sheaffer prelude chrome ct plnic

Nalezeno:    3 produkty

Sheaffer Prelude Chrome GT 342-0, plnicí

Kovové plnicí pero s leštěnou chromovou povrchovou úpravou v kombinaci s doplňky pozlacenými 22 karátovým zlatem. Speciálně tvarovaná oblast úchopu s drážkami. Klasický design širšího tvaru. Plnicí pero je vybaveno systémem na bombičky i plnění konvertorem. Dodáváno s konvertorem a dvěma kusy inkoustových bombiček. Dárková krabička.    Nutno zvolit hrot: F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu, je oblíbený hlavně u žen M – střední – průměrný tlak a šíře stopy při psaní, vhodný pro v...

Více informací
od 2 600 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Gift Collection 100 Brushed Chrome-Black CT 9313-0, plnicí

Klasické kovové plnicí pero Sheaffer v elegantní černo-stříbrné variaci. Broušená chromovaná vrchní část pera a černě lakované tělo pera. Pružný klip s typickou bílou tečkou, úzký kroužek s logem značky Sheaffer. Hrot je kvalitní nerezové ocele - šířka F (slabý). Pero je vybavené systémem na bombičky i na plnění konvertorem, který je součástí balení spolu s 1 modrou bombičkou. Dodáváno v dárkové krabičce.  

Více informací
od 1 248 Kč
Koupit nejlevněji

Sheaffer Gift Collection 100 Brushed Chrome CT 9306-0, plnicí

Klasické kovové plnicí pero s broušenou chromovou povrchovou úpravou. Moderní pružný klip s Sheaffer bílou tečkou, úzký kroužek s logem značky. Víčko je nasazovací. Hrot je z kvalitní nerezové ocele. Pero je vybavené systémem na bombičky i na plnění konvertorem, který je součástí balení spolu s 1 modrou bombičkou. Dodáváno v dárkové krabičce.  

Více informací
od 1 248 Kč
Koupit nejlevněji