Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sfp opticky modul

Nalezeno:    86 produktů

Mikrotik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC; Optika; Formát: SFP+; Pro typ kabelu: Single Mode;

Mikrotik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections ; Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.;

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco co

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm Délka trasy 20km DDMI - Obsah balení 2x SFP modul...

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

oem MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.; Konektory: (2) LC ; Optika; Dosah [km]:

oem MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco comp

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.; ; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC ;

Mikrotik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 1

; MikroTik S+2332LC10D; ; S+2332LC10D je kit 10Gbps SFP+ modulů s LC konektorem, podporuje DDM, pracuje s vlnovými délky TX:1330nm a RX:1270nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

; MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna; ; kompatibilní s HP X124, JD493A; ; Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125; - Vlnová délka 850nm; - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um; - V souladu se standardy Fiber Channel

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (...

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (...

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (...

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol:…

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

OEM SFP modul Net-X SFP modul 100/1000M/ RJ45/ 100m/ Cisco

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 10/100/1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových s...

OEM SFP modul Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. ...

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

OEM SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C Typ vysílače (Tx): MQW FP Spektrální šířka (nm): 4 Typ detektoru (Rx): GaAs PIN-TIA Transmiter power (dBm): -15 až -8 Reciever sensitivity (dBm): -29 Power Budget (dB): 14 Reciev...

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

Mikrotik SFP modul Mikrotik S+31DLC10D SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G singlemode SFP+ transceiver s LC konektory, vlnovou délkou 1310nm, dosahem až 10km. S+31DLC10D je 10G singlemode SFP+ transceiver s LC konektory, vlnovou délkou 1310nm, dosahem až 10 km. Parametry: Typ modulu SFP+ Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 10G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 1310nm Délka trasy 10km DDMI - Obsah balení 1x SFP modul

TP-Link SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Provozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 1 Gbps Hmotnost: 0,12 kg LED indikace: ne...

TP-Link SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Provozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 1 Gbps Hmotnost: 0,12 kg LED indikace: ne Vlnov...

TP-Link SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru MC220L. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. M...

TP-Link SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na druhé straně příjmu signálu, je nutno použít modul TL-SM321B, na který najdete odka...

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka…

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky…

SFP modul Net-X 100M/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

SFP modul Net-X 100M/ MM multimode LC/ 2km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

SFP modul Net-X 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Mikrotik SFP+ modul/ 10G/ MM LC/ TRx 850/ 300m/ Cisco kompatibilní

Standardní SFP+ transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna.; Small Form-factor Pluggable

OEM SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními. Hlavní vlastnosti: - SFP Modul - 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu - Délka trasy: 550 m pro vlá...

OEM SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními. Hlavní vlastnosti: - SFP Modul - 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního módu - Délka trasy: 20 km - Dual data-rat...

OEM SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: singlemode Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se ...

OEM SFP modul Net-X 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: multimode Vzdálenost: 550m Tx/Rx (nm): 850 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o ...

OEM SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: singlemode Vzdálenost: 40km Tx/Rx (nm): 1310 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se ...

OEM SFP modul Net-X 100M/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 100Mbps Typ: singlemode Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná s...

OEM SFP modul Net-X 100M/ MM multimode LC/ 2km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: multimode Vzdálenost: 550m Tx/Rx (nm): 850 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o ...

Mikrotik SFP modul Mikrotik S+2332LC10D SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Parametry: Typ modulu SFP+ Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 10G Technologie WDM - Konektor(y) 1x LC Vlnová délka Tx=1330...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 2km Tx/Rx (nm): 1550/1310 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompa...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1550/1310 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o komp...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM A SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310/1550 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o komp...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM A SM LC/ TRx 1310/1550/ 2km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 2km Tx/Rx (nm): 1310/1550 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompa...

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalézt moduly kompatibilní se standardem 10GBaseSR v provedení XENPAK, X2 nebo SFP+. V případě takového požadavku se prosím obraťte na obchodní oddělení.

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalézt moduly kompatibilní se standardem 10GBaseSR v provedení XENPAK, X2 nebo SFP+. V případě takového požadavku se prosím obraťte na obchodní oddělení.

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalézt moduly kompatibilní se standardem 10GBaseSR v provedení XENPAK, X2 nebo SFP+. V případě takového požadavku se prosím obraťte na obchodní oddělení.

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalézt moduly kompatibilní se standardem 10GBaseSR v provedení XENPAK, X2 nebo SFP+. V případě takového požadavku se prosím obraťte na obchodní oddělení.

Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN, Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpan CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Výkonný switch Mikrotik s 24x Gbit porty je ideální náhrada za desktop switch. Velkou předností je SFP port pro optický modul, Wi-Fi karta 2,4 GHz, integrovaný systém RouterOS Mikrotik s licencí L6, LCD displej, micro USB port.

Mikrotik CRS125-24G-1S-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel CRS125-24G-1S-IN

Výkonný Cloud Core Router s 24x Gbit porty je ideální náhrada za desktop switch. Velkou předností je SFP port pro optický modul a integrovaný systém RouterOS Mikrotik s licencí L6. Je vybavený přehledným LCD displejem a micro USB portem.

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje j...

Mikrotik RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN with Ath.AR9344, 128MB, 8xGLAN, 1xSFP,

MikroTik RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN; ; Výkonný Cloud Core Switch s 8x Gbit porty. Velkou předností je SFP port pro optický modul, Wi-Fi 2,4 GHz, podpora PoE standardu 802.3af/at a integrovaný systém RouterOS Mikrotik s licencí L5.; ; ZÁKLADNÍ



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: