Kde jsem:     >  Katalog

Sfp 10g sm 1310nm 20km cisco

Nalezeno:    9 produktů

Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM SFPP-10G-SM-20KM-DL

Univerzální SFP+ modul, rychlost 10 Gb/s, singlemode, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor.

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní)

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 20km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Ekvivalent k Cisco GLC-LH-SM, G...

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 20 Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový Vlnová d...

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Software DDMI - diagnostika: Ano

(SPB-7620CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM,20km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp, SPB-7620CIS

Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyoptics, Suntec a pod. kde hodnoty spektrální charakteristiky nejsou příliš dobré a při limitních podmínkách často nastávají komplikace s disperzí. Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných tran...

MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní ML-S+2733-20

Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1270/Rx1330nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible".

MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní ML-S+3327-20

Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1330/Rx1270nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible".

MaxLink ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible