Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Set nocnich stolku 2 ks cartago

Nalezeno:    13 produktů

Set nočních stolků (2 ks) Cartago

Set nočních stolků z exkluzivní kvalitní kolekce Cartago spojuje dubový dřevodekor a moderní bílý vysoký lesk. Vytváří světlou a útulnou atmosféru pro trendovní ložnici.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, bílá

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v bílé barvě.

Set nočních stolků (2 ks) Chalet, bílý

Kouzelnou atmosféru venkovského stylu přináší set nočních stolků z kolekce Chalet, v bílé barvě. Široké reliéfy předních ploch a úchyty s efektem patiny jsou elegantním stylovým prvkem.

Set nočních stolků (2 ks) Clair

Set nočních stolků z řady Clair pro zařízení moderní, útulné a funkční ložnice. Kombinace přirozených dubových odstínů a šedé barvy působí příjemně.

Set nočních stolků (2 ks) Kolding

Set 2 kusů nočních stolků z kolekce Kolding v půvabném skandinávském stylu, který je oblíbený napříč generacemi. Bílé linie nábytku doplňují prvky masivního jasanového dřeva pro vytvoření opravdu stylové atmosféry v prostoru ložnice.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, dub sonoma

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v dekoru řezaný dub sonoma.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, dub Stirling

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v dekoru dub Stirling.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, dub riviera/bílá

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v dekoru dub riviera/bílá.

Set nočních stolků (2 ks) Chalet, dub sonoma

Kouzelnou atmosféru venkovského stylu přináší set nočních stolků z kolekce Chalet, v dekoru dub sonoma. Široké reliéfy předních ploch a úchyty s efektem patiny jsou elegantním stylovým prvkem.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v dekoru dub divoký typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v dekoru dub divoký. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v dekoru dub řezaný typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v dekoru dub řezaný. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v alpské bílé barvě typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v alpské bílé barvě. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

Noční stolky v bílé barvě v kombinaci se šedou antracit SET 2 ks typ 698 KN815

Jedná se o set 2 ks nočních stolků. Noční stolek je v moderním provedení. Je vyroben z kvalitního LTD v bílé barvě v kombinaci se šedou antracit. Úchytka je plastová barvená do chromu. Stolek má jednu praktickou zásuvku, která je v šedé barvě. Korpus je v bílé barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevé provedení, tak v naší nabídce naleznete stolky i v jiné barvě. Noční stolky patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Uvedené parametry jsou na jeden stolek. Dodáváno v demon...