Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Set nocnich stolku 2 ks cartago

Nalezeno:    10 produktů

Set nočních stolků CELLE 639Z

Set 2 ks nočních stolků v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Vyšší konstrukce obsahuje 3 zásuvky a stolek se tak hodí umístit i k vyššímu lůžku.

Set nočních stolků (2 ks) Chalet, bílý

Kouzelnou atmosféru venkovského stylu přináší set nočních stolků z kolekce Chalet, v bílé barvě. Široké reliéfy předních ploch a úchyty s efektem patiny jsou elegantním stylovým prvkem.

Set nočních stolků (2 ks) Clair

Set nočních stolků z řady Clair pro zařízení moderní, útulné a funkční ložnice. Kombinace přirozených dubových odstínů a šedé barvy působí příjemně.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, dub Stirling

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v dekoru dub Stirling.

Set nočních stolků (2 ks) Isotta, dub riviera/bílá

Zvýhodněný set obsahuje 2 kusy univerzálních nočních stolků. Vyrobeny v dekoru dub riviera/bílá.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v dekoru dub divoký typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v dekoru dub divoký. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v dekoru dub řezaný typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v dekoru dub řezaný. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

SET 2 ks nočních stolků se zásuvkami v alpské bílé barvě typ 698 KN809

Jedná se o set 2 kusů. Noční stolek má svě praktické zásuvky, a tak poskytne dostatečný úložný prostor na drobné předměty. Je vyrobený z kvalitního lamina v alpské bílé barvě. Tento stolek patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak stolek nabízíme i v jiné barvě. Lze koupit i noční stolky jednotlivě. Dodáváno v demontu.

Noční stolky v bílé barvě v kombinaci se šedou antracit SET 2 ks typ 698 KN815

Jedná se o set 2 ks nočních stolků. Noční stolek je v moderním provedení. Je vyroben z kvalitního LTD v bílé barvě v kombinaci se šedou antracit. Úchytka je plastová barvená do chromu. Stolek má jednu praktickou zásuvku, která je v šedé barvě. Korpus je v bílé barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevé provedení, tak v naší nabídce naleznete stolky i v jiné barvě. Noční stolky patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní ložnici. Uvedené parametry jsou na jeden stolek. Dodáváno v demon...

SET Manželská postel 180x200 cm v dekoru dub s bílým leskem s nočními stolky KN806

Manželská postel je bez roštu a matrace a je třeba je doobjednat. Doporučujeme vhodný rozměr matrace 180x200 cm nebo 2x 90x200 cm. Postel i noční stolky jsou vyrobené z kvalitního lamina v dekoru dub bergamo v kombinaci s bílým leskem. Čela zásuvek u stolků jsou v bílém lesku, korpus je v dekoru dub bergamo. Jedná se o set postele a 2 ks nočních stolků. Výška postele s čelem je: 90 cm, od země ke spací ploše: 46 cm. Dodáváno v demontu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: