Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sera po4 test fosfaty

Nalezeno:    7 produktů

Sera Test PO4 (fosfáty)

Test měří obsah fosfátů ve sladké i mořské vodě. Souprava obsahuje dvě tekutá a jedno práškové činidlo, lopatičku, měrnou kádinku a barevnou stupnici. Fosfáty významně podporují růst řas, proto je nutné je pravidelně měřit a snižovat jejich koncentraci. Ve sladkovodním akváriu Vám pomůže sera Phosvec. Hodnota fosfátů by neměla být vyšší než 1mg/l ve sladké vodě a 0,1 mg/l ve vodě mořské. Balení vystačí na cca. 60 měření.

Více informací
od 258 Kč
Koupit nejlevněji

Sera Test PO4 (fosfáty)

Test měří obsah fosfátů ve sladké i mořské vodě.

SERA PO4 Test

Pro cca 60 měření. Fosfáty silně podporují růst řas. Proto by měly být pravidelně kontrolovány pomocí testu a odstraněny ve sladkovodním akváriu pomocí sera phosvec . Obsah fosfátu by měl být pod 1 mg/l ve sladké vodě resp. 0,1 mg/l v mořské vodě. Objem balení 15ml

Sera PO4 Test 15 ml

Pomůcka na měření hodnot vody.

SERA aqua test box

hodnota pH celková tvrdost (gH) uhličitanová tvrdost (kH) amonium/amoniak (NH4/NH3) nitrit (NO2) nitrát(NO3) fosfát (PO4) železo (Fe) měď (Cu)

SERA Koi aqua test box

hodnota pH, uhličitanová (kH) a celková (gH) tvrdost, železo (Fe), nitrit (NO2), nitrát (NO3), amonium/amoniak (NH3/NH4), fosfát (PO4) a měď (Cu). Ke každému testu je přiložen podrobný popis. Sada obsahuje navíc ještě 250 ml sera aqua-dest pro čištění měrných kádinek.

Sera testy Aqua-Test box 1

Seznam testů v sera Aqua-Test boxu 1. pro sladkovodní akvaristiku - pH, gH, kH, NH4/NH3, NO2, NO3, PO4, Fe, Cu, des. H2O.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: