Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena kukurice cukrova

Nalezeno:    5 produktů

Kukuřice cukrová Golden Bantam - Zea Mays - semena Kukuřice - 16 ks

Kukuřice cukrová Golden Bantam - Zea Mays - osivo kukuřice Kukuřice cukrová Golden Bantam má výbornou chuť snese i několik dní v chladu. Odrůda kukuřice Golden Bantam nabízí klasy 22 - 24 cm dlouhé, rovnoměrné, válcovitého tvaru. Kukuřice Golden Bantam se výborně hodí jak k přímé spotřebě, tak i k mražení. Je to raná odrůda, s velmi sladkou chutí.

Kukuřice cukrová mořená Snowbaby - Zea Mays - semena Kukuřice - 16 ks

Odrůda určená pro přímou spotřebu, mražení a konzervaci zrna. Sklízíme klasy ve voskově mléčné zralosti. V chladnějších oblastech je možné pěstování ze sadby. Semena jsou mořená.

Kukuřice cukrová Tasty Sweet F1 - Zea Mays - semena - 16 ks

Kukuřice cukrová odrůda Tasty sweet F1 je vysoce odolnou odrůdou kukuřice se špičatými klasy dorůstající do délky až 24 centimetrů. Tato odrůda je vhodná hlavně ke skladování.

Kukuřice cukrová Minigold - Zea Mays - semena - 4 g

Kukuřice cukrová odrůda Minigold je až 200 centimetrů vysokou středně pozdní baby odrůdou vhodnou k nakládání. Z úrody se těšíme vždy od srpna do října. Balení s hmotností 4 gramy obsahuje přibližně 35 semen této oblíbené odrůdy baby kukuřice.

Kukuřice cukrová Ombra F1 - Zea mays - semena - 15 ks

Kukuřice odrůda Ombra F1 je polopozdní hybridní odrůdou dosahující výšky až 210 centimetrů. Odrůda vytváří válcovité klasy plné chutných kvalitní zrn krásné žluté barvy. Je vhodná nejen k přímé spotřebě, ale také k mražení a konzervaci.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: