Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena hrach drenovy

Nalezeno:    9 produktů

Hrách dřeňový - Malý Rheinland - Pisum sativa - semena - 60 ks

Hrách dřeňový Malý Rheinland je raná odrůda, která dokáže růst bez opory. Rostliny dorůstají výšky 30 - 40 cm a vytvářejí lusky s 8 - 10 zrny.

Hrách setý dřeňový - Vada - Pisum sativum - semena - 10 gr

Vysoce výnosná raná odrůda hrách dřeňový Vada vytváří sladké lusky o délce až 10 cm. Rostliny dorůstají výšky až 110 cm. V balíčku o hmotnosti 10 g najdeme přibližně 45 ks semen.

Hrách dřeňový velmi raný - Pisum sativum - semena - 40 ks

Velmi raná odrůda hrách setý dřeňový je vhodný pro postupnou sklizeň zelených zrn k přímé konzumaci. Lusky jsou dlouhé 8 - 9 cm a ukrývají velká, středně zelená zrna. Uprostřed léta lze vysít, pokud chcete sklízet na podzim. V balíčku o hmotnosti 8,5 g najdeme přibližně 40 ks semen.

Hrách dřeňový Gloriosa - Pisum sativum - semena - 20 gr

Hrách dřeňový odrůda Gloriosa je ranou odrůdou známou nejen pro svá velká zrna a výšku až 60 centimetrů, ale také pro svou lahodnou chuť a vegetační období až 68 dní. V balíčku o hmotnosti 20 g najdeme přibližně 115 ks semen.

Hrách dřeňový Premium - Pisum sativum - semena - 15 gr

Hrách dřeňový odrůda Premium je známá svou délkou lusků dosahující až 9 cm a obsahem zrn v lusku pohybující se kolem 8 ks. Odrůda je vhodná pro postupnou sklizeň a je vhodná nejen k přímé spotřebě, ale také ke konzervaci či zmrazení. V balíčku o hmotnosti 15 g najdeme přibližně 70 ks semen.

Hrách dřeňový Winner - Pisum sativum - semena - 15 gr

Hrách dřeňový odrůda Winner je známou poloranou až ranou odrůdou hrachu vhodnou nejen k přímé spotřebě, ale také ke skladování a případné konzervaci. Odrůda se vyznačuje svou vegetační dobou až 60 dní a velikostí zrn. Počet zrn v lusku se u odrůdy Winner pohybuje od 8 do 9 kusů. V balíčku o hmotnosti 15 g najdeme přibližně 75 ks semen. V balíčku o hmotnosti 15 g najdeme přibližně 75 ks semen.

Hrách dřeňový Maxigolt - Pisum sativum - semena - 10 gr

Výborná, vysoce výnosná odrůda hrachu dřeňového - Maxigolt vytváří dlouhé plné lusky, které jsou snadno otevíratelné a obsahují mnoho zrn. Pro svůj růst potřebují rostliny oporu, aby se mohly pnout. Obsah balení cca 40 ks V balíčku o hmotnosti 10 g najdeme přibližně 40 ks semen.

Hrách setý dřeňový - Senator - Pisum sativum - semena - 10 gr

Silná odrůda hrachu dřeňového - Senator - vytváří plné lusky s 10 - 11, zhruba stejně velkými, zrny. Díky vysokému obsahu cukru zůstávají lusky dlouho čerstvé. Rostliny dorůstají až do 90 cm výšky. V balíčku o hmotnosti 10 g najdeme přibližně 50 ks semen.

Hrách dřeňový - raný - Zázrak z Kelvedonu - Pisum sativum - semena - 80 ks

Raná velkozrnná klasická odrůda - Zázrak z Kelvedonu Hrách setý dřeňový je vhodný pro postupnou sklizeň, je to robustní, odolná odrůda s lusky sladké chuti. Lusky dorůstající 8 - 9 cm obsahují 7 - 9 velkých, tmavě zelených zrn. Hodí se k přímé konzumaci, mražení nebo konzervaci. Tuto odrůdu lze použít pro mechanizovanou sklizeň. Nízká odrůda - max 50 cm , která roste také bez podpory. Obsah balení: cca 17 g



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: