Kde jsem:     >  Katalog

Sekt avanti 0 75l rose

Nalezeno:    46 produktů

Avanti Rosé 0,75l

Druh: řůžové šumivé víno Odrůda: Avanti Rosé Množství / Objem: 0,75 l Obsah alkoholu: 9 % Země původu: Česká republika Alergeny: Obsahuje oxid syřičitý, lepek. Další informace: Lehké perlivé víno s nízkým obsahem alkoholu, harmonické, s květnatou vůní. Vlastnosti: Obsahuje šroubový uzávěr.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Bohemia Sekt nealkoholický Rosé 0,75 l

Svůj oblíbený nealkoholický Bohemia Sekt si teď můžete dopřát i ve svůdné variantě Rosé. Romantická růžová barva a svěží ovocná chuť s převažujícími tóny malin podtrhnou každý zážitek, který by neměl vyprchat z paměti. Za harmonicky vyváženou chuť vděčí nealkoholický Bohemia Sekt náročnému a šetrnému způsobu odebrání alkoholu ve vakuu, při kterém zůstávají nejlépe uchovány aromatické látky, sektu a vínu vlastní. Vzdát se tak můžete alkoholu, ale ne opojné chuti kvalitního sektu....

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Sekt Bohemia rose brut 0.75

Základní informace: * Kód: 20110028

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

JP Chenet Sekt Rosé 0,75 l

Růžové šumivé víno suché.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Pierre Chavin Pierre Zero - SEKT ROSÉ nealko 0% , 0,75l

Nealkoholické víno - sekt z odrůd 80% Chardonnay, 20% Merlot. Máte chuť na elegantní sekt, ale nemůžete či nesmíte pít alkohol. Pierre Zero je díky unikátní technologii řešením pro vás. Vlastnosti tradičního šumivého vína z Francie, až na drobný detail - neobsahuje žádný alkohol.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Vinařství Volařík Sekt Volařík - Frankovka rosé 2015, Extra brut, Volařík, 0,75l

Příjemně ovocný sekt ležel 30 měsíců na kvasničních kalech, proto je velmi mohutný, vrstevnatý a vhodný na delší archivaci. Vedle syté vůně třešní a červeného bobulového ovoce vás upoutá kořenitou dochutí. Při nazrávání bude sekt získávat až jantarovou barvu a chuť po kandované kůře. Doporučujeme podávat při teplotě 5-8 °C.

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

Sekt Bohemia demi 0.75

Základní informace: * Kód: 20110020

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Saint Croix Sekt Demi Sec 0,75l Čejkovice

Druh: bílé šumivé polosuché víno Odrůda: 90% Chardonnay a 10% Pinot Blanc Přívlastek: Jakostní Množství / Objem: 0,75 l Země původu: Francie Obsah alkoholu: 11 % Produktová řada: Saint Croix Sekt Servírování: 10-12 °C Gastro doporučení: Sekt doporučujeme podávat k ovocným salátům a jahodovým zákuskům, svým charakterem se však hodí pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Další informace: Saint Croix Sekt DEMI SEC CHARMAT. Sekt má se světle žlutavou barvou a intenzivním perlením jemných b...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Bon Voyage - Pinot Noir Rosé, nealko, 0,75l

Odalkoholizované víno, růžové, odrůda Pinot Noir. Barva: Velmi lehce růžová, jasná a zářivá. Vůně: Vůně červeného ovoce, s kořeněnými a květinovými tóny Chuť: Velmi kulaté, bohaté a příjemné víno, vláčné, bez hořkosti.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Avanti Rosé 0,75l

Druh: růžové šumivé víno, Odrůda: Avanti Rosé, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9

Avanti Rosé 0.75l

Avanti rosé okouzlí svojí nádhernou růžovou barvou, květnatou vůní, lehkostí i příjemně perlivou ovocitou chutí.

Avanti Classico 0,75l

Druh: bílé šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9, Další informace: Nevšedně lehké, laskavé víno s harmonickou chutí a květnatou vůní.

Avanti Fragola Jahoda 0,75l

Druh: šumivý alkoholický nápoj s příchutí jahody, Množství / Objem: 0,75l l, Obsah alkoholu: 9, Další informace: Výrazná jahodová vůně a chuť Avanti nechávají prožít okamžiky ovocné smyslnosti naplněné pocitem svěžesti a dobré nálady.

Avanti Amarena Višeň 0,75l

Druh: šumivý alkoholický nápoj s příchutí višně, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9, Další informace: Višňové Avanti je oblíbené pro harmonické spojení smyslné chuti zralých višní a intenzivní ovocné vůně, ktreré z něj činí skvělý zdroj osvěžení a dobré nálady.

Avanti Pesca Broskev 0,75l

Druh: šumivý alkoholický nápoj s příchutí broskve, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9

Bohemia Sekt brut rosé 0.75l

Romantické chvilky nemusejí být nutně sladké. Bohemia Sekt Rosé brut je vynikající růžovou volbou stvořenou pro všechny, kdo raději vyhledávají sušší varianty svého oblíbeného sektu.Tajemství tohoto sektu s bohatším a zároveň dlouhotrvajícím perlením, s nádhernou lososovou barvou, spočívá ve skvělé kompozici modrých odrůd v cuvée. Ve vůni se projevuje svěžest a ovocnost s tóny lesních plodů.

Bohemia sekt ROSÉ Brut, 0,75l

Barva: nádherná lososová barvaVůně: ve vůni se projevuje svěžest a ovocnost, s tóny lesních plodůChuť: plná, svěží a harmonická chuť Doporučená teplota podávání: 5–7 °C

Bohemia Sekt Prestige brut rosé 0.75l

Bohemia Sekt Prestige rosé brut má skutečně jedinečný charakter. I tato varianta vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 12-15 měsíců. Vína pro cuvée pocházejí z modrých hroznů odrůd Rulandské modré, Frankovka a Zweibeltrebe z vybraných vinic jižní Moravy. Bohemia Sekt Prestige rosé brut vás okouzlí svou příjemnou lososovou barvou a jemným dlouhotrvajícím perlením. Ve vůni zaujme ovocnými tóny připomínajícími lesní jahody a maliny. Jeho chuť je svěží, lehká a ovocn...

Bohemia Sekt Rosé 0,75l 11,5%

Růžové polosuché. Druh: růžové polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5, Další informace: Vášeň pro sekt, úcta k tradici a mnohaleté zkušenosti sklepmistrů spolu s obdivuhodnou trpělivostí při výrobě jsou zárukou dokonalé harmonie a svěžesti, květnaté vůně, vytříbené chuti a jemného dlouhotrvajícího perlení.

Bohemia Sekt demi sec rosé 0.75l

Jemné, dlouhotrvající perlení povzbudí k chuti především v kombinaci s dezerty nebo zmrzlinou. Příjemně zahraje v míchaných nápojích, jako je například bowle.

Bohemia Sekt rosé nealkoholický nápoj sycený 0.75l

Svůj oblíbený nealkoholický nápoj Bohemia Sekt si teď můžete dopřát i ve svůdné variantě Rosé. Romantická růžová barva a svěží ovocná chuť s převažujícími tóny malin podtrhnou každý zážitek, který by neměl vyprchat z paměti. Za harmonicky vyváženou chuť vděčí nealkoholický nápoj Bohemia Sekt náročnému a šetrnému způsobu odebrání alkoholu ve vakuu, při kterém zůstávají nejlépe uchovány aromatické látky, vínu vlastní. Vzdát se tak můžete alkoholu, ale ne opojné chuti kvalitních bublinek....

Bohemia Rosé Brut 0,75l (8594000940067)

Šumivé víno - brut, šumivé víno , Bohemia Sekt, oblast Morava, Česká republika, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

Bohemia Sekt Rosé Brut 0,75l 11,5%

Růžové suché. Druh: růžové suché jakostní šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5, Oblast: Morava, Gastro doporučení: Doporučujeme podávat k rybám na grilu, krevetám, humřímu masu, svěžím zeleninovým salátům a k čerstvému ovoci., Další informace: Vášeň pro sekt, úcta k tradici a mnohaleté zkušenosti sklepmistrů spolu s obdivuhodnou trpělivostí při výrobě jsou zárukou dokonalé harmonie a svěžesti, květnaté vůně, vytříbené chuti a jemného dlouhotrvajícího perlení....

Bohemia Rosé Demi Sec 0,75l (8594000940050)

Šumivé víno - demi sec, šumivé víno , Bohemia Sekt, oblast Morava, Česká republika, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

Bohemia Sekt Prestige Rosé Brut 0,75l 12,5%

Růžové suché. Druh: růžový suchý sekt, Odrůda: Cuvée - Rulandské modré, Frankovka, Zweigeltrebe, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 12,5, Zbytkový cukr: 9, Oblast: Morava, Produktová řada: Bohemia Sekt Prestige, Servírování: 5-7 °C, Gastro doporučení: Bohemia Sekt Prestige rosé brut doporučujeme podávat k rybám na grilu, krevetám, humřímu masu, svěžím zeleninovým salátům a k čerstvému ovoci., Další informace: Bohemia Sekt Prestige rosé brut má skutečně jedinečný charakter. I tato variant...

Bohemia Sekt Prestige brut rosé, dárkové balení 0.75l

Bohemia Sekt Prestige rosé brut má skutečně jedinečný charakter. I tato varianta vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 12-15 měsíců. Vína pro cuvée pocházejí z modrých hroznů odrůd Rulandské modré, Frankovka a Zweibeltrebe z vybraných vinic jižní Moravy. Bohemia Sekt Prestige rosé brut vás okouzlí svou příjemnou lososovou barvou a jemným dlouhotrvajícím perlením. Ve vůni zaujme ovocnými tóny připomínajícími lesní jahody a maliny. Jeho chuť je svěží, lehká a ovocn...

Pierre Chavin Pierre Zero - SEKT ROSÉ nealko 0% , 0,75l

Nealkoholický sekt z odrůd 80% Chardonnay, 20% Merlot z řady Pierre Zero z vinařství Pierre Chavin. Tento producent je francouzskou jedničkou ve výrobě nealko vín. Díky unikátní technologii garantuje, že každé nealkoholické víno vydrží 5 let. let.

Saint Croix Sekt Rosé Demi Sec 0,75l Čejkovice

Růžové polosuché. Druh: růžové šumivé polosuché víno, Odrůda: 55% Merlot a 45% Cabernet Sauvignon, Přívlastek: Jakostní, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11, Produktová řada: Saint Croix Sekt, Servírování: 10-12 °C, Gastro doporučení: Sekt doporučujeme podávat při rodinných oslavách k šlehačkovým dezertům a neváhejte také vyzkoušet v kombinaci se sušenou parmskou šunkou., Další informace: Saint Croix Sekt DEMI SEC CHARMAT.Tento atraktivní sekt rosé nás potěší lososově růžovou barvou s ...

Bon Voyage - SEKT Pinot Noir Rosé, nealko, 0,75l

Odalkoholizované víno je nápoj vyroben z vína, u kterého obsah alkoholu byl destilací nebo jinou technologií snížen na 0,5 % nebo méně. Při výrobním postupu je možno přidat hroznový mošt, zahuštěný hroznový mošt nebo cukr v takovém množství, aby obsah zbytkového cukru v konečném produktu byl maximálně 75g na 1l . Dále je povoleno přidávat oxid uhličitý a přírodní aromatické látky a přírodně identické aromatické látky.

BOHEMIA SEKT Prestige Rosé Brut jakostní šumivé víno růžové 0,75l 12,5% GB (8594000941606)

Šumivé víno - šumivé víno, Cuvée, oblast Morava, Česká republika, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12.5 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Jste milovníkem šumivého vína a rádi byste si na něm pochutnali? Potom vás nejspíš potěší šumivé víno BOHEMIA SEKT z odrůdy Cuvée. Bude se vám hodit také na oslavu významnějších událostí. Za zmínku stojí fakt, že Česká republika je zemí, ve které má tato varianta svůj počátek. Balení obsahuje 0,75 l šumivého vína BOHEMIA SEKT. Při servírování je ideáln...

Motýl demi sec rosé 0.75l

Motýl Sekt rosé demi sec okouzlí svojí nádhernou růžovou barvou, květnatou vůní, lehkostí i jemně ovocitou svěží chutí. Svěžest a mladost předurčuje tento sekt k příjemnému posezení za dlouhých teplých večerů.

Martini Sparkling Rose 0,75l 11% (8000570484004)

Šumivé víno - demi sec, oblast Pessione, vinařství Martini, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Poohlížíte se po opravdu dobrém šumivém vínu? Poté vám určitě udělá radost šumivé víno Martini. Přijde vám vhod při zvláštních příležitostech. Nabízený demi sekt Martini obsahuje 11 % alkoholu. Mohlo by vás zajímat, že víno je z oblasti Pessione. V balení obdržíte 0,75 l šumivého vína Martini. Hlavní přednosti šumivého vína Martini Sparkling Rose 0,75l ...

Majestic sekt v dárkové krabičce, Vinofol, 3x,0,75l (kazeta)

KOLEKCE 3 SEKTŮ V LUXUSNÍ ČERNÉ DÁRKOVÉ KAZETĚ. Sada tří sektů z naší řady Majestic, které jsou vyrobené metodou CHARMAT, kdy druhotné kvašení probíhá v tlakových nerezových nádobách.Kolekce obsahuje:Majestic sekt  - brut – alk. 12,5 % z odůdy ChardonnayMajestic sekt - demi sec - alk. 12,0 % z odrůdy ChardonnayMajestic sekt rosé - demi sec – alk. 11 % z odrůdy Zweigeltebe.oceněno: stříbrná medaile Jarovín r...

Bohemia Sekt rosé nealko 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>nealkoholické šumivé víno</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>víno, OXID SIŘIČITÝ</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Výživové údaje na 100 ml, Energetická hodnota 111 kJ/26 kcal, Tuky < 0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g, Sacharidy 6 g, z toho cukr...

VINSELEKT MICHLOVSKÝ Revine nealko rosé 0,75l 0% (8595599405104)

Šumivé víno - polosladké, Cuvée, oblast Morava, vinařství Vinselekt Michlovský, Česká republika, objem 0,75 l, obsah alkoholu 0 %. Máte rádi atmosféru, kterou přináší posezení se sklenicí šumivého vína, ale příliš neholdujete alkoholu? V takovém případě vás určitě zajme dealkoholizované šumivé víno Vinselekt Michlovský z odrůdy Cuvée. Svými vlastnosti je podobný běžnému vínu, ovšem s nulovým obsahem alkoholu (méně než 0,5 %). Navíc se perfektně hodí na jakékoliv oslavy. Mohlo by vás zaujmout...

CARL JUNG Mousseux Rose 0,75l 0,5% (4009427805348)

Šumivé víno - růžové, šumivé víno a nealkoholické, vinařství Carl Jung, Německo, objem 0,75 l, obsah alkoholu 0.5 %. Máte rádi posezení se sklenicí šumivého vína, ale straníte se alkoholu? V takovém případě vás učitě zaujme dealkoholizované šumivé víno Carl Jung. Svými vlastnosti je podobný běžnému vínu, avšak s nulovým obsahem alkoholu (méně než 0,5 %). Navíc se perfektně hodí na jakékoliv oslavy. Mohlo by vás zajímat, že Německo je zemí, ve které má nabízený produkt své kořeny. Balení ob...

Cinzano Rose Edition 9,5% 0,75l

Cinzano Rose Edition je sladké šumivé víno s nižším obsahem alkoholu. Toto šumivé víno vás ihned zaujme podmanivou růžovou barvou, kterou získává z odrůdy pinot noir. Velice příjemné svěží víno. Chuťový profil: Barva sektu je zářivě růžová. Vůně je ovocná přede...

Cinzano Rosé Edition 0,75l 9,5% (8000020006381)

Šumivé víno - šumivé víno, Garganega, vinařství Cinzano, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 9.5 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Jste milovníkem kvalitních šumivých vín a chcete si na nich pochutnat? V tom případě si jistě zamilujete šumivé víno Cinzano z odrůdy Garganega. Zamilujete si jej hlavně na oslavy významných událostí. V balení obdržíte 0,75 l šumivého vína Cinzano. Klíčové vlastnosti šumivého vína Cinzano Rosé Edition 0,75l 9,5% Šumivé víno Cinzano pro zpříjemnění oslav i...

J.P.Chenet Sekt Rosé 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>J.P.CHENET SEKT b750ML ROSÉ</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>siřičitany</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</str...

LANSON CHAMPAGNE Rosé Label Brut 0,75l (3029440004024)

Šampaňské - Chardonnay, brut, šampaňské, Lanson Champagne, oblast Champagne, Francie, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Patříte mezi milovníky šampaňského vína a chcete nějaké, na kterém si opravdu pochutnáte? Pak si zajisté oblíbíte víno nesoucí název LANSON CHAMPAGNE Rosé Label Brut 0,75l. Šampaňské víno se dokonale hodí pro oslavu výjimečných událostí. Co se druhu týče, jde o Chardonnay. Jedná se o sekt, který značíme Brut, má výraznou chuť s kyselin...

Borgo Molino Motivo Rosé Extra Dry, 0,75l

Sekt s rafinovanou elegancí, má světle růžovou jiskřivou barvu a dlouhé, jemné perlení. Vůně je jemná, sladká, ovocitá se stopami jahod, malin a růží. Chuť svěží, příjemná, lehce aromatická. Vyrábí se z hroznů Prosecco, Raboso a Pinot Nero. Ideální jako aperitiv. Podává se vychlazené na 6-8°C.

LEITZ ''Eins-Zwei-Zero'' Sparkling Rosé 0,75l 0% (4260196280198)

Šumivé víno - bílé, šumivé víno a nealkoholické, Riesling, vinařství Leitz, Německo, objem 0,75 l, obsah alkoholu 0 %. Máte v oblibě klidné posezení se sklenkou šumivého vína, ale osobně neholdujete alkoholu? V tom případě vás zřejmě zaujme dealkoholizované šumivé víno Leitz z odrůdy Riesling. Svými vlastnosti je podobný běžnému vínu, avšak s obsahem alkoholu pod půl procenta. Hodí se perfektně pro jakékoliv oslavy či zvláštní příležitosti. Za zmínku stojí fakt, že Německo je zemí, ve které ...

Toso Fiorelli Twenties Zero Alcohol Rosé 0,75l 0% (8002915652185)

Šumivé víno - šumivé víno a nealkoholické, oblast Piemonte, vinařství Toso, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 0 %. Rádi si k pořádnému jídlu dáte sklenici šumivého vína, ale z určitých důvodů se straníte alkoholu? V tom případě vás zřejmě zaujme nealkoholické šumivé víno Toso. Svými vlastnosti kopíruje běžné víno, ovšem s nulovým obsahem alkoholu (méně než 0,5 %). Navíc se perfektně hodí na jakékoliv oslavy. Za zmínku stojí fakt, že víno je z oblasti Piemonte. V balení obdržíte 0,75 l šum...

Cava Jaume Serra Sleeves Rose Brut 0,75l 0,75 l

Jakostní šumivé víno růžové suché (brut)Odrůda: Trepat 80 % a Pinot Noir 20 %Objem: 0,75 lObsah alkoholu: 11,5 %Zbytkový cukr: 10 g/lZemě původu: ŠpanělskoPodoblast: KatalánskoServírování: 6 °CGastro doporučení: Skvělý jako aperitiv, a dále jej doporučujeme k mandlím, všem druhům sýrů, k avokádu, salátům a orientálním pokrmům.Další informace: Tato Cava byla vyrobena klasickou metodou druhotného kvašení v láhvi metodou "Champenoise", kdy bublinky vznikají přímo v lahvích. Sekt má čisté...

OLIVER VITICULTORS Cava Brut nature Rosé 0,75l (8414606875979)

Šumivé víno - Garnacha, brut, růžové, šumivé víno , Cava, Oliver Viticultors, oblast Subirats, Španělsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rádi pijete růžové víno a chcete si na nějakém pochutnat? Rádi pijete šumivá vína a chcete si na nějakém pochutnat? To jistě oceníte víno nesoucí název OLIVER VITICULTORS Cava Brut nature Rosé 0,75l. Šumivé víno je ideální volbou pro významné události či oslavy. Co se druhu týče, jde o Garnacha. Jedná se o sekt, kter...

Templářské sklepy Čejkovice Saint Croix Sekt Rosé 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Saint Croix Sekt Rosé Charmat šumivé víno polosuché</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>révové víno</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>0,75l</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Francie,Itálie</p><p><strong>VÝROBCE</strong>...

TERRA SERENA Costaross Rosé Spumante Extra Dry 0,75l 11% (8010719011893)

Šumivé víno - Cuvée, extra dry, šumivé víno , Terra Serena, ročník Non-vintage oblast Veneto, Itálie, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chcete si pochutnat na opravdu dobrém šumivém vínu? Potom vás nejspíš potěší víno nesoucí název TERRA SERENA Costaross Rosé Spumante Extra Dry 0,75l 11%. Šumivé víno si vychutnáte při zvláštních příležitostech. Co se druhu týče, jde o Cuvée. Jedná se o sekt, který značíme Extra dry, jeho chuť je sladší. Zemí původu je I...

Crémant d'Alsace ICE Cattin Rosé Demi-Sec 0,75l 12% (3488330007567)

Šumivé víno - růžové, demi sec, Pinot Noir, oblast Alsasko, vinařství Maison Cattin, Francie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Nabízený demi sekt Maison Cattin má 12 % alkoholu. Mohlo by vás zaujmout, že Francie je zemí, ve které má tato varianta svůj počátek. Tato varianta vína by se měla podávat při teplotě 4-6 °C. Odrůda vína: Pinot Noir Obsah alkoholu činí 12 % Na jeho produkci má zásluhy Francie Oblast Alsasko Teplota při servírování by měla být 4...

Luc Belaire Rare Rosé 0,75l 12,5% + 2x sklo GB L.E. (813497004440)

Šumivé víno - růžové a šumivé víno, Cuvée, oblast Provence, vinařství Luc Belaire, Francie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12.5 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chcete si pochutnat na opravdu dobrém šumivém vínu? Potom si jistě oblíbíte šumivé víno Luc Belaire z odrůdy Cuvée. Pochutnáte si na něm na oslavách či při zvláštních příležitostech. Za zmínku stojí fakt, že Francie je zemí, ve které se produkt zrodil. Balení obsahuje 0,75 l šumivého vína Luc B...

Caves Bailly Lapierre Crémant de Bourgogne Bailly Lapierre Brut Rosé 0,75l 12% (3371804802044)

Šumivé víno - šumivé víno, Gamay, oblast Burgundsko, vinařství Caves Bailly Lapierre, Francie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Rádi si pochutnáte na kvalitním šumivém vínu? To si jistě zamilujete šumivé víno Caves Bailly Lapierre z odrůdy Gamay. Pochutnáte si na něm na oslavách či při zvláštních příležitostech. Za zmínku stojí fakt, že Francie je domovinou tohoto produktu. Balení obsahuje 0,75 l šumivého vína Caves Bailly Lapierre. U vín je velice důl...

Dárkový set pro ženu SUŠŠÍ

Hledáte dárek pro ženu, kamarádku, přítelkyni, maminku či sestru? Připravil jsem pro Vás kombinaci vynikajících sektů, dvou sektových skleniček, tlakové zátky a originálního flash disku. Věřím, že tento set potěší každou ženu. Set obsahuje: 1x Bohemia Sekt Prestige Rosé brut 0,75l 1x Bohemia Sekt Chardonnay brut 0,75l 2x sektová sklenička Bohemia Sekt 1x tlaková zátka na sekt 1x USB flask disk ve tvaru sektové zátky (16GB) Set Vám dodáme v pevném dárkovém kartonu, stačí jen darovat. Karton přij...

Dárkový set pro ženu SLADŠÍ

Hledáte dárek pro ženu, kamarádku, přítelkyni, maminku či sestru? Připravil jsem pro Vás kombinaci vynikajících sektů, dvou sektových skleniček, tlakové zátky a originálního flash disku. Věřím, že tento set potěší každou ženu. Set obsahuje: 1x Bohemia Sekt Rose demi sec 0,75l 1x Bohemia Sekt La Fleur demi sec 0,75l 2x sektová sklenička Bohemia Sekt 1x tlaková zátka na sekt 1x USB flask disk ve tvaru sektové zátky (16GB) Set Vám dodáme v pevném dárkovém kartonu, stačí jen darovat. Karton přijde ...