Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samsung vca vp54t sacky 10 ks

Nalezeno:    2 produkty

SAMSUNG VCA-VP54

Sáčky pro vysavače SAMSUNG VCA-VP54.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung VP77

* papírové sáčky do vysavače * obsah balení: 5 ks * kompatibilní pro vysavače Samsung SC40×xx a SC41×xx

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Mikrofiltr M

Tento mikrofiltr je vhodný do čajových hrnků a menších konvic - zaručujeme dlouhodobou použitelnost a snadné použití - stačí jej pouze vložit do hrnku či konvice a čaj se kvalitně vylouhuje. Díky jemné membráně nepropustí ani ty nejjemnější částečky bylin a čaje, proto je vhodná zejména pro bylinné čaje a také pro ty,kteří v čaji nesnesou opravu žádné zbytky:). Střední velikost je ideální do hrnků a menších konvic.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung VCA-VP54T - sáčky 10 ks

Sáčky do vysavačů SAMSUNG VCA-VP54T, s antibakteriální úpravou, vhodné pro alergiky. Mají vysokou odolnost vůči vlhkosti a jsou 100% recyklovatelné. Balení obsahuje 10 ks sáčků.

Samsung VCA-VP54T (VCA-VP54T)

Sáčky do vysavače antibakteriální AG SFM, 10ks v balení Antibakteriální sáčky VCA-VP54T vhodné pro alergiky, zabraňují rozmnožování bakterií, plísní a mikroorganizmů. Mají vysokou odolnost vůči vlhkosti. Sáčky poskytují vašemu vysavači extrémní sací výkon během celé doby životnosti sáčku. Díky vynikajícímu materiálu budou zachyceny i ty nejjemnější prachové částečky a vzduch v domácnosti budete mít vždy dokonale čistý. Mají vysokou odolnost vůči vlhkosti...