Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada sestistennych kostek ork

Nalezeno:    69 produktů

Sada šestistěnných kostek Ork

Sada pěti šestistěnných kostek. Namísto šestky je stylizovaná orčí lebka, jednotlivá čísla jsou reprezentována zářezy. Vskutku stylový doplňek pro Vaše hraní! Průměr kostky je cca 1,4 mm.

Sada šestistěnných kostek Ingress - Resistance

Sada stylově vyvedených kostek inspirovaná hrou Ingress, konkrétně modrou šmoulovou frakcí Resistance. Ingress je online multiplayerová hra využívající rozšířené reality (augmentované, augmented reality). Sada obsahuje šest šestistěnných kostek.

Sada šestistěnných kostek Ingress - Enlightened

Sada šesti stylově vyvedených šestistěnných kostek inspirovaná hrou Ingress, konkrétně zelenou žabičkovou frakcí Enlightened. Ingress je online multiplayerová hra využívající rozšířené reality (augmentované, augmented reality).

Sada šestistěnných kostek s puntíky (10ks)

Sada obsahuje 10 šestistěnných kostek s puntíky. Průměr kostky je 16 mm.

Sada kostek Casino

Sada obsahuje 6 šestistěnných průsvitných kasínových kostek červené barvy.

Sada kostek Warmachine: Mercenaries

Sada šestistěnných kostek s motivem frakce Mercenaries ze hry Warmachine. Velice kvalitní provedení.

Sada kostek Warmachine: Cygnar

Sada šestistěnných kostek s motivem frakce Cygnar ze hry Warmachine. Velice kvalitní provedení.

Sada kostek Warmachine: Cryx

Sada šestistěnných kostek s motivem frakce Cryx ze hry Warmachine. Velice kvalitní provedení.

Sada kostek Shadowrun: Decker

Sada šesti zdobených šestistěnných kostek, které jsou vytvořené speciálně pro pátou edici hry na hrdiny Shadowrun.

Sada kostek Warmachine: Khador

Sada šestistěnných kostek s motivem frakce Khador ze hry Warmachine. Velice kvalitní provedení.

Sada kostek Shadowrun: Spellcaster

Sada šesti zdobených šestistěnných kostek, které jsou vytvořené speciálně pro pátou edici hry na hrdiny Shadowrun.

Sada kostek Shadowrun: Samurai

Sada šesti zdobených šestistěnných kostek, které jsou vytvořené speciálně pro pátou edici hry na hrdiny Shadowrun.

Sada kostek Hordes - Trollbloods

Sada šestistěnných kostek s motivem frakce Trollbloods ze hry Hordes. Velice kvalitní provedení.

Sada kostek Dragon Age

Sada šesti šestistěnných kostek určených pro rpg hru Dragon Age. Kostky jsou zdobeny ikonografií ze světa Thedasu.

Sada kostek Citadel 12mm

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek v plastové nádobce, s lebkou místo symbolu 1. Na výběr jsou barvy: červená, zelená, modrá, černá, bílá a šedá.

Sada kostek Arkham Horror

Pět zdobených šestistěnných kostek, které jsou vytvořené speciálně pro deskovou hru Arkham Horror. Umocněte si zážitek ze hry touto nádhernou sadou!

Warhammer: Sada kostek Tzeentch

Sada obsahuje 18 šestistěnných kostek o velikosti 16mm ve stylu uctívačů Tzeentche, dále tray na odložení kostek použitých s pravidlem Masters of Destiny. Kostky jsou dodávány v plastové krabičce.

Sada kostek Batman: Suicide Squad

Bojujte o Gotham! Sada obsahuje 6 detailně provedených šestistěnných kostek pro Knight Models & Batman Miniature Game.

Warhammer 40000: Sada kostek Ultramarines

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek o velikosti 16mm v průhledné krabičce, provedených v kombinaci modré barvy a čísel v barvách kompanií, se symbolem Ultramarines na místě jedničky.

Warhammer 40000: Sada kostek Command

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek - 6 je doplněno o symboly statutů jednotek a lze je použít jako herní žetony. Kostky jsou dodávány v plastové krabičce.

Sada kostek The One Ring

Sada kostek pro hru na hrdiny The One Ring na motivy Tolkienova pána prstenů. Sada obsahuje sedm speciálních kostek (šest šestistěnných a jednu dvanáctistěnnou) určených právě pro tuto hru.

Warhammer 40000: Sada kostek Maelstrom

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm s vířivým barevným efektem, v průhledné krabičce. Sada je k dispozici v různých barvách - bílá, černá, šedá, červená, zelená a modrá, zasílány jsou náhodně.

Sada kostek Savage Worlds Wild

Sada pěti šestistěnných bílo-černých kostek vytvořené speciálně pro hru Savage Worlds s motivem divočina (kostky lze ale samozřejmě využít libovolným způsobem). Jednotlivá čísla jsou stylizována jako čísla na kartách, s žolíkem místo šestky.

Warhammer 40000: Sada kostek Deathwatch

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek o velikosti 16mm v průhledné krabičce, provedených ve vizuálním stylu Deathwatch. Jedná se o černé kostky, namísto jedničky je na pěti kostkách symbol Deathwatch, na zbytku symboly různých kapitul Space Marines.

Sada kostek Warhammer 40000: Adeptus Custodes

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek (o průměru 16mm) ve stylu Adeptus Custodes.

Warhammer: Sada kostek Gork and Mork

Sada obsahuje 12 šestistěnných kostek (velikost 16mm) v plastové krabičce, v designu pro armády Orruk/Orks.

Warhammer 40000: Sada kostek Dark Reapers

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Dark Reapers Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Fire Dragons

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Fire Dragons Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Dire Avengers

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Dire Avengers Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Swooping Hawks

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Swooping Hawks Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Striking Scorpions

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Striking Scorpions Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Howling Banshee

Sada obsahuje 20 kusů šestistěnných kostek o velikosti 12mm v barevném schématu Howling Banshees Aspect Warriors. Sada je balena v plastové krabičce.

Warhammer 40000: Sada kostek Genestealer Cults

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek o velikosti 16mm v průhledné krabičce, provedených ve vizuálním stylu Genestealer Cults (tmavomodré kostky s fialovým průsvitem, namísto jedničky symbol Genesteraler Cults).

Warhammer: Age of Sigmar - Sada kostek Sylvaneth

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek (velikost 16mm) v průhledné plastové krabičce, provedených v kombinaci zelené a bílé barvy, s orčími symboly na místě jedničky.

Sada kostek Blackfire Dice D6 (30 ks)

Sada obsahuje 30 kvalitních malých šestistěnných kostek v pěti barvách a v plastové tubě, které využijete např. pro válečné hry. Sada obsahuje tyto barvy kostek: červená, modrá, zelená, bílá a černá. Průměr kostek je 8mm.

Sada kostek pro wargaming Army Painter

Nezáleží na tom, jakou wargamingovou hru hrajete - všechny mají jedno společné: nikdy není dost kostek. Tato sada Wargamer Dice od firmy Army Painter obsahuje celkem 36 šestistěnných kostek s puntíky, 30 v hlavní barvě a 6 v doplňkové.

Sada kostek Battletech - House Marik D6

Sada obsahuje 6 šestistěnných kostek pro válečnou hru s miniaturami Battletech: 2 x House Marik, 1x 21sr Centauri Lancers (Merc), 1x Defenders of Andurien, 1x Marik Militia a 1x Sirian Lancer.

Sada kostek Battletech - House Davion D6

Sada obsahuje 6 šestistěnných kostek pro válečnou hru s miniaturami Battletech: 2 x House Davion, 1x Eridani Light Horse (Merc), 1x Davion brigade of Guards, 1x Crucis Lancers a 1x Avalon Hussars.

Sada kostek Battletech - House Steiner D6

Sada obsahuje 6 šestistěnných kostek pro válečnou hru s miniaturami Battletech: 2 x House Steiner, 1x Kell Hounds (Merc), 1x Lyran Guard, 1x Royal Guards a 1x Tamar Jagers.

Sada kostek Battletech - House Liao D6

Sada obsahuje 6 šestistěnných kostek pro válečnou hru s miniaturami Battletech: 2 x House Liao, 1x Northwind Highlanders (Merc), 1x Capellan Hussars, 1x House Hiritsu a 1x Death Commando.

Sada kostek Battletech - House Kurita D6

Sada obsahuje 6 šestistěnných kostek pro válečnou hru s miniaturami Battletech: 2 x House Kurita, 1x Wolf s Dragons (Merc), 1x Sword of Light, 1x Legion of Vera a 1x Genyosha.

Sada kostek Warhammer Age of Sigmar: Malign Portens

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek (průměr 16mm) ve stylu Malign Portents.

Sada kostek Blackfire D6 (16 mm) 100 ks

Balení obsahuje 100 šestistěnných kostek v deseti různých barvách o průměru 16mm. Tyto velmi kvalitní kostky mají zaoblené rohy.

Sada kostek Blackfire Mramor D6 (16 mm) 100 ks

Balení obsahuje 100 šestistěnných kostek o průměru 16mm v deseti různých mramorových barvách. Tyto velmi kvalitní kostky mají oblé rohy.

Sada kovových kostek Blackfire D6 (15 mm) 5 ks

Sada obsahuje 5 elegantních kovových šestistěnných kostek. Každá z nich má puntíky v jiné barvě a povrch kostek vypadá jako lesklé stříbro.

Sada kostek Legion D6 Dice Tin - Iconic Assortment

Sada kostek Legion D6 Dice Tin - Iconic Assortment v hezké plechové krabičce obsahuje 9 ks šestistěnných kostek Iconic od společnosti Legion Supplies. V krabičce naleznete po 1 ks těchto šestistěnných kostek (o průměru 16mm): Sun, Water, Skull, Fire, Life, Bio, Gear, Tri-Force a novou kostku s logem Legion! Rozměry plechové krabičky: cca 6,4 x 6,4 x 1,91 cm.

Sada kostek Blackfire - Positive/Negative D6 Dice

Sada obsahuje 8 kvalitních šestistěnných kostek vhodných pro hry, které vyžadují modifikátory +x/+x. Rozsah čísel umožňuje modifikace od -6 do +6, kladná čísla jsou bílá, negativní černá. Perfektní doplněk pro karetní hry. Průměr kostek je 16mm.

Sada kostek The One Ring: Deluxe (7 ks)

Sada obsahuje 7 ks luxusních a detailně zpracovaných kostek pro hru na hrdiny The One Ring RPG. V balení naleznete 6 šestistěnných kostek pro házení úspěchu a 1 dvanáctistěnnou kostku pro výkon. Staňte se kostkonoši Vaší družiny dobrodruhů!

Sada třpytivých kostek Blackfire Dice D6 (15 ks)

Sada obsahuje 15 kvalitních třpytivých šestistěnných kostek s puntíky a se zaoblenými rohy, které využijete pro deskové hry, hry na hrdiny nebo např. válečné hry s miniaturami, jako jsou Warhammer 40000 či Warhammer: Age of Sigmar. Průměr kostek je 16mm.

Sada mramorovaných kostek Blackfire Dice D6 (15 ks)

Sada obsahuje 15 kvalitních mramorovaných šestistěnných kostek s puntíky a se zaoblenými rohy, které využijete pro deskové hry, hry na hrdiny nebo např. válečné hry s miniaturami, jako jsou Warhammer 40000 či Warhammer: Age of Sigmar. Průměr kostek je 16mm.

Sada průhledných kostek Blackfire Dice D6 (15 ks)

Sada obsahuje 15 kvalitních průhledných šestistěnných kostek s puntíky a se zaoblenými rohy, které využijete pro deskové hry, hry na hrdiny nebo např. válečné hry s miniaturami, jako jsou Warhammer 40000 či Warhammer: Age of Sigmar. Průměr kostek je 16mm.

Sada kostek Blackfire D6 (8 mm) 1000 ks

Balení obsahuje 1000 malých různobarevných šestistěnných kostek o průměru 8mm. Tyto kostky jsou vhodné např. jako skvělá počítadla či modifikátory pro karetní hru Magic: The Gathering či pro hry, které vyžadují velké množství kostek.

Sada kostek Modiphius Tales from the Loop RPG

Sada obsahuje 10 jedinečných šestistěnných kostek pro hru na hrdiny Modiphius Tales from the Loop RPG. Kostky mají průměr 16mm a mohou být použity také jako běžné šestistěnné kostky.

Sada kostek Blackfire Mramor D6 (12 mm) 100 ks

Balení obsahuje 100 šestistěnných kostek o průměru 12mm v deseti různých mramorových barvách. Tyto velmi kvalitní kostky mají oblé rohy. Kostky jsou vhodné např. také jako počítadla či modifikátory ve karetní hře Magic: The Gathering.

Sada kostek Blackfire D6 (12 mm) 100 ks

Balení obsahuje 100 šestistěnných kostek o průměru 12mm v pěti různých barvách, včetně bílé a černé. Tyto velmi kvalitní kostky mají zaoblené rohy a jsou také vhodné např. jako počítadla či modifikátory pro karetní hru Magic: The Gathering.

Sada kostek Blackfire D6 (5 mm) 1000 ks

Balení obsahuje 1000 malých různobarevných šestistěnných kostek o průměru 5mm. Sada obsahuje po 200 kostkách v těchto barvách: modrá, černá, bílá, červená a zelená. Tyto kostky jsou vhodné např. pro deskové hry, které vyžadují velké množství kostek, nebo válečné hry s miniaturami, jako je Warhammer: Age of Sigmar, příp. jako skvělá počítadla a modifikátory pro karetní hru Magic: The Gathering.

Sada válečných šestistěnek - SSSR

Sada deseti decentních šestistěnných kostek červeno-žluté barvy, namísto šestky je srp a kladivo. Průměr kostky je 11 mm. Ideální doplněk pro válečné hry.

Sada válečných šestistěnek - Británie

Sada deseti decentních šestistěnných kostek červeno-bílé barvy, namísto šestky je znak Royal Air Force (RAF). Průměr kostky je 11 mm. Ideální doplněk pro válečné hry.

Sada šestistěnek Doctor Who RPG

Sada obsahuje 6 ks jedinečných šestistěnných kostek pro hru na hrdiny Doctor Who. Na jednotlivých stranách kostek najdete Daleky, Kyberlidi, K9, UNIT a nesmí ovšem chybět TARDIS. Tyto luxusní kostky budou skvělým společníkem během vašich dobrodružství v čase a prostoru!

Warhammer 40000: Death Guard Dice

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek ve stylu Nurgle v plastové krabičce.

Munchkin Steampunk Science Dice

Sada Munchkin Steampunk Science Dice obsahuje 6 šestistěnných kostek a 4 nové karty pro Munchkin Steampunk.

Warhammer 40000: Blood Angels Dice

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek (o průměru 16mm) ve stylu kapituly Blood Angels: 12 červených, 4 oranžové a 4 černé. Kostky jsou baleny v plastové krabičce.

Deadzone (druhá edice): Veteran Commander Bundle

Sada Veteran Commander Bundle pro futuristickou válečnou deskovou hru s miniaturami Deadzone (druhá edice) obsahuje pravidla (v pevné vazbě, 112 stran), 37 akrylových žetonů a 6 šestistěnných příkazových kostek. Sada je v angličtině.

Warhammer 40000: Adeptus Asterates Dice

Sada Warhammer 40000: Adeptus Asterates Dice obsahuje 20 šestistěnných kostek, po 5 kusech od různých barev - bílé se symbolem Apothecary, červené se symbolem Techmarine, modré se symbolem Librarius a černé se symbolem Chaplain. Kostky jsou dodávány v plastové krabičce.

Šestistěnné kostky - 36 kusů (mramor)

Sada obsahuje 36 šestistěnných kostek s puntíky v plastové krabičce. Průměr kostky je 1,2 cm. V barvách dle aktuální nabídky. Tato sada je skvělým doplňkem ať již ke kostkovým, karetním nebo válečným hrám. Kostky mají zaoblené hrany a mohou být rovněž použity jako počítadla či modifikátory u sběratelských karetních her.

Šestistěnné kostky - 36 kusů (standart)

Sada obsahuje 36 šestistěnných kostek s puntíky v plastové krabičce. Průměr kostky je 1,2 cm. V barvách dle aktuální nabídky. Tato sada je skvělým doplňkem ať již ke kostkovým, karetním nebo válečným hrám. Kostky mají zaoblené hrany a mohou být rovněž použity jako počítadla či modifikátory u sběratelských karetních her.

Šestistěnné kostky - 36 kusů (průsvitné)

Sada obsahuje 36 šestistěnných kostek s puntíky v plastové krabičce. Průměr kostky je 1,2 cm. V barvách dle aktuální nabídky. Tato sada je skvělým doplňkem ať již ke kostkovým, karetním nebo válečným hrám. Kostky mají zaoblené hrany a mohou být rovněž použity jako počítadla či modifikátory u sběratelských karetních her.

The Middle-Earth ECG: The Fellowship of the Ring Starter Set

Startovní sada pro zábavnou a rychlou karetní deckbuilding hru The Middle-Earth Expandable Card Game z prostředí filmu The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, ve které si pomocí karet vylepšujete své hrdiny - ať už ty kladné nebo záporné - a svádíte s nimi napínavé souboje. Od Kraje až po Morii budou hráči čelit tváří v tvář nebezpečím Středozemě. Jednotlivá setkání nabízí herní scénář o délce 20 až 30 minut a každé z nich má vlastní pravidla i jedinečné podmínky pro vítězství. Hráči...

Shadows of Brimstone: Swamps of Death

V dobrodružné kooperativní hře Shadows of Brimstone: Swamps of Death se hráči stávají skupinou spolupracujících dobrodruhů, které čekají nástrahy Divokého západu, obohaceného o hororové prvky. Můžete být např. pistolníkem, dívkou ze saloonu, klasickým westernovým hrdinou nebo mužem zákona. Čekají vás hrůzy ukryté v bažinách a temných dolech, odporní démoni a stvoření z neznámých světů. Ve Swamps of Death hráči naleznou bránu vedoucí do světa jménem Jargono, ve kterém se prostírají vlhké bažiny ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: