Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada minci game of thrones

Nalezeno:    60 produktů

Hra o trůny

Tento unikátní 3D průvodce, inspirovaný cenou Emmy ověnčeným seriálem HBO Hra o trůny, vezme čtenáře na vzrušující cestu do světa Západozemí. Naleznete zde neuvěřitelné trojrozměrné ztvárnění klíčových míst, včetně Zimohradu, Králova přístaviště a Zdi, a setkáte se v ní i s dalšími věhlasnými ikonami této fantasy série, jako jsou zlovlci, bílí chodci a draci. Úchvatná a fascinující Hra o trůny: Prostorový průvodce po Západozemí je naprostou nezbytností pro každého fanouška tohoto fenoménu....

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Sada mincí Game of Thrones - Greyjoy

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Greyjoy.

Sada mincí Game of Thrones - zlatá marka Daenerys Targaryen

Sada obsahuje 15 replik mincí z televizní série Game of Thrones.

Game of Thrones PLACKY/ODZNAKY/SET 5 KUSŮ

Oficiální placky z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního amerického fantasy dramatického seriálu Game of Thrones.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Sada pěti kusů placek s logem

Mince Game of Thrones - House Stark

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Stark.

Mince Game of Thrones - House Targaryen

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Targaryen.

Mince Game of Thrones - půlpence šesti rodů

Sada obsahuje 6 replik mincí rodů z televizní série Game of Thrones.

Mince Game of Thrones - House Baratheon

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Baratheon. Mince jsou vyrobeny z mědi.

Mince Game of Thrones - 8 zlatých půldraků

Sada obsahuje 8 replik mincí - tzv. zlatých půldraků osmi různých rodů, na motivy televizní série Game of Thrones - Hry o trůny.

Hrací karty Game of Thrones Premium

Tato sada hracích karet na motivy populárního fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny je bohatě ilustrována obrázky ze série Beautiful Death, zatímco kovovou minci Dealer zdobí Tříoký havran. Oficiálně licencovnaý produkt.

Sada placek Game of Thrones

Sada obsahující pět stylových placek s motivy rodů ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Hlavní placka má průměr 3,8 cm a je na ni logo série, zbylé čtyři mají průměr 2,5 cm a jsou na nich loga čtyř předních rodů.

Mince Game of Thrones - Volantis Honors Elephant & Tiger

Sada obsahuje 2 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - Volantis Honors, s motivy slona a tigra.

Sada panáků Game of Thrones - 6 ks

Sada obsahuje 6 ks stylových panáků se znaky rodů (Starků, Lannisterů, Targaryenů a Tyrellů) z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sada placek Game of Thrones - znaky rodů

Sada obsahuje 4 ks odznaků podle populární série Game of Thrones. Rozměry jednoho odznaku: 200 mm x 150 mm x 30 mm. Váha: 50 gramů.

Sada plyšových draků Game of Thrones

Nepotřebujete armády nebo lodě, pokud máte draky! Drogon, Rhaegal a Viserion jsou odhodláni bránit svého pána! Sada tří plyšových draků z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny v jedinečné krabičce. Jedná se o limitovanou edici.

Sada Espresso hrnků Game of Thrones

Nemusíte stát ve velitelském stanu a vymýšlet strategii na ovládnutí Westerosu. Vychutnejte si presso se svými přáteli a proberte třeba strategii blížícího se volného večera. Sada čtyř Espresso hrníčků s motivy rodů z Hry o trůny.

Sada panáků Game of Thrones 50 ml

Připij na zdraví s panákem rodu, který máš rád! 4 panáky, 4 různé rody! Materiál: sklo Objem: 50 ml Vhodné pro mytí v myčce - více než 700 mycích cyklů

Podtácky Game of Thrones (4 ks)

Sada obsahuje 4 korkové podtácky s vyobrazením znaků významných rodů ze série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sklenice Game of Thrones (3 ks)

Sada obsahuje 3 sklenice na motivy fantasy ságy Game of Thrones, s rodovými znaky Starků, Targaryenů a Lannisterů.

Podtácky Game of Thrones - Logo (6ks)

Sada šesti korkových podtácků s logem oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Podtácky Game of Thrones - Stark (6ks)

Sada šesti korkových podtácků se znakem rodu Starků z oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Podtácky Game of Thrones - Trůn (6ks)

Sada šesti korkových podtácků s motivem z oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Kuchyňský set Game of Thrones - Lannister

Sada obsahuje červenou kuchyňskou zástěru a chňapku s grafikou a znaky rodu Lannisterů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Oficiálně licencovaný produkt.

Kuchyňský set Game of Thrones - Targaryen

Červeno-černá sada obsahuje kuchyňskou zástěru a chňapku s grafikou a znaky rodu Targaryenů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Baleno v tubě, oficiálně licencovaný produkt.

Samolepky Game of Thrones - Stark a Sigils

Sada obsahuje samolepky s motivy populární série Game of Thrones - Hry o trůny, Stark a Sigils, jimiž si můžete např. ozdobit svou zeď, počítač či notebook. Rozměry: 16 x 11 cm.

Dárkový set Game of Thrones - Stark

Dárkový set Game of Thrones - Stark Sada, která potěší všechny fanoušky Game of Thrones obsahuje: 1x 110 ml hrnek na kávu. Vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. 1x klíčenku. Materiál: PVC 1x sklenici vysoké kvality. Objem: 290 ml. Vhodná do myčky a mikrovlnné trouby. Baleno v transparentním PVC, jsou vidět všechny produkty.

Game of Thrones - komplet 5 knih (anglicky)

Sběratelská sada knih ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Obsahuje tito tituly vázané v umělé kůži: A Game of Thrones A Clash of Kings A Storm of Swords A Feast for Crows A Dance with Dragons The ultimate collector’s item for fans of the epic fantasy series that inspired HBO’s Game of Thrones - a gorgeous boxed set featuring conveniently sized, hand-holdable leather-cloth-bound editions of the first five novels! An immersive entertainment experience unlike any other, A Song of Ice and Fire ...

Dárkový set Game of Thrones - Stark 2

Sada, která potěší všechny fanoušky Game of Thrones obsahuje: 1x 110 ml hrnek na kávu. Vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. 1x podtácek. Materiál: korek 1x sklenici vysoké kvality. Objem: 290 ml. Vhodná do myčky a mikrovlnné trouby. Baleno v transparentním PVC, jsou vidět všechny produkty.

Sada panáků Game of Thrones - Znaky rodů (4 ks)

Sada obsahuje 4 ks větších panáků se znaky významných rodů z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sada magnetů Game of Thrones - Targaryen a Baratheon

Vyzdobte si vaši ledničku stylovými magnetkami z populární fantasy série Game of Thrones! Sada obsahuje 6 ks magnetek s rozličnými motivy.

Sada magnetů Game of Thrones - Stark a Tully

Vyzdobte si vaši ledničku stylovými magnetkami z populární fantasy série Game of Thrones! Sada obsahuje 6 ks magnetek s rozličnými motivy.

Sada sklenic Game of Thrones - Znaky rodů (4 ks)

Sada obsahuje 4 ks sklenic se znaky rodů (Starků, Lannisterů, Targaryenů a Baratheonů) z úspěšné fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Cure Pink Kuchyňský set Game of Thrones, sada 2 ks

Kuchyňský set v dárkovém balení jistě potěší každého fanouška kultovního fantasy seriálu Game of Thrones. Set obsahuje černou kuchyňskou zástěru a chňapku. Je dodáván ve skleněné dóze.Sada obsahuje: 1x chňapku s logem 1x zástěra

Placky Game of Thrones - Fire and Blood 5 ks

Sada obsahuje 5 placek s motivy z populární fantasy série Game of Thrones - Hry o trůny.

Kalíšky na vejce Game of Thrones - All Sigils (2 ks)

Sada obsahuje 2 bílé kameninové kalíšky na vejce se znaky rodů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Kalíšky na vejce Game of Thrones - All Sigils (4 ks)

Sada obsahuje 4 barevné kameninové kalíšky na vejce, které zdobí znaky významných rodů a nápisy s motivy z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Sklenice Game of Thrones - Stark & Lannister (2 ks)

Sada obsahuje 2 ks sklenic z čirého skla se znaky rodů Starků a Lannisterů ze série Game of Thrones - Hra o trůny.

Mini hrnky Game of Thrones Targaryen and Baratheon (2 ks)

Sada obsahuje 2 keramické hrnky s motivy podle populární série Game of Thrones - znaky rodů Targaryen a Baratheon. Objem: 110 ml. Vhodné pro bezpečné mytí v myčce na nádobí či ohřívání v mikrovlné troubě.

Sklenice Game of Thrones set 3ks (Hra o trůny)

Sada obsahuje 3 sklenice na motivy seriálu Game of Thrones s potiskem rodových znaků Starků, Lannisterů a Targaryenů. • Objem: 290 ml • Výška: 14 cm • Průměr: 6 cm • Vhodné pro bezpečné mytí v myčce na nádobí

A Game of Thrones LCG: Westeros Draft Starter Pack

Westeros Draft Starter Pack je druhý balíček svého druhu pro hru A Game of Thrones LCG, který přináší nový formát hraní. Tato sada obsahuje 22 pevně daných karet (včetně pravidel), díky nimž můžete stavět vaše Westeros Draft balíčky. Ke hře s tímto balíčkem hráč potřebuje také Westeros Draft Pack. Karty jsou v anglickém jazyce.

Sklenice Game of Thrones - All Men (2 ks)

Pravý muž bez tváře na větu Valar Morghulis odpoví pokaždé Valar Dohaeris. Vychutnej si doušek kvalitní whisky stejně jako rodilý braavosan, sedící v oblíbené hospůdce s výhledem na přístavní sochu titána Sada obsahuje 2 sklenky s grafikou a nápisy podle populární série Game of Thrones - Hra o trůny.

Cure Pink Kuchyňský set Game of Thrones, 2 ks

Kuchyňský set v dárkovém balení jistě potěší každého fanouška kultovního fantasy seriálu Hra o trůny. Set obsahuje červenou kuchyňskou zástěru a béžovou chňapku se znakem rodu Lannisterů a je dodáván ve skleněné dóze.Sada obsahuje: chňapku s logem zástěru se znakem Lannisterů

Sada 3 sklenic Game of Thrones s erby královských rodů (290 ml)

FanStyle Sklenice Game of Thrones (Hra o trůny) - Stark, Lannister, Targaryen Jste fanoušky Hry o trůny, ať už v literární nebo v televizní podobě? V tom případě byste si každé další intriky Sedmi království měli užívat s drinkem ve sklenici s erbem vašeho oblíbeného rodu.

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Baratheon (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Baratheonů ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG.

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Stark (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Starků ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG. V balení je 50ks obalů.

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Targaryen (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Targaryenů ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG.

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Greyjoy (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Greyjoyů ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG.

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Lannister (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Lannisterů ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG.

A Game of Thrones LCG: Ice and Fire Draft Starter Pack

Ice and Fire Draft Starter Pack je balíček pro hru A Game of Thrones LCG, který přináší nový formát hraní. Tato sada obsahuje 22 pevně daných karet (včetně pravidel), díky nimž můžete stavět vaše Ice & Fire Draft balíčky. Ke hře s tímto balíčkem bude hráč potřebovat také Ice & Fire Draft Pack. Karty jsou v anglickém jazyce.

Mince Daenerys Targaryen - Mark of Meereen

Přívěsek na motivy úspěšné fantasy série Game of Thrones znázorňuje minci Daenerys Targaryen - na jedné straně je královna Meereen obklopena draky, na druhé se nachází vyobrazená pyramida a rozbitá pouta - symobl zrušeného otroctví. Řetízek je součástí balení.

Sada placek Winter is coming

Sada obsahující pět stylových placek s motivy ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Hlavní placka má průměr 3,8 cm a je na ni znak rodu Starků, zbylé čtyři mají průměr 2,5 cm.

Warhammer 40000: Tau Empire Art Sleeves 63 x 88 mm (FFG)

Sada Warhammer 40000: Tau Empire Art Sleeves obsahuje 50 karetních obalů pro živou karetní hru ze světa Warhammer 40000 i další karetní hry typu Android: Netrunner, A Game of Thrones, Call of Cthulhu, The Lord of the Rings či Pandemic.

Warhammer 40000: Space Marines Art Sleeves 63 x 88 mm (FFG)

Sada Warhammer 40000: Space Marines Art Sleeves obsahuje 50 karetních obalů pro živou karetní hru ze světa Warhammer 40000 i další karetní hry typu Android: Netrunner, A Game of Thrones, Call of Cthulhu, The Lord of the Rings či Pandemic.

Warhammer 40000: Chaos Daemons Art Sleeves 63 x 88 mm (FFG)

Sada Warhammer 40000: Chaos Daemons Art Sleeves obsahuje 50 karetních obalů pro živou karetní hru ze světa Warhammer 40000 i další karetní hry typu Android: Netrunner, A Game of Thrones, Call of Cthulhu, The Lord of the Rings či Pandemic.

Hrací tokeny FFG

FFG Gaming Tokens je sada dvaceti tokenů, které můžete využívat při hrách, hodí se kupříkladu ke Game of Thrones LCG nebo k Citadele. K mání jsou zlaté, stříbrné, modré, červené a zelené.

Obaly na karty 56 x 87 mm (Mayday)

Sada 100 ks obalů na karty Standart USA, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další

Obaly na karty 57,5 x 89 mm (Mayday Chimera Premium)

Sada 50 ks prémiových obalů na karty USA Chimera game sleeves, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další. Rozměry obalů jsou 57,5 x 89 mm.

Obaly na karty 56 x 87 mm (Mayday Premium)

Sada 50 ks obalů na karty Standart USA Premium, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další. Obaly Premium jsou silnější a pevnější, karty tedy lépe ochrání.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: