Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada florbalovych micku 10ks

Nalezeno:    16 produktů

Salming Aero

Popis: florbalový míček Salming Aero Profesionální certifikovaný florbalový míček se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak léta stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu míčku v letu a zvyšuje jeho odolnost. Je vyroben ve Švédsku, za použití nejlepších dostupných výrobních technik....

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Sada florbalových míčků Tempish Bullet 10

Sada florbalových míčků Tempish Bullet 10 obsahuje 10 florbalových míčků v mnohobarevném provedení pro kvalitní trénink.

Sada florbalových míčků Tempish Training 5ks

Sada florbalových míčků Tempish Training 5ks obsahuje míčky s velmi dlouhou trvanlivostí a dobrými herními vlastnostmi.

Salming Sada florbalových míčků Aero Ball White 200 ks

; Sada florbalových míčků Salming Aero Ball White obsahuje 200 ks

Sada florbalových míčků Tempish Bullet 10 1/2

Sada florbalových míčků Tempish Bullet 10 1/2 obsahuje 10 florbalových míčků v dvojbarevném provedení pro kvalitní trénink.

Salming Sada florbalových míčků Aero Ball Colour 200 ks

; Sada florbalových míčků Salming Aero Ball Colour obsahuje 200 ks míčků různých

Hračka kočka sada míčků 10ks 4cm mix barev Zolux

Sada plastových míčků různého provedení a barev.

Hračka kočka sada míčků 10ks 4cm mix barev Zolux

Sada plastových míčků různého provedení a barev.

Hračka kočka sada míčků 10ks 4cm mix barev Zolux

Sada plastových míčků různého provedení a barev.

Florbalová sada SPARTAN

Set florbalových holí a míčků SPARTAN. Hole jsou vyrobeny ve žluto-černém a červeno-černém designu. Čepel je vhodná ke spolehlivé manipulaci s balónkem. Hole jsou určeny pro začínající i pokročilé hráče. Set 12 holí a 6 míčků koupíte za výhodnou cenu. Technická data: - 12 holí (6 žlutých, 6 červených), 6 míčků (2 červená, 2 modré, 2 bílé) - materiál hole: ABS - délka shaftu (bez čepele) - 95 cm - celková délka hole 114 cm - čepel rovná, materiál ADPE - omotávka: bez omotávky - obr...

Sada hokejka florbal FIBER Unihoc 12+6

V sadě florbal FIBER Unihoc je 12 ks hokejek 6 ks florbalových míčků. Je vhodná do škol a a zájmových kroužků pro začátečníky.

Sada hokejek s gumovým chráničem 12+6

Sada hokejek s gumovým chráničem 12+6 obsahuje 12 ks hokejek Original new s gumovým chráničem spoje hůl/čepel a 6 ks základních florbalových míčků.

Salming 80x florbalový míček Aero Plus + vak Ball Sack, bílá

Výhodná sada pro florbalové týmy; 80× florbalový míček Salming Aero Plus + vak na míčky Salming Ball Sack je výhodná sada florbalových míčků Salming s technologií Aero a prostorného vaku na míčky Salming Ball Sack.; Florbalový míček Salming Aero Plus

Tempish TRAINING set

Tempish TRAINING set nakupujte v sekci Florbalové míčky a sady. Další Florbalové doplňky značky Tempish nakupujte výhodně na lypo.cz. Florbalové míčky Tempish TRAINING jsou sada 2 florbalových míčku Training.

Salming Aero Ball Colour 200 ks

Salming Aero Ball Colour 200 ks nakupujte v sekci Florbalové míčky a sady. Další Florbalové doplňky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada florbalových míčků Salming Aero Ball Colour obsahuje 200 ks míčků různých barev.

Salming Aero Ball White 200 ks

Salming Aero Ball White 200 ks nakupujte v sekci Florbalové míčky a sady. Další Florbalové doplňky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada florbalových míčků Salming Aero Ball White obsahuje 200 ks míčků.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: