Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sablona na laskonky

Nalezeno:    11 produktů

OEM ŠABLONA NA MINILASKONKY

Minilaskonky-nejjemnější cukroví pro slavnostní příležitosti

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Reproplast Šablona na laskonky

Český produkt, forma na laskonky Plastová forma (šablona) pro přípravu domácích laskonek. Velikost jedné laskonky: 6,7 x 4,7 cm. Na celé šabloně je 10 formiček. Pro snadnou přípravu těsta nabízíme směs na laskonky.

Šablona na laskonky - klasické

Šablonu položte na plech vyložený pečícím papírem. Stěrkou po ní rozetřete hmotu na laskonky a šablonu opatrně odloupněte. Připravíte tak 20 stejně velkých laskonek. Rozměry šablony: 17,5 x 30 cm. Rozměr jedné laskonky: 4,9 x 3,1cm.

Šablona na laskonky - malé

Šablonu položte na plech vyložený pečícím papírem. Stěrkou po ní rozetřete hmotu na laskonky a šablonu opatrně odloupněte. Připravíte tak 20 stejně velkých laskonek. Rozměry šablony: 17,5 x 30 cm. Rozměr jedné laskonky: 4,9 x 3,1cm.

Šablona na laskonky kulatá

Plastovou šablonu položte na plech vyložený pečícím papírem. Hmotu na laskonky rozetřete pomocí stěrky přes šablonu. Šablonu opatrně odloupněte a máte připraveno 20 stejně velkých laskonek. Lze použít také jako pomůcku pro tvarování stejnoměrných pusinek či makronek. Průměr jednoho kruhu: 4cm.

Šablona na laskonky 20ks kulaté

Šablona na dvacet kulatých laskonek či pusinek o průměru 4 cm.

Šablona - forma na laskonky - klasik

Šablona - forma na tradiční dezert - Laskonka. Sněhové těsto. Šablona je určená pro domácí použití. Počet hotových laskonek z jedné šablony - 5ks (již slepené krémem). Recept je přiložený na obale výrobku. Velikost laskonky: cca 7cm

Šablona - forma na laskonky - kulatá

Šablona - forma na tradiční dezert - Laskonka. Sněhové těsto. Šablona je určená pro domácí použití. Počet hotových laskonek z jedné šablony - 5ks (již slepené krémem). Recept je přiložený na obale výrobku. Průměr laskonky: cca 3,5cm

Šablona - forma na laskonky - mini

Šablona - forma na tradiční dezert - Laskonka. Sněhové těsto. Šablona je určená pro domácí použití. Počet hotových laskonek z jedné šablony - 5ks (již slepené krémem). Recept je přiložený na obale výrobku. Velikost laskonky: cca 4,8cm

Reproplast Šablona na minilaskonky

Český výrobek, forma na minilaskonky. Forma (šablona) na přípravu domácích minilaskonek. Rozměr jedné laskonky: 4,5 x 2,9 cm. Celá šablona obsahuje 20 formiček. Pro snadnou přípravu těsta nabízíme směs na laskonky.

Reproplast Šablona na minilaskonky-kulaté penízky

Český produkt, forma na kulaté laskonky Plastová šablona (forma) pro přípravu domácích zákusků - laskonek. Průměr jedné laskonky je 3,2 cm. Pro snadnou přípravu těsta nabízíme směs na laskonky.