Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ryzovaci panev

Nalezeno:    4 produkty

Zelená plastová rýžovací pánev Garrett 10"

Zelená plastová pánev na rýžování 10". Náčiní vhodné pro každého amatérského prospektora a kovkopa na zlatonosné řece Otavě a jejích přítocích, ale i pro profesionální hledače žlutého kovu v povodí dalších zlatonosných řek a potoků.

Zelená plastová rýžovací pánev Garrett 15" SuperSluice

Zelená plastová pánev na rýžování 15" SuperSluice. Náčiní vhodné pro každého amatérského prospektora a kovkopa na zlatonosné řece Otavě a jejích přítocích, ale i pro profesionální hledače žlutého kovu v povodí dalších zlatonosných řek a potoků.

Zelená plastová rýžovací pánev Garrett 14" Síto/Třídič

Zelená plastová pánev na rýžování 14" Sifter/Classifier. Náčiní vhodné pro každého amatérského prospektora a kovkopa na zlatonosné řece Otavě a jejích přítocích, ale i pro profesionální hledače žlutého kovu v povodí dalších zlatonosných řek a potoků.

zelená plastová rýžovací pánev Garrett 14" "Gold Trap"

Zelená plastová pánev na rýžování 14" Gold Trap. Apsolutní novinka v rýžování zlata. O 33% větší plocha určená k rýžování. Svým novým, patentovaným tvarem umožňuje efektivnější způsob rýžování. Náčiní je vhodné pro každého amatérského prospektora a kovkopa na zlatonosné řece Otavě a jejích přítocích, ale i pro profesionální hledače žlutého kovu v povodí dalších zlatonosných řek a potoků.